Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

duża nadwzroczność a korekta laserowa

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Libresse



Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Jasło
PostWysłany: Pon Paź 07, 2013 7:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W dobrych klinikach takie korekcje są możliwe. Moja koleżanka przeprowadzała zabieg w [rekalam]. Była bardzo zadowolona, co ważne - nie miała żadnych powikłań, bo słyszałam, że to też niestety się zdarza... Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dakar



Dołączył: 10 Lut 2013
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 18, 2014 11:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zupełnie zapomniałem o tym forum, sorry już piszę. Teraz widzę w high definition. Totalny szał! Dla kogoś, kto widział zamazany świat to wciąż jest niesamowite. Sam zabieg bardzo krótki, nawet nie wiem kiedy minął, nie czuć bólu. Pierwsze kilka dni to lekki dyskomfort, suchość oka, trzeba zakraplać. Potem tylko chodzi się na wizyty kontrole. Teraz już wszystko przeszło i tak jak bym dostał nowe oczy, naprawdę cud, cieszę się że technika tak poszła w górę, że da się naprawić wady wzroku. Ja Wam wszystkim polecam! To była dobra decyzja. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Patrycja45



Dołączył: 10 Maj 2013
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Z Polski
PostWysłany: Sob Wrz 20, 2014 4:29 pm    Temat postu: odp Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Libresse napisał:
W dobrych klinikach takie korekcje są możliwe. Moja koleżanka przeprowadzała zabieg w Gdańsku na Chmielnej (Centrum Okulistyczne Nowy Wzrok). Była bardzo zadowolona, co ważne - nie miała żadnych powikłań, bo słyszałam, że to też niestety się zdarza... Sad


Wiesz, pewnie każda operacja jest obarczona jakimś ryzykiem, nawet wycięcie migdałków, no ale to samo życie. A swoją drogą dzięki za namiar na ta klinikę - my wprawdzie chcemy córce zoperować wzrok w sopockim Blikpolu, bo kilku znajomych już jest u nich "po" operacji i też zadowoleni, ale sobie jeszcze porównam ceny:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dakar



Dołączył: 10 Lut 2013
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 22, 2014 8:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, zawsze coś się może stać, choć nie można tak zakładać, trzeba myśleć pozytywne. Ja jak byłem w okolaserze to rozmawiając z innymi pacjentami nie słyszałem żebym narzekali. Ale może jeden na tysiąc się znajdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kwiatkowska



Dołączył: 12 Gru 2014
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Gru 12, 2014 2:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja przygotowuję się do korekcji laserowej. Byłam już na jednej konsultacji. Musze jeszcze wykonać kilka badań. Okulistyka tak się rozwinęła, że tylko się cieszyć. Szkoda tylko, że nie można mieć takiego zabiegu na NFZ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group