Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Durexy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 06, 2006 2:25 pm    Temat postu: mi też !!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

... mi też !!!
Ale czy za każdym razem dochodzi do zapłodnienia?
Panikarze jesteście.
Facet to powinien poczuć.
A wy powinniście mu pomóc. Bo to dlaczego pęka, jest związane nie z jej jakością, tylko ze złą jej eksploatacją!
Zabrzmi to może grubiańsko, ale jeżeli on wpycha na silę, bez nawilżenia i do tego ma naciągniętą jak skarpetkę do końca, a w czasie stosunku wyskakuje na zewnątrz, to nic dobrego z tego być nie może.
Na ptaszku pozostaje tylko fragment gumki, lub rozrywa ją na końcu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Wrz 06, 2006 6:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie, dobrze zastosowana metoda w postaci prezerwatywy daje na prawde dość duże bezpieczeństwo Wink

Należy tylko podejść do tego z głową oraz rozsądkiem Wink Ona została stworzona w jakimś celu i w specjalny sposób, wystarczy korzystać z niej tak jak powinno sie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pauli86



Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 06, 2006 8:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kobieto, oczywiście że się cieszę bo to jest najwspanialsza rzecz na świecie nosic pod sercem małą istotkę.

Nawet te dobrze założone moga mieć jakąś wadę i wtedy nie spełnią swojej funkcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Sro Wrz 06, 2006 10:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pewnie sie zdarzaja wadliwe ale ja raczej przychylam sie do zdania cometa ze problemem jest nieumiejetne stosowanie. Kazda metoda antykoncepcji zawodzi gdy stosuje sie ja nieprawidlowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pauli86



Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 06, 2006 11:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja również się z tym zgadzam. (chodziło mi tylko o to, że każdy produkt może być wadliwy) Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Czw Wrz 07, 2006 12:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fakt. No i rzeczy martwe potrafia byc zlosliwe Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
GISA



Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 07, 2006 8:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

GISA napisał:
co myślicie o durex select?
możecie powiedzie ć co onich myślicie????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Czw Wrz 07, 2006 9:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Obiecuje ze przetestuje Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
GISA



Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 08, 2006 8:16 am    Temat postu: :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak wypróbujesz podziel się opinią Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Pią Wrz 08, 2006 11:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To za jakis tydzien. Na razie mam dni nieplodne Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Następny
Strona 3 z 21

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group