Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part. 6)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 60, 61, 62  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
shatzy



Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: DG
PostWysłany: Sob Sie 12, 2006 9:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy moge Was prosic o napisanie wszystkich mozliwych objawow ciazy jakie znacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Sie 12, 2006 11:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.biomedical.pl/forum/objawy-ciazy-vt233.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adgamnm



Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 97

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 26, 2007 5:40 pm    Temat postu: Oczekiwanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm...w dalszym ciagu mam stresy i nerwy...po dwoch negatywnych wynikach testu,nie powinnam sie chyba stresowac,prawda?Najgorsze,ze w dalszym ciagu boli mnie biust i to inaczej niz zwykle przed okresem i zaczely mnie bolec jajniki.Juz sama nie wiem...okres mam dostac niby w poniedzialek,ale czy po postinorze,najgorszej tabletce pod sloncem i po tylu stresach on sie pojawi?ehh...Okropne jest to czekanie.Dzis zauwazylam jakbym miala owulacje,a przy ciazy jest chyba ona nie mozliwa?Ale kurcze...cos za pozno na nia...skoro za 3 dni mam dostac okres...Ja juz nie moge z tego strrresuuu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Sty 26, 2007 6:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mysle ze nie potrzebnie sie stresujesz... testy negatywne.. piersi i jajniki bola to pewnie na okres... wzielas postinor ( ja tam nie uwazam ze to tabletka najgorsza na swiecie ale zdania sa podzielone Wink ) czekaj cierpliwie na okres, nie stresuj sie, wiem ze to trudne ale postaraj sie bo przez to moze ci sie okres spoznic i bedziesz niepotrzebnie sie martwic, nawet jak sie spozni kilka dni to nic takiego:) bedzie dobrze , na moje oko w ciazy nie jestes Smile pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adgamnm



Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 97

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 26, 2007 6:07 pm    Temat postu: dzieki za odp Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Juz w poprzednim poscie pt'Strreess' czy jakos tak,nie pamietam,pisalam o moich wszystkich objawach...fakt,ze jestem straszna panikara,ale to wszystko jest ponad moje sily:) Wszyscy mi mowia,tzn tylko Ci wtajmeniczeni,ze to jest niemozliwe,ale dziewczyna w stresie sobie wmawia...co do postinoru to tabletka ok,ale po jej wzieciu czulam sie tak okropnie,ze masakra,dlatego uwazam,ze jest straszna:P Dzieki za slowa otuchy:) Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
brytka



Dołączył: 24 Gru 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: poznan
PostWysłany: Nie Sty 28, 2007 9:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

te objawy to objawy nadchodzacej miesiaczki-tez zawsze takie mam. a cizy nie ma,to wszystko przez stres!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Sty 28, 2007 1:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

adgamnm wiem ze to trudne ale postaraj sie wyluzowac Wink na pewno wszystko jest oki a stres zle wplywa na to wszystko... pozdrowki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adgamnm



Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 97

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 28, 2007 10:39 pm    Temat postu: :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wasze odpowiedzi:) Od razu mi lzej.Szczegolnie,ze jutro ma niby byc okres...ale jakos nie czuje,nic nie czuje.Piersi bola inaczej niz zwykle mnie bolaly,a brzuch wcale.Jedyne co zauwazyłąm to sluz dzisiaj,taki jak przy owulacji.Mam nadzieje,ze to wszystko przed okresem,bo ja juz sobie wmawiam ze mi brzuch rosnie,TWU TWU TWU!!! W sumie po postinorze okres moze sie spoznic,prawda??hmm...? Czyli mowicie,ze wszystko ok?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adgamnm



Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 97

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 29, 2007 12:07 pm    Temat postu: Ehh... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To znow ja.Dzis powinnam dostac okres...oczywiscie mam straszne filmy,ze go nie ma i ze go nie bedzie:( Normalnie wpadam w histerie.Wiem,ze po takiej dawce hormonow jaka wzielam<Postionor> moze sie spoznic,ale to jest straszne.Od dwoch dni mam ze tak powiem<w koncu na tym forum mozna wyrazac sie wprost> sluz...czy mozliwe jest,ze to dopiero owulacja?ze tak mi sie opoznila? Bo skad wtedy ten sluz?A moze wpasnie objaw okresu?Niech ktos mi odpowie,bo zwariuje. Dzięki z góry...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Sty 29, 2007 12:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

adgamnm bedzie dobrze nie masz sie co martwic, a po postinorze okres moze sie spozniac Smile najlepiej to sie uspokuj bvo stres dodatkowa dziala na spoznienie...
A tak na przyszlosc to nie zakladaj osobnego tematu, możesz pisac o wszystkim w tym. Tamten temat skasowalam - "Ehh" i przenioslam post do tego tematu - to jest juz uwaga od moderatora.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 60, 61, 62  Następny
Strona 3 z 62

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group