Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Herbatki i tableki wspomagajace odchudzanie

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pinezka
Gość









PostWysłany: Nie Kwi 06, 2008 10:17 am    Temat postu: Herbatki i tableki wspomagajace odchudzanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie odnosnie tych wszystkich herbatek wspomagajacyh odchudzanie Smile czy one rzeczywiscie wspomagaja odchudzanie? i w jaki sposob. I czy to nie jest tak ze potem jak sie skonczy cala taka paczke herbatek czy tabletek to i tak sie powroci do formy sprzed brania Rolling Eyes zawsze bylam ciekawa..

ogladam te reklamy o slim figura i widze tez ze w sklepach na polkach znika ta herbata w "try miga". Co o tym sadzicie i czy ktos moze sie wypowiedziec jak to dziala i troche o tym opowiedziec prawdziwych info a nie jak w reklamach same plusy tylko podaja zeby zakupic i juz Razz
Powrót do góry
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Kwi 06, 2008 12:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

juz teraz wymyslili slima figure w tabletkach Smile i podoba mi sie to. niecierpie pic litrami jakis herbatek Neutral sama zastanawialam sie nad nimi ale narazie zaopatruje sie w cos wazniejszego Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Justysiaaa



Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 154

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 06, 2008 3:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście nie polecam tych cherbatek. . .

Po wypiciu opakowania moja koleżanka źle się czuła. . . Poszłą na badania i okazało się że miała prawie anemie. . . Te cherbatki "wypłukały" jej wszystkie witaminy z organizmu. . .

Trzeba uwarzać na tego typu sposoby. . . Nie lepiej zamiast tracić niepotrzebnie pieniądze na chemie zacząć uprawiać sport? biegać, pływać albo zapisać się na aerobik? nawet w domu można samemu ćwiczyć. . . I dieta jest też bardzo ważna Very Happy Nie jeść tłustych potraw, najlepiej mięso chude gotowane szynkę tak samo Very Happy To według mnie najlepszy sposób Wink
_________________
Miłość to zaufanie, odsłonięcie swoich słabości, oddanie swojego szczęścia w ręce drugiej osoby...Kocham Cię...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aramentis



Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 06, 2008 5:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja polecam. piję je od 3 miesięcy, nie powodują żadnych efektów ubocznych. z tym ze zeby działały musisz pic po 3 dziennie przez min. 14 dni, (to daje +- 2 opakowania) jeden typ herbaty (w serii są 3) w dodatku są bardzo smaczne.
a jesli chodzi o efekty to jedynie oprocz tego cwiczę 2 razy w tygodniu po 1 godzinie i ubyło mi 5 kg. a obzeram sie tak jak dawniej.

a te herbarki to głównie przyspieszają przemianę materii, wspomagają usuwanie tego z organizmu i trzecia jest stabilizująca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 06, 2008 10:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

koleżanka musiała prawie przestać jeść a nie przez herbatki dostać prawie anemii

Ostatnio zmieniony przez Yalissea dnia Nie Kwi 06, 2008 10:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Kwi 06, 2008 10:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też nie polecam, mi owszem na wagę pomogły, ale zrujnowały wątrobę... Sad Bolało jak nie wiem co... Z tym,że to też dopiero po jakimś czasie wyszło. Lekarka powiedziała,że to tak, jakby ktoś ciągle zmuszał organizm do biegu, wiec także szczerze odradzała.
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Kwi 07, 2008 9:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Shocked to ładnie. jedyne wyjscie na zgrabna sylwetke to ruch i zdrowe odzywianie sie Smile no i duzzzooo checi Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Kwi 07, 2008 10:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

karioka napisał:
Ja też nie polecam, mi owszem na wagę pomogły, ale zrujnowały wątrobę... Sad Bolało jak nie wiem co... Z tym,że to też dopiero po jakimś czasie wyszło. Lekarka powiedziała,że to tak, jakby ktoś ciągle zmuszał organizm do biegu, wiec także szczerze odradzała.


watroba nie boli Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Kwi 07, 2008 4:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wątroba nie, ale brzuch w jej rejonie i owszem. Wink
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pon Kwi 07, 2008 4:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no widzicie a moja kolezanka pila te hebatki, dodatkowo ograniczala slodycze itp i zgubila brzuszek Smile bo o tym mowa. Ja kg nie musze gubic bo mieszcze sie w normie Razz ale jeszcze mysle o fitnesie i byc moze tego sprobuje zamiast herbatek..sama juz nie wiem Rolling Eyes Sad
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group