Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Depilacja - Temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sb



Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 1:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ktos z powyzszych osob juz to wyprobowal i moze potwierdzic skutecznosc?bo mam dzis ochote i czas na taki zabieg.tylko nie chce sie rozczarowac,bo najskuteczniejszym sposobem jest dla mnie golarka jednorazowa,rzeczy typu krem do depilacji jeszcze nigdy nie usunely mi 100% wloskow,zawsze musialam poprawiac
slyszalam kiedys o tej metodzie,ale nie od osob ktore ja praktykowaly.doszly mnie etz sluchy ze garnek po niej jest do wyrzucenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sb



Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 23, 2006 7:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

juz drugi raz mi nie wyszlo, uparlam sie i chce uzyskac porzadany efekt Razz najpierw za lepkie(nie odchodzilo od skory) potem za ciemne i narazie stygnie:P czy tlyko ja mam takie 'zdolnosci' czy to kolejny mit?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Pon Paź 23, 2006 8:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze nie probowalam.Wieczny brak czasu Razz Wszystkie jestesmy ci wdzieczne ze jestes naszym krolikiem doswiadczalnym Wink Trzymam kciuki za efekty Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sb



Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 23, 2006 10:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z determinacji bede w to brnac,na pewno dam znac jak w koncu wyjdzie
a wszystko nie trwa dlugo,max 20min gotowania bo potem to sie juz zaczyna przysmazac:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 12:02 pm    Temat postu: Depilacja - Temat zbiorczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hejcia mam bardzo ciemnie i twardze wloski na nogach golenie zwykla jednorazowka jest bez sensu po dniu znowu odrastaja na kremy jestem uczulona a przy urzyciu elektrycznego depilatora w niejscu wyrwanego wloska pojawia sie czerwony punkt czy ktos zna jakis sposob aby nie bylo tych czerwonych punktow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 12:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm... no ja tez mam po depilatorze takie punkciki ale one po jakims czasie schodza Smile kiedys tez byly uciazliwe ale teraz az tak mi to nie dokucza... ja mam taki sposob : zawsze przed goleniem wezme umyje pozadnie peelengiem nogi, dokladnie wysusze i ogole depilatorem a potem posmaruje gleboko nawilzajacym balsamem Smile po godzinie kropeczek nie ma ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tarlama



Dołączył: 04 Sty 2006
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 12:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przy twardych i sztywnych wlosach, niestety tak jest Smile
Te czerwone punkciki, to mieszki wypelniajace sie krwia/osoczem. Niekiedy dochodzi do zapalenia mieszka, ktore powinno samo ustapic. Jesli nie - nalezy miejsce urazu przesmarowac np.: woda utelniona lub (jak ja) spirytusem z kitem (propolisem).
Dodoatkwo po kazdej depijacji - depilatorem lub kremem depilujacym - smaruje nogi oliwka, taka najzwyklejsza Smile
Lagodzi podraznienia i unikam prze to zapalnenia mieszkow Wink

Powodzenia Smile


Ostatnio zmieniony przez Tarlama dnia Czw Lip 26, 2007 1:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 2:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a może wosk? wtedy też na pewno będą kropki, ale z nimi mozna sobie poradzić tak jak dziewczyny powiedziały. a przynajmniej dość długo nóżki sa gladkie Smile


Dodany: Pią Sie 10, 2007 11:34 pm

od pewnego czasu mam problem z depilacją nóg. zawsze pozbywałam się włosków depilatorem, ale teraz mi się tak osłabiły, są tak jasne i cienkie, że depilator ich nie łapie. a wkurzają mnie, bo się świecą pod słońce :/ maszynka odpada, bo nie chcę, żeby były grube. no i co robić? taki domowy wosk by sobie poradził? czy próbować jakimś kremem do golenia?

----ps. musiałam napisać dwa posty pod sobą, bo inaczej nie byłoby widać, ze się o coś pytam. najwyżej później je scalę Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"


Ostatnio zmieniony przez emilka dnia Wto Sie 28, 2007 11:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Sob Sie 11, 2007 10:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

krem raczej nie bo też spowoduje że będą grubsze tak bynajmiej mio się wydaje bo on usuwa je tylko z góry a nie wyrywa więc pewnie by się wzmocniły najlepszy będzie wosk
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pukeko



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 18, 2007 7:20 pm    Temat postu: Depilacja laserowa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś próbował depilacji laserowej?Czy jest tak skuteczna jakją reklamują??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Następny
Strona 2 z 16

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group