Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Durexy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 1:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ja wiem czy prezerwatywa to tak wile tych doznań zabiera? nie jest tak tragicznie.

Nie przesadzajmy też, każda metoda ma jakieś minusy, jak kobieta bierze tabletki to tez są minusy. Myśle że czasami to jest przewrażliwienie panów.
Albo rybka albo akwarium, no bo tak właściwie o co im chodzi? o to aby oboje sie czuli wyśmienicie i dobrze w trakcie i po wszystkim czy tylko patrzą swoich doznań fizycznych?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 1:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Próbowaliście Durex Performa? jak nie to spróbujcie Razz (jest to prezerwatywa przedłużająca stosunek) Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
GISA



Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 2:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co myślicie o durex select?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Roxanka



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 8:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lepiej powiedzcie bo jestem ciekawa jakie preferujecie te durexy!Czy ktos z was uzywal karbowanej prezerwatywy ?jak tak to jakie doznania Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sanderejszyn



Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 2:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

"
KOBIETA napisał:
Ale sa Unimil 004. Supercienkie ze srodkiem plemnikobojczym. Facet ma wiecej doznan a ja wiecej bezpieczenstwa Wink Przyjemne z pozytecznym po prostu Laughing
"
skoro są supercienkie to szybciej mogą pęknąc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 5:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe nie bo mogą być poprostu zrobione z bardziej wytrzymałej gumy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 10:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeszcze mi zadna nie pekla. A skoro sa plemnikobojcze to nawet jak kiedys peknie nie bede plakala Wink
Sa dobrej jakosci i tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 10:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi raz pękła, potem był postinor... a teraz żałuje, że go wzięłam...to okropne uczucie...
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pauli86



Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 12:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi też raz pękła i teraz mam wspaniałego 3 letniego synka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Sro Wrz 06, 2006 1:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gratulacje. Z perspektywy tych trzech lat napewno sie cieszysz ze ta akurat byla wadliwa Wink
Ale tak sobie mysle- jak to sie dzieje ze innym pekaja a mnie nie. Moze to przeznaczenie. Pekaja bo ma sie poczac ktos niezwykly. Wielki czlowiek Wink
Jak spojrzec na ta sprawe z takiej mniej naukowej strony to czlowiek sie zastanawia czy jakosc i marka ma tu znaczenie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Następny
Strona 2 z 21

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group