Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy napoje typu RedBull są szkodliwe?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Lut 28, 2011 11:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kroliczuss napisał:
Właśnie, mój chłopak nie to, że siedzi i tylko to chleje. Gra w piłkę nożną, ćwiczy sztuki walki, ma własną małą siłownie. To chyba zmniejsza nieco skutki picia napojów energetyzujących ?


sprawa indywidualna.
jeden sie przekreci po litrze inny wpije 5l


Plus123 napisał:
ja piszę o DUŻYCH ilościach, a nie o spożyciu, kiedy ktoś potrzebuje przebudzenia czy ma chęć się tego napić ..


a jakie to sa duze ilosci ?
ja pilem po 3-4 litry i zyje, nawed nadcisnienie nie mam
to duzo to czy malo?

Plus123 napisał:
mówię to opierając się o konkretny przykład z mojej rodziny Wink


z powietrzem tez trzeba uwazac, takie zanieczyszczone
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 2:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

helloween, nie rozumiem Twojej ironii, ale nieważne .. jeśli masz zamiar "besztać" wszystkich za swoją opinię to przepraszam, ale to nie jest forum tylko strona typu: "prawdziwe wypowiedzi", nie ma ludzi nieomylnych Wink

dużo, czyli cały czas jak ktoś je pije, Jezus, przecież to zależy od człowieka jaki ma organizm, jednemu szkodzi, a drugiemu nie .. nie wiem po co się mnie pytasz jak sam wiesz o tym dobrze Cool

a co do rodziny - z tego nie ma się co śmiać .. Neutral
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 7:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie smieje sie z rodziny
smieje sie z teori ze piszesz to na przykladzie rodziny bo ja na przykladzie snajomych moge podac takie teorie ze sie wszysscy popukacie w czolo
juz mam taki tyl pisania i nic Ci na to nie poradze
zauwaz roznice miedzy pierwszy mtwoim postem mw tym temacie a ostatnim
jakos przycisniety do sciany piszesz ostrozniej

moglbym temat dalej drazy pytaniami typu - picie caly czas to jak puszke sacze na godzine czy jak

wiecj dystansu radze i bardziej wywazone opinie a nie pisanie "to i tamto jest be"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 8:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

helloween, spokojnie, nie ma co się unosić, napisałam, że mam żywy przykład z mojej rodziny, gdzie siłownia nie wyszła niestety na dobre, bo ten ktoś się niestety doigrał i "przećwiczył", uwaga, żeby nie było: nie twierdzę, że każdego może to spotkać, bo to zależy od organizmu i w ogóle od różnych czynników .. tak samo helloween chodziło mi z enegry drinkami - być może źle się wyraziłam i być może źle odczytałeś moje przesłanie - chciałam napisać, że takie napoje rzeczywiście szkodzą zdrowiu w dużych ilościach, ale podkreślam nie wszystkim, każdy ma inny organizm .. oczywiście problemy z sercem zależą też od wielu innych czynników, nawet te napoje nie mają niekiedy nic wspólnego z daną dolegliwością Wink także powtarzam: źle się wyraziłam, nie bierz moich "przekazów" na serio, bo to tylko moja opinia, inny ktoś może dać opinie, że w ogóle nie szkodzą jego zdaniem i git .. przecież sorry, ale nikt Tobie nie narzuca zdania ani mi .. chociaż Ty byś chętnie zmienił moje .. a to co napisałeś, przykro mi, ale brzmi ironicznie co do mojej rodziny .. a co do "przyciśnięty" to ja jestem dziewczyną, a nie kolesiem Laughing

ostrożniej ? staram się nie wchodzić w konflikty nikomu do szczęścia nie potrzebne .. a mogę coś Tobie radzić ? Tobie też dystansu, bo za bardzo się przejmujesz opiniami innych, niech każdy napisze to co mu się podoba, ważne, że masz swoje zdaniem, a tym samym uszanuj zdanie innych .. mam nadzieję, że się helloween rozumiemy Razz ?
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Mar 03, 2011 6:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Plus123 napisał:

ostrożniej ? staram się nie wchodzić w konflikty nikomu do szczęścia nie potrzebne .. a mogę coś Tobie radzić ? Tobie też dystansu, bo za bardzo się przejmujesz opiniami innych, niech każdy napisze to co mu się podoba, ważne, że masz swoje zdaniem, a tym samym uszanuj zdanie innych .. mam nadzieję, że się helloween rozumiemy Razz ?


ja mam dystans tylko czesto ton moich wypowiedzi jest odbierany ze sie unosze itd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pią Mar 04, 2011 11:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

helloween, ja też tak odebrałam, z resztą przypomnij sobie, czy Ty też nie dawałeś jednoznacznych wypowiedzi twierdząc np., że (cytuję): "fast foody to zło" ? widzisz, każdy ma indywidulany tok myślenia, dla jednych to zło, a dla drugich nie .. Wink

okej, nie róbmy off`a Laughing
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karate-ninja



Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Mar 04, 2011 5:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapewnie nie wolno pić ich za dużo czy za często jak i wszystkiego (np. alkohol czy słodkie napoje gazowane - musi być umiar, bo wszystko w nadmiarze zaszkodzi).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Mar 17, 2011 1:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Laughing dzis mialem kompleksowe badaina
po ok 5-6 latach energy drinkow
i to czasem w ilosci typu 3litry
bez wiekszych przerw itd mam wszystko wq perfekcyjnej normie
badania krwi i omczu głowine
straszono mnie padnieciem watroby a lekarka mowi ze mam wszystko w dolnych granicach normy Laughing
jakies badania serca robione 3miesaice temu wszystko w jak najlepszej normie
dziwna sprawa ze mi serce nie pada..

dobra a powazniej, jak juz napisalem nie doceniacie ogolu naszego zycia, tego co jemy i jak zyjemy
ale oczywiscie jak ktos umrze to głownie winne sa napoje typu red bull chocby ktos wypil 1 puszke
a przyklady "po wypiciu 1 puszki prawie zmarl" sa idiotyczne..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iloonka



Dołączył: 24 Mar 2011
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 24, 2011 3:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Ja zauważyła, że po napojach energetyzujących dostaję wysypki na szyi i w połączeniu ze słońcem bardzo swędzi i krosty się powiększają. Najlepszym napojem energetyzującym jest sok z buraka z czosnkiem. Naturalny a daje kopa Smile

Poczytajcie: usuwam
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
prost20



Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 24, 2013 7:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Te napoje energetyczne to bomby wątrobowe. Pomagają na krótki okres czasu i to tylko złudzenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group