Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Durexy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
derx



Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 17, 2009 11:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc:) czy zdażyło się komuś żeby zamiast 3 prezerwatyw w byly 2 w opakowaniu???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Sie 17, 2009 12:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie nie...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Sie 17, 2009 3:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi rowniez nie...

Dodano po 44 sekundach:

sadze ze to jakis blad w produkcji czy cos. Przypadek niefortunny tak to ujmę Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
preko4



Dołączył: 20 Gru 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 21, 2009 12:09 am    Temat postu: Czy Durex Close Fit jest ogólnie dostępny? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam takie pytanko. Czy durex close fit można łatwo kupić? Wydaje mi się że nie są one zbyt rozpowszechnione. Szukałem w aptekach w moim mieście i nigdzie takich niema. Wszędzie mają te najpopularniejsze. Nie chce kupować np na stacjach benzynowych lub w marketach bo jakoś nie wierzę w ich oryginalność. Być może się mylę. Doradźcie mi w jakich miejscach można kupić Durex Close Fit. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Gru 21, 2009 12:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

preko4 To zajrzyj do sieci drogerii Rossmann...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dominoo



Dołączył: 17 Gru 2009
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 03, 2010 2:46 am    Temat postu: Durexy z allegro Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od razu zaznaczam, że nie będę po prostu pytał "czy bezpiecznie jest kupować prezerwatywy na allegro?", bo wiem generalnie jakie odpowiedzi usłyszę. Tak więc na wstępie rozprawię się z najczęstszymi argumentami przeciwko, a potem jeśli ktoś na coś wpadnie dodatkowego to bardzo proszę niech mi napisze, jeśli ktoś będzie chciał podyskutować - również Wink

Na Allegro można kupić tu i ówdzie prezerwatywy Durex w cenie 1zł za sztukę. Jest to bardzo duża oszczędność, jako że obecnie w takiej np wielce majestatycznej aptece Durexy idą po co najmniej 8zł / 3szt. Tak więc przy zakupie 50 sztuk na allegro zaoszczędzamy... 75zł. Gumki, wg sprzedawców, są oryginalnie zapakowane i mają odległą datę ważności.

Co w takim razie powstrzymuje ludzi przed kupowaniem prezerwatyw w internecie?

Głównym, wszędzie i bez przerwy powtarzanym argumentem przeciwko prezerwatywom z wszelkich lokalizacji poza aptekami jest przeświadczenie, że świat pełen jest psycholi z igłami, którzy lubią dla zabawy przekłuwać prezerwatywy. Po pierwsze - nie rozumiem, skąd tak nadzwyczajne zaufanie do pracowników aptek. Moim zdaniem sprzedawca na stacji benzynowej ma taki sam interes w przekłuciu ci prezerwatywy, jak aptekarz w aptece. Po drugie - czy prezerwatywy są jak film z aparatu fotograficznego? Można je trzymać tylko w ciemności? Czy taki to problem obejrzeć opakowanie przed otwarciem? Myślicie, że przekłucie nie byłoby widoczne? Proponuję eksperyment - weźcie najcieńszą z najcieńszych igiełek, jakie znajdziecie w domu i przekłujcie na próbę jeden "listek" z prezerwatywą. Zawsze widać dziurkę.

Drugim argumentem jest zwykle data ważności - na allegro na pewno sprzedają przeterminowane. Mam podpowiedź: sprawdźcie nadruk na opakowaniu.

"Podejrzana cena" też jest zabobonem zupełnym. Apteka płaci za lokal, pracowników, utrzymanie - koszta rosną. Sklep internetowy może być prowadzony przez jedną osobę bez praktycznie żadnych kosztów. Czy w aptece, czy na allegro Durexy to Durexy. Pochodzą z hurtowni. Do apteki zapewne przychodzą także drogą pocztową. Czyli również przechodzą przez wiele warstw psycholi z igłami w ręku.

Na koniec dodam absolutne przeświadczenie, że jeżeli sklep internetowy działający przez Allegro sprzedawałby dziurawe, kruche lub papierowe prezerwatywy, raczej byłoby to widać w komentarzach. Tymczasem w wielu przypadkach komentarzy jest mnóstwo, w 100% pozytywnych.

Nie sprzedaję gumek na Allegro Wink Chcę tylko, żeby ktoś podał mi w końcu jakiś sensowny argument, dlaczego nie miałbym ich tam kupować. Bo internet (bez urazy - także to forum) w kwestii antykoncepcji to najbardziej chore i przerażone źródło opinii, które niestety mnie teraz samego doprowadziły do stanu, w którym nabieram wątpliwości Wink

I proszę o nie pisanie odpowiedzi typu "kupuj gdzie chcesz, ja wolę mieć pewność". Chyba, że ta "pewność" jest podyktowana faktem, że gumkę podaje Ci osoba w białym fartuchu. Dla mnie to niewiele większa pewność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Sty 03, 2010 3:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dominoo Ja się z Tobą zgodzę. Ale czasem zdarza się tak, że któraś prezerwatywa jest przeterminowana...Uwierz mi Smile Kiedyś kupiłam żeby sprawdzić Smile Mimo że gumek nie używam od jakiegoś czasu, bo jestem na tabletkach.

Co do sklepów internetowych...zanim zamówisz, zanim zapłacisz na poczcie, zanim zaksięgują przelew wyślą i paczka do Ciebie dojedzie to strasznie dużo czasu mija...

Do tego dolicz koszt przesyłki i wychodzi to samo Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.


Ostatnio zmieniony przez nowicjuszka dnia Nie Lut 07, 2010 1:24 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dominoo



Dołączył: 17 Gru 2009
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 03, 2010 11:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o czekanie - zgadzam się Smile
No ale na 50 gumek naraz chyba można trochę poczekać, ile będą potem służyć!
A mówię tak ciągle o 50 gumkach, bo od takiej ilości w niektórych sklepach na allegro masz przesyłkę gratis, tak więc te koszty też odpadają w tym momencie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 1:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dominoo Tylko wiesz...Nie każdy tyle razy w tygodniu seks uprawia żeby te 50 gumek w czasie wykorzystać...Bo one mają datę ważności...A nie zawsze się trafi na partie świeżej produkcji Wink
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 5:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja ostatnio kupiłam z ciekawosci durexy z wypustkami (to zolte opakowanie) i dziewczyny, nie polecam!!
Te wypustki sa strasznie małe, myslalam ze beda wieksze, kupilam, bo nigdy takich gumek nie widzialam i nie używałam. Tych wypustek jest strasznie duzo, ale są wielkosci kropki postawionej piórem na koncu zdania.. i twarde są i strasznie mnie podrażnily..
Zamiast sprawić przyjemnosc obtarły mnie tylko : /
nie wiem dlaczego durex wyprodukował takie badziewie powodujące obtarcia..
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Następny
Strona 19 z 21

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group