Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Depilacja - Temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 27, 2013 5:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To taki zabieg, który stosuje się po depilacji np. woskiem, pastą cukrową czy depilatorem i polega na wcieraniu w rozszerzone pory specjalnego tonera. Po kilku zabiegach ma się efekt podobny do tego po laserze tyle, że mniejszym kosztem. Na zabieg najlepiej iść do salonu. Gdzieś na stronie epilfree widziałam listę takich miejsc w każdym mieście. A co do skuteczności - potwierdzam, że odrastają naprawdę wolniej i słabiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
goxa



Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 94

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 11, 2013 9:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Generalnie jest wiele sytuacji że laser jest niewskazany, i trzeba szukac innego skutecznego sposobu a ta metoda zdaje się być coraz bardziej popularna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tu_pak



Dołączył: 05 Kwi 2013
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 16, 2013 11:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem


Przeciwwskazania do depilacji laserowej

-czasowe - opalenizna
- trwałe ( choroby skóry,nowotwory, kobiety w ciąży, osoby po określonych zabiegach chirurgicznych oraz dermatologicznych. Podobnie sprawa się ma w przypadku osób, których skóra jest podatna na powstawanie bliznowców oraz przebarwień skóry).
Nie również zasadności robienia takowej depilacji i osób z owłosieniem blond lub rudych.

Przeciwwskazaniem do wykonania Epilfree
- ciąża i karmienie piersią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sabinamusial



Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Wrz 20, 2013 1:55 pm    Temat postu: Depilacja Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najskuteczniejsza była, jest i będzie depilacja laserowa Smile
----zapoznaj się z regulaminem.podpis skasowany----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 21, 2013 4:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ale depilacja laserowa nie dla każdego jest dobra. Nawet - jeśli skuteczna. Dlatego oddałabym swój głos raczej na epilfree.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sabinamusial



Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Lis 18, 2013 11:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zabiegi depilacji laserowej są naprawdę super. Klika odwiedzin w gabinecie i spokój na długi długi czas.
----Usuń reklamę z podpisu---
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olgapasiek



Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Mar 14, 2014 1:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A co z depilacja woskiem ? czy jest to skuteczne czy nie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cukiereczek99



Dołączył: 09 Lis 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 09, 2014 11:32 am    Temat postu: Re: krostki po depilacji Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Carl napisał:
pytanie brzmi jak depilowac nogi (i nie tylko) zeby te krostki sie nie tworzyly? jaka metoda depilacji jest najlepsza? jak pielegnowac depilowane miejsca przed i po?


jeżeli jako metodę depilacji wybrałaś maszynkę do golenia pamiętaj aby zawsze była nowa. Na starej mogą gromadzić się różnego rodzaju bakterie powodujące podrażnienia skóry. Przed każdym goleniem staraj się odtłuścić i zdezynfekować nogi. Po goleniu wklep w nogi balsam łagodzący najlepiej z serii po goleniu. Używaj pilingu do złuszczania naskórka. Zapobiegnie wrastaniu włosków i powstawaniu stanów zapalnych.
Wiem co mówię. Niedawno ukończyłam kurs makijażu i pielęgnacji urody w prestiżowym ośrodku szkoleniowym
Makijaż Lublin dał mi sporo wiedzy o urodzi i jej pielęgnacji. Przerabialiśmy także usuwanie zbędnego owłosienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nutka87



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Lis 10, 2014 1:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio się zdecydowałam na wosk i byłam bardzo zadowolona, szkoda tylko że do pasty cukrowej trzeba mieć dłuższe włoski, bo wg mnie jest genialna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dorota32



Dołączył: 14 Lut 2015
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 09, 2015 11:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A mnie się właśnie spodobała ---REGULAMIN-----i faktycznie zgadzam się, że daje super efekty. Jedyny minus to właśnie to, że trzeba nieco dłuższych włosów...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
Strona 14 z 16

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group