Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Depilacja - Temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Nie Paź 31, 2010 8:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Brrr... Aż mną wstrząsnęło na myśl o TYM momencie, który tak często pokazywany jest w filmach... Shocked I choć sama używam depilatora elektrycznego w okolicach bikini od wielu lat, to "na całość" bym raczej nie poszła... Jestem dla Ciebie pełna podziwu Exclamation

Ileż to kobieta musi się nacierpieć, by być piękną!..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Paź 31, 2010 9:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podziwiam ;D Powiedz mi ile kosztuje taka "przyjemność" (chyba wątpliwa no ale... )
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Nie Paź 31, 2010 5:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie-ile musimy zapłacić za skatowanie nas w "tych" okolicach?..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Lis 01, 2010 12:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

za krem znieczulajacy (na recepte, kupowany na wlasna reke w aptece) okolice 22-25 zl za mala tubeczke.
plus wizyta w salonie 50 zl. Ja zaplacilam 45 bo dostalam 10% znizki bo to byla moja pierwsza wizyta, a to nowy salon i bylo 10%rabatu na pierwszy zabieg. super salon, moge bardzo polecic, slicznie, bardzo czysto, profesjonalnie i elegancko!
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marikaz



Dołączył: 08 Lut 2011
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 28, 2011 7:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co 1,5 miesiąca chodzę na depilację brazylijska i żadnych kremów na znieczulenie nie używam , to nie boli, na nogach bardziej boli
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szymon.32.



Dołączył: 30 Maj 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: ostrów wlkp
PostWysłany: Pon Maj 30, 2011 4:25 pm    Temat postu: depilacjia klatki piersiowej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam taki pytanie jak depilować zeby nie podrażniać klatki piersiowej. jak depilowałem depilatorem to to strasznie wychodziły mi chrostki ropne. to więc czym...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Maj 30, 2011 7:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niczym,
nie lepiej miec owłosiona klate?
w czym Ci te włosy przeszkadzaja?
chyba ze masz ich po kilka sztuk a nie całą klate.. Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Maj 30, 2011 8:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm ja też wolę owłosioną klatę...takie męskie . No ale w dzisiejszych czasach chłopcy chcą być wyglancowani jak pupcia niemowlaczka Wink).
Próbowałeś wosku??
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 1:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wosk, do tego EpilFree i po sprawie. Mój kolega tak robi. Ja zresztą też, na nogi. Nie wyobrażam sobie użerania z golarką na kempingu podczas wakacji... No i nie potrafiłabym też odmówić sobie opalania. Ktoś próbował tej metody? Jeśli ktoś źle znosi laser, idealna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
goxa



Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 94

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 02, 2013 7:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na czym dokładnie polega to Epilfree? słyszałam coś o tym ale do końca chyba nie wiem wszystkiego. Gdzie to mozna zrobić? i czy naprawdę proces odrastania jest dłuższy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następny
Strona 13 z 16

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group