Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part. 6)

Idź do strony 1, 2, 3 ... 60, 61, 62  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Daria
Gość









PostWysłany: Sro Gru 07, 2005 8:55 pm    Temat postu: Mam 15 lat i chyba jestem w ciazy... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Boje sie ze jestem w ciązy a mam dopiero 15 lat prawie dwa tygodnie temu powinnam dostac miesiączke ale nie dostałam niewiem co ma robic boję sie tego że mojemu miskowi coś sie stanie ze pójdzie siedzieć za gwałt ale ja sam tego chciałam naprawde a jeszcze tego że mam złych rodziców doradźcie mi cos bo ja naprawde sobie oś zrobie moze mi uratójeci zycie zeby mój misiak nie poszedł siedzieć Sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Gru 07, 2005 9:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fakt prawo przewiduje iż czyny sexualne oraz spółżycie z osoba która nie ukończyła 16 roku zycia jest przestepstwem sciganym z urzedu. Ale przepisy nic nie przewidują w wypadku rówieśników. W każdym razie litera prawa nie nazywa tego przestępstwem ani wykroczeniem. W gestiach sadu bedzie ocenienie czy osoba nie pełnoletnia (bo zakładam ze takowa to jest - nie napisałas tego) jest rówieśnikiem i w jakich okolicznościach doszło do ciezy. (w razie ptrzeby moge przytoczyć artykuły Wink jak narazie nie szukam bo zmeczony jestem)

No tak ale czy napewno to ciaza?
Jestes młoda i twoj organizm może nie źle wariować. Brak miesiączki, przesunięcia, nudności, boleści piersi oraz inne objawy które pasują do ciazy. Więc w takim przypadku trzeba sie zastanowić czy metoda antykoncepcji naprawde zawiodła :> (zakładam zaś że jakaś była stosowana). W takim przypadku lepiej udac sie do lekarza, on stwierdzi czy faktycznie jest to ciąża.

Ja nie jestem osoba która mogła by Ci prawić kazania umoralniające, ale swoje zdanie wyraże.

Na wszystko w życiu jest czas, sam jestem młody (chodz starszy od Ciebie Wink ) i uwarzam że warto poczekać, nie ma co sie sugerować presja czy emocjami, które w tym wieku potrafią namieszać i to nieźle (jak sobie wspomne te 3, 4 lata temu to łłłuuu, wszystko wydawało sie na ostrzu noża, że wydawało to wiem teraz bo w tedy trakotwałem to bardzo serio). Sex nie zawsze musi oznaczac penetracje, równie dobrze wielką przyjemność mozna sprawić bez penetracji, i to wcale nie jest tak że to ma być chodzenie za rączke po mieście. Ciało kobiet to jedna wielka strefa erogenna, odpowiednie pieszczoty palcami, językiem, całym ciałem potrafi sprawić niewiarygodne przeżycia. Emocje podcza bilzenia cięzko jest opanowac dlatego warto ustalić pewne sprawy nieco wcześniej. Otwarcie porozmawiac co sie chce czego nie, czego sie potrzebuje a co chce sie dać. Gdy obaj sobie wyjaśnicie te sprawy powiecie je głośno to naprawde potem mozna sie skupić na przyjemności bycia z druga osoba (nie koniecznie poprzez penetracje)

Co do ciazy, to nie staraj sie nosić tego tylko i wylącznie na swoich barkach, zdaje sobie sprawe że powiedzenie komuś o tym wiąrze sie z niewyobrazalny stresem, ale znam osoby które trzymały to w sobie, przezywały naprawde wieka tragedie. Znajdz sobie osobe, może kilka osób, którym mozesz chodzby o tym powiedzieć. To naprawde pomaga. wydaje sie ti bzdurą bo jak to samo powiedzenie może pomuc, a to powiedzenie to pzrelamanie sie wymaga wysiłku. Tak jest wymaga wysiłku i nie jest atwe, ale zapewniam Cie ze jeżeli go nie podejmież bedzie jeszcze gorze. Nie ma co sie wstydzić tego że czujesz sie bezradna, zagubiona, odczuwasz lęk. To zrozumiałe, masz prawo to czuć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Gru 08, 2005 10:23 am    Temat postu: ciąża Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że jeśli ktośdecyduje sie na seks, to musi braćpod uwagę wszystkie konsekwencje z tego wynikające.
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Gru 08, 2005 1:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak widać powinien, ale nie zawsze tak jest. Myśle że to co spotkało tą dzieczyne jest jedną z największych nauczek jaka mogła dostać.

nie popieram takich postaw, ale nie chce tez bardziej ich zagubiać, to naprawde szok i ogromny stres. Stalo sie, sytacji sie nie zmini, jednak mozna sprawić aby taka młoda osoba nie brneła w to zagubienie dalej. Pomoc nie powinna płynać tylko z czysto medycznego punktu ale tez i psychologicznego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Student
Gość









PostWysłany: Sro Sty 04, 2006 12:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie 16 ponizej 15 prosze postudiowac prawo
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Pią Sty 06, 2006 11:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie!!!

Ja mam 15 lat.. moja dziewczyna tez!! 3 tygodnie temu robilismy to i ja wlozylem na chwile bez gumki nie doszlo do wytrysku... ale mialem na czlonku zaschnieta sperme z przed 18godzin.... teraz okres spoznia sie jej 1 dzien czy to mozliwe zeby zaszla przez cos takiego?? prosze was o pomoc... Sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Sty 07, 2006 11:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Staram sie podchodzić w miare profesjonalnie bo jestem moderatorem a nie tylko zwykłym urzytkownikeim więc odpisze tylko tyle:

Poczytaj forum.

Bo moje zdanie było by dość ostre Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sob Sty 07, 2006 7:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy moze mi ktos szczerze odpowiedziec???
Panie MODERATORZE moze to byc bardzo ostre zdanie... moja dziewczyna nie ma zadnych objawow... ale nie ma miesiaczki od 4 dni...
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Sty 07, 2006 9:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie podpuszczaj bardzo prosze.

Zadajesz naprawde infantylene pytania i prowokujesz. Napisałem poczytaj forum to znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Sty 09, 2006 8:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam...

Czy to mozliwe?? Robilismy 3 testy... Kazdy innej firmy.. Ten ostatni Quick Vue.. i wszystkie negatywne... 2 robilismy w piatek... i 1 dzis.. i jak juz mowilem nie jest w ciazy... Czy mozliwe zeby one sie mylily?? a po drugie nie ma zadnych objaw.. jedynie pozniacy sie okres... ?? prosze o odpowiedz.. <<MaRcIn>>
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 60, 61, 62  Następny
Strona 1 z 62

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group