Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Depilacja - Temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luizjana



Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 01, 2017 10:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Depilacja laserowa nie ma sobie równych, podchodziłam sceptycznie dopóki sama nie zaczęłam chodzić na zabiegi i zobaczyłam na własne oczy jak tych włosów szybko ubywa. Jestem po zabiegach na pachy i okolice bikini, w marcu startuje z nogami. Pachy robiłam w innym miejscu i mimo wielu zabiegów włosy odrosły, poprawiałam w Melitusie w Warszawie i tu już zrobiłam bikini i będe robić nogi. Chyba mają po prostu dobry laser i nawet jak coś odrasta to jasne i niewidoczne włoski. Troszkę trzeba zapłacić, ale jak zabiegi się rozłoży w czasie to nie jest nie wiem jakie znowu obciążenie, na pewno warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nutka87



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Mar 17, 2017 7:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

yaska napisał:
To jest ta sama zasada co u kosmetyczki depilacja metodą epilfree, kojarzysz? Epilclear jest po prostu do użytku domowego.


Jak dokładnie wygląda ten epilclear? Długo utrzymuje się efekt?
A może ktoś inny próbował?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
koziolek99



Dołączył: 10 Sie 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 10, 2017 11:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Teraz wszyscy mówią o depilacji laserowej, na przykład takiej jaką stosuje PLUSMED https://plusmed.info.pl/depilacja-laserowa-harmony-shr/ . Bardzo wydajny zabieg,a jego skutkami można cieszyć się przez długi czas. W plusmed stosują takie metody,że zabieg nie należy do bolesnych, także nie ma się czego obwawiać a efekty na pewno będą cieszyć oko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 10:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Próbowałam wielu sposobów depilacji ciała. Jednak powiem Wamże jedyny sposób, który mnie w 100% zadowolił to depilacja laserowa. Po wielu nieudanych próbach z pastą cukrową. ipl i innymi sposobami, zdecydowałam się ostatecznie na laser.

I jestem bardzo zadowolona ponieważ mogłam praktycznie zapomniec o konieczności usuwania włosków z ciała. Jest to niesamowicie wygodne dla zabieganych. Polecam jednak wybrac gabinet, w którym mają odpowiednie, dobej jakości lasery.
http://www.laserdelux.pl/warszawa/depilacja-laserowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Emeneska



Dołączył: 01 Gru 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 01, 2017 12:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podstawą sukcesu dobrej depilacji jest przede wszystkim wysokiej jakosci laser. Ja jestem zachwycona wizytą w Laser Delux w Szczecinie. Koniec z ciągłym goleniem nóg.http://www.laserdelux.pl/szczecin/depilacja-laserowa Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tartarelka



Dołączył: 10 Paź 2017
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 11:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja depilowalam sie laserowo jakies 3 miesiace temu w Mirackim http://klinikamiracki.pl/zabiegi/depilacja-laserowa/ i efekty sa bardzo fajne, serje mialam 4 usuwalam z bikini i nog Very Happy koniec z maszynkami jednorazowymi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kiniak



Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 5:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam za sobą dopiero 3 zabiegi depilacji laserowej w salonie Skinlogica w Lesznie. Teraz żałuję tylko tego, że zdecydowałam się na to tak pozno Smile Wcześniej non stop miałam problem z wrastającymi włoskami po depilacji maszynką. Wiadomo, że na całą serię składa się kilka spotkań ale i tak warto Smile a ten salon polecam - świetna atmosfera i dobre ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasieńka28



Dołączył: 08 Cze 2018
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 9:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze nie odważyłam się na depilację laserową, ciągle do tego dojrzewam, bardzo boli? Póki co radzę sobie tradycyjnie dobra maszynka i potem obowiązkowo balsam Cetaphil MD Dermoprotektor, jak go stosuje nie mam podrażnień i skóra jest nawilżona więc nie jest źle. Ale szybko odrasta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 7:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy czytaliście o poszczególnych rodzajach lasera jakim można przeprowadzić depilację, ale najlepszy obecnie jest vectus:
wymaga mniejszej ilości zabiegów
daje o wiele trwalszy efekt
nie boli
i pozwala pozbyc się włosków raz na zawsze
Mają go jedynie w lepszych gabinetach kosmetologicznych. Jak Clinica cosmetologica w Gdyni.
https://vectusgdynia.pl/dlaczego-laser-vectus/
_________________
http://www.biomedical.pl/forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaffka



Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 108

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 12, 2019 1:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co polecacie dla osoby która nie może stosować laserowej depilacji? Czy plastry daja długotrwały efekt? Stosowała któraś z Was plastry veet easy gelwax? Na jak dlugo po takiej depilacji skóra zostaje gładka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Strona 16 z 16

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group