Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dni płodne i niepłodne - temat specjalny (part.3)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Lis 30, 2010 3:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind, powiem tak, u mnie był to 26 dzień cyklu, zazwyczaj mam 28 - 29 dniowe, dziś jest 29 dzień i okresu nie mam Wink ale u mnie było tak, że najpierw z minutkę było bez, potem było z, ale nie było wytrysku w ogóle (ani we mnie wcześniej ani w gumie później) Wink więc odnosząc się do mojego pytania wcześniejszego to chyba ciąża niemożliwa, co nie Wink ? po prostu wolę się upewnić i zapytać bardziej doświadczonych Razz
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Gru 01, 2010 1:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sama znasz odp Razz po co pytasz Wink
ciaza jest mozliwa tylko i wyłacznie przy wytrysku w dni płodne Wink. Ty napewno mialas juz nieplodne wiec nawet jesliby sie cos dostało to nie ma mowy o ciazy.
wczesniej pisałas ze miałas nawet ponad 30dniowe cykle wiec pewnie bedzie tak i tym razem. nie sugeruj sie 28dniowka Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Gru 01, 2010 9:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind, dziękuję bardzo za odpowiedź Wink skoro miałam kilka razy cykle 33 dniowe to tym razem też tak może być, tak, znam odpowiedź Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kachaaa



Dołączył: 21 Gru 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 21, 2010 4:23 pm    Temat postu: dni płodne Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej amm pytanie okres mi sie zaczął11 grudnia a skonczył 17 grudnia kiedy mam dni płodne ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Gru 21, 2010 6:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kachaaa, na forum jest dział poświęcony wyliczaniu dni płodnych "jak wyliczyc dni płodne / niepłodne" .. przeczytaj go sobie .. po za tym za mało informacji podałaś: jak długie masz cykle ? czy masz regularny okres czy nie ?
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Gru 22, 2010 1:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I jeszcze ile trwał u ciebie najkrótszy i najdłuższy cykl nie okres z ostatnich 12...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
OlaeR



Dołączył: 26 Gru 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 26, 2010 12:53 am    Temat postu: Czy mogłam zajść w ciążę? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam nieregularny cykl. (21-27).. Krwawienie trwa zazwyczaj 6 dni. Czy jeśli kochałam się w 7 dniu cyklu jest duże prawdopodobieństwo na zajście w ciąże?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Nie Gru 26, 2010 1:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

OlaeR, podałaś za mało informacji .. czy doszło do wytrysku w Tobie ? czy było zabezpieczenie ?

skoro masz takie nieregularne cykle, a była sytuacja, która mogłaby doprowadzic do ciąży to ryzyko istnieje .. napisz jak wyglądała sytuacja .
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Gru 26, 2010 2:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest taki temat "Jak wyliczyć dni płodne/niepłodne" i tam jest wszystko pieknie wyjaśnione.

Przy Twojej rozpiętości cyklu dni płodne wypadają między 1 a 16 dniem cyklu. Przy krótkich nieregularnych cyklach takich jak u Ciebie tak bywa. Biorąc pod uwagę fakt ze w trakcie krwawienia ewentualne plemniki powinny być wydalane wraz z krwią menstruacyjną (co nie zmienia faktu że te dni u Ciebie bezpieczne nie są), to tego 7 dnia cyklu (czyli zakończenia miesiączki) masz dni płodne.

Jeśli prezerwatywa nie pękła o ile ją użyliście, nie macie się czym martwić. Jeśli zabezpieczenia nie było a wytrysk w Tobie był, to na dwoje babka wróżyła...Może tak a może nie...I wtedy byłoby dobrze wykonać test jak minie16 dni od stosunku, ewentualnie jeśli nie minęło 72h iść do lekarza po tabletkę antykoncepcyjną po stosunku (nie mylić z wczesnoporonną bo to zupełnie inne substancje).
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
miska100



Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 9:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chciałabym policzyć sobie kiedy mam dni płodne, ale nie mam zapisanych dat 12 cykli....zaczęłam zapisywać 3 miesiące temu..16.07, 12.08, 10.09.. czy na podstawie tego można miej więcej obliczyć te dni?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24  Następny
Strona 21 z 24

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group