Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Durexy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 11:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pekają jak każde inne Smile Ale są bardziej bezpieczne. No i napewno zmiejszają doznania przedewszystkim faceta bo są dosyć grube. To wszystko a no i nawet fajne są czekoladowe z tych grubszych.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 06, 2008 9:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie zgodzę się z Kinią. Nie pękają tak jak te cieńsze. Napisałaś, że są bezpieczniejsze, ale że pękają - więc dlaczego są bezpieczniejsze?
A co do czekoladowych - nie polecam - wysychają szybko i się tak.. kleją?

A kup to sam sprawdzisz Smile Ale najpierw dobrze robisz - pytaj pytaj Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pią Cze 06, 2008 12:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No chodziło mi że są bezpieczniejsz i że żadziej pekają ale już mi się zdarzyło trafić na feralna ale kapneliśmy się przed, także chciałam przekazać że pomimo że sa bezpieczne to nie jakoś dużo bardziej. źle się tak jakoś wyraziłam Smile
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Cze 06, 2008 9:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ja powiem tylko tyle ze durexy mi bardziej pekaly niz unimile....Wink
czekoladowe probowalam, zadna rewelacja , ladnie pachna i to na tyle Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WamPia



Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 196

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 06, 2008 9:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale np. mój nie lubi arouserów. On najbardziej preferuje pleasuremax. Z resztą moim odczuciem też są chyba najlepszymi, jakie dotąd używałam.

Wind -> ta, tylko najpierw trzeba mieć te nieregularne cykle ;p Powiedzmy, że u każdej kobiety są takie pewne dni niepłodne. Wtedy to gumki do szafki idą na inną okazję Wink
_________________
Innym pomaga...a samej sobie nie potrafi, bo panicznie boi się strachu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Cze 06, 2008 10:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tam juz nie uzywam jakies kilka lat i co... ale pamietam ze najlepsze byly te unimile pakowane po 12 sztuk - tak hurtem hehehe....nawilzajace bodajze Wink dawno bylo wiec moge nie pamietac....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sob Wrz 27, 2008 12:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Które lepsze --> Arouser czy Pleasuremax?

Lepsze... Wiadomo o co chodzi Wink Wink

??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pawko



Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 20, 2008 11:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy w tym temacie, ale pamiętam że pisaliście o różnych markach, w tym o produktach firmy Abpol Wink
i teraz mam pytanie- z czego wynika to, ze rosetex koszyuja około 3pln/3szt. a Contex podobnie jak Durexy około 7pln/3szt. ?
co ciekawe rosetex są produkowane w tym samym miejscu co pepino- firma seretex, tajlandia.

i jeszcze jedna sprawa- co się stało z unimilami, że są teraz droższe od durexów? czyżby dział handlowy zrozumiał że ludzie wolą przepłacać grubo za gumki, bo daje im to poczucie pewności (vide durex, który jest kupowany najchętniej, choć w rzeczywistości jest moim zdaniem gorszy od np. pepino czy rosetex, ale wiele osób nawet tutaj pisze "kup durex, przecież jak paczka 3szt. kosztuje 3 złote to muszą być kiepskie, a durexy kosztują 7 zł", tylko że koszt produkcji to około 0,05pln Very Happy bez zwględu na markę )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamit222



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 1:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O tych drugich to nie słyszałam osobiście za to wypróbowałam pleasuremax i bardzo mi się podobało Smile Próbowaliśmy jeszcze innych tych smakowych (jabłko, banan, kiwi, pomarańcz, truskawka) performa, elite i naprawde rewelacja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Klaudynka908



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Świebodzin
PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 1:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja z chlopakiem ostatnio wyprobowalismy Durexy i 3 pekly podczas jednego stosunku ;/ ale naszczescie wtedy nie dochodzil...Wink) to jak czyli za maly rozmiar kupil ??? Moze ktos odpowiedziec mi ?SmileSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następny
Strona 17 z 21

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group