Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

duża nadwzroczność a korekta laserowa

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dakar



Dołączył: 10 Lut 2013
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 18, 2013 7:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to ja może też się do niej wybiorę ale najpierw muszę przejść te badania... hmmm obym się nadał Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bączek



Dołączył: 04 Lut 2012
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Lut 18, 2013 11:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Póki nie sprawdzisz to się nie dowiesz. Wada prawie jak moja, jeśli jesteś w miarę proporcjonalnie zbudowany Wink to nie powinno być przeszkód
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
stella28



Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 19, 2013 11:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podobno to, że jak na badaniach w jeden klinice nas nie zakwalifikują to warto wybrać się do innej skonsultować wyniki. Prawda to?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bączek



Dołączył: 04 Lut 2012
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Lut 19, 2013 7:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Słyszałem/czytałem o takich przypadkach. Nie ma w tym nic dziwnego - to, czy zabieg ma szansę zależy (oprócz budowy oka) od sprzętu, stosowanej metody i umiejętności operatora. Dlatego najlepiej od razu uderzać do dobrej kliniki, oferującej wymienione "składniki" jak najlepszej jakości. Bo po co płacić dwa razy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dakar



Dołączył: 10 Lut 2013
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 19, 2013 11:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dlatego ja idę od razu do Okolaser i mam nadzieję że nie będę musiał zmieniać kliniki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bączek



Dołączył: 04 Lut 2012
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 12:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Już się zdecydowałeś? Masz jakiś termin? Czy tylko sobie odwagi dodajesz? Właśnie wprowadzają nowe metody zabiegu, bezpieczniejsze i łatwiejsze w gojeniu.
Powodzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dakar



Dołączył: 10 Lut 2013
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 5:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Idę w przyszłym tygodniu, trochę z tym zwlekałem ale już postanowione Smile Jakie są te nowe metody bo nic nie słyszałem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bączek



Dołączył: 04 Lut 2012
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 10:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zajrzeć na stronę "fabryki (okolaser com pl) i tam poczytać. Ale pamiętaj, że to lekarz - na podstawie badań - wybiera najlepszą dla Ciebie metodę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dakar



Dołączył: 10 Lut 2013
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 26, 2013 8:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki poczytam o tym, a w przyszłym tygodniu powiem wam jak wizyta co i jak z ta metodą. Pozdro Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bączek



Dołączył: 04 Lut 2012
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 12:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Obiecałeś relację - i co? Strach obleciał czy nie zakwalifikowali?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group