Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

duża nadwzroczność a korekta laserowa

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stella28



Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 29, 2012 10:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ten zabieg jest bolesny (w trakcie i po)?
Ja co prawda mam znacznie mniejszą wadę ale i tak chętnie bym się jej pozbyła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bączek



Dołączył: 04 Lut 2012
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Gru 08, 2012 12:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W trakcie nie jest - dostałem środki przeciwbólowe i znieczulające krople. Potem troszku (jak to mówią) dyskomfort poczuć można, gdy środki przestają działać. Ale nie przestają tak nagle, poza tym - jak przy rekonwalescencji po każdym innym zabiegu - trzeba się stosować do zaleceń lekarza. Jak powie, że przez tydzień nie zbliżać się do komputera, to sie nie zbliżać, choćby to był akurat tydzień wyprzedaży on-line.
Itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dakar



Dołączył: 10 Lut 2013
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 10, 2013 3:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam - 5 i też się zastanawiam nad tą korekcją, trochę poczytałem w necie, jednak wciąż się zastanawiam, bo nie rozumiem czy z moją wadą da się zejść do 0, bo jak mam nadal nosić okulary to czy ma to sens?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bączek



Dołączył: 04 Lut 2012
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Lut 11, 2013 12:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć.
Samo poczytanie w necie nie da Ci odpowiedzi na pytanie, czy da się Twoją wadę zlikwidować do zera.
To zależy od - zgadłeś - indywidualnych parametrów Twoich oczu, ich budowy (grubości rogówki przede wszystkim). Także odpowiedź da Ci tylko wizyta kwalifikacyjna w dobrej klinice.
Polecam, ja miałem -4,5 i mam zero.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dakar



Dołączył: 10 Lut 2013
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 11, 2013 9:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak to muszę iść na te badania, ale skoro Tobie się udało to może szanse jakieś są.. Ile płaciłeś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bączek



Dołączył: 04 Lut 2012
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Lut 11, 2013 11:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja zapłaciłem około pięciu tysięcy za komplet oczu. Dwa lata temu w klinice CMO Laser. Teraz ceny się trochę zmieniły, ale wciąż dochodzą nowe metody, mniej bolesne, szybciej gojące i w ogóle kosmos.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dakar



Dołączył: 10 Lut 2013
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 12, 2013 9:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to nie tak drogo chyba, teraz jest trochę więcej kosztuje, a jakie są nowe metody? jaką ty miałeś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bączek



Dołączył: 04 Lut 2012
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Lut 13, 2013 8:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Metod jest kilka, można o nich poczytać na stronie kliniki okolaser. Pamiętaj jednak, że metodę odpowiednią dla Twoich oczu i Twojej wady dobiera lekarka/lekarz. Jeśli np. Twoje oczy mają odpowiednią grubość rogówki, wtedy można zastosować różne metody, wtedy pani doktor mówi Ci o różnicach, sugeruje najlepszą a Ty wybierasz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dakar



Dołączył: 10 Lut 2013
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 13, 2013 6:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki rzeczywiście poczytałem, dużo ważnych informacji na tej stronce może nawet się tam wybiorę, a ty u której byłeś lekarki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bączek



Dołączył: 04 Lut 2012
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Lut 15, 2013 12:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byłem u dr Gadomskiej. Tak wyszło i nie żałuję. Nie dość że profesjonalnie, to jeszcze z uśmiechem i urokiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group