Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part. 6)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 59, 60, 61, 62  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adgamnm



Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 97

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 15, 2007 10:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Teraz nie mam na przyklad,ale rano byl...ale to chyba nie musi byc caly czas? wiem,ze musze uwazac:) ale ja dalej nie wiem czemu sie zle czuje...mam wrazenie,ze mi niedobrze,ze chce mis ie jesc caly czas i nawet mam wrazernie,ze caly czas chce mi sie ''odbijac''....a nigdy tak nie mialam Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Wrz 15, 2007 10:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no nie musi leciec cały czas! ola boga :O. Wink uspokoj sie raz dwa!
z tym jedzeniem to ja od pewnego czasu tez jem i jem..moze nie pochałaniam kilogramami ale czuje takie cos jakby mnie ssało od srodka,pojde zjem i potem znow ssa Neutral. o to jest zagadka-ale nie przejmuje sie tym za bardzo:). Aha co do mdlosci to prawidłowy objaw- za pare dni bedziesz miała szczyt owulacji..ja jak mi sie zbliza to mało nie wymiotuje Neutral, jest mi słabo i obrzydza mnie jedzenie Razz. ładnie co? wiec nie zamartwiaj sie tak Smile bo inni maja gorzej Razz
PS- moge wiedziec ile masz lat? :>:> mozesz na pm napisac,jesli tu nie chcesz Cool Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adgamnm



Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 97

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 15, 2007 10:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odpisalam:) a co do mdlosci,to wiem,ze tak moze byc od owulacji...ale ja tak nigdy nie mialam...tzn chyba mam tak od jakis 2 miesiecy...a poza tym owulacj zaczela mis ie dzisiaj,tzn dni plodne...a ja mam te mdlosci po tym durnymz darzeniu...ale wiem,ze sobie wkrecilam,wiec to pewnie to.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Wrz 16, 2007 9:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wkrecasz sobie i juz Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adgamnm



Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 97

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 16, 2007 9:53 pm    Temat postu: :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje!!! SmileSmile i ze mi sie te zle samopoczucie skonczy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adgamnm



Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 97

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 11:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej...dzis ranbo ok 5 myslalam,ze umre bo bylo mi nieciekawie...ale jechalam w pociagu po 12 godzinnej podrozy...wrocilam do domu o 6 polozylam sie spac i nie moglam zasnac bo bylo mi niedobrze,poszlam do lazienki...ale nic sie nie dzialo,zadnych ekscesow....dopiero jakz robilam siusiu i zobacyzlam ilosc sluzu to sama do siebie powiedzialam: Magda,zle sie czujesz od owulacji... i mam nadzieje,ze tak jest. Bo ja zawsze dobrze znosilam podroze...chociaz jak wysiadlam w Gdyni to deszcz padal itd,a jak wyjezdzalam z Kraskowa to upal byl...wiec pogoda tez ma jakis wplyw,prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 8:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale ty kobieto sobie wkrecasz, mnie tez wczoraj bylo niedobrze w autokarze a w ciazy nie jestem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 9:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no własnie ale wkrecasz Exclamation Exclamation matkoooo co to bedzie jak bedziesz kiedys w ciazy? nie bedziesz mogła normalnie funkcjonowac tylko bedziesz zamartwiac sie Confused Shocked kobieto tak nie mozna Sad Sad . Mi tez jest niedobrze bo jestem 2 dni przed owulacja...mam ochote ciagłego jedzenia i mdlosci tez nie opuszczaja mnie Razz. uwierz ze to owulacja i daj spokoj z tymi wkretami! bo zobaczysz ze ciotka sie pogniewa Confused Sad
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adgamnm



Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 97

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 8:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kumam....ale u mnie to bylo tydzien temu,wiec owulacja moze byc jak nawet tam by sie cos stalo...ale nie stalo sie!!!!!!!!!!! tak musze myslec:)

Ostatnio zmieniony przez adgamnm dnia Sro Wrz 19, 2007 6:02 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 5:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no jasne ze ok Razz. jakbys była w ciazy to proste ze owulacja zanika Very Happy tak samo jak okres Cool Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 59, 60, 61, 62  Następny
Strona 60 z 62

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group