Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 14)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malutka23



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 231

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 17, 2008 3:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nic nowego. Z wizyta u ginekologa jeszcze sie wstrzymam. Test ciazowy zrobilam za wczesnie, ale nie mam juz nadziei, ze w tym miesiacu sie udalo. Obserwuje sluz, aby moc znowu zaczac dzialac Laughing O dziwo, od dwoch dni w ogole go nie mam Sad Nie wiem wiec co z moimi plodnymi dniami. Mam dzis straszne mdlosci, odrzucaja mnie wszystkie zapachy i caly dzien jestem senna, ale wydaje mi sie, ze to raczej wynik kiepskiej pogody, albo bierze mnie jakas choroba, bo jestem cala obolala. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mewa81



Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Pią Paź 17, 2008 4:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie martw sie malutka. Sama twierdzisz, ze test zrobilas za wczesnie, wiec jeszcze jest nadzieja. A wymioty to pewnie na chorobsko, bo w ciazy pojawiaja sie chyba duzo pozniej (okolo 6 tyg. - tak mi sie wydaje). Oby to nie bylo cos powaznego tylko zwykle przeziebienie.
Jesli tym razem sie nie udalo to sie uda nastepnym. Badz dobrej mysli!!!!
Trzymaj sie cieplutko i zycze szybkiego powrotu do zdrowia. Pozdrowienia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malutka23



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 231

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 17, 2008 4:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki mewa81. Z tymi wymiotami w ciazy to chyba zalezy od organizmu, bo przy pierwszym dziecku mdlosci mialam od 2 tygodnia. To byl pierwszy powod, aby zrobic test ciazowy. Wyszedl pozytywnie i teraz mam juz 2.5-letnia coreczke. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mewa81



Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Pią Paź 17, 2008 6:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze nie bylam w ciazy, wiec nie wiem jak szybko pojawiaja sie pierwsze objawy. Ale skoro uwazasz, ze juz w 2 tygodniu u Ciebie pojawily sie wymioty w poprzedniej ciazy to moze teraz tez jestes ww ciazy, tylko jeszcze masz za male stezenie hormonu ciazowego w moczu i dlatego test wyszedl negatywny? Ja na Twoim miejscu powtorzylabym test za jakis tydzien lub 2, albo poszla na badanie krwi (podobno bardzo wiarygodne). Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malutka23



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 231

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 17, 2008 6:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szczerze Ci powiem, ze boje sie robic kolejny test, bo nie chce sie rozczarowac. Poczekam jeszcze, w przyszlym tygodniu powinnam dostac misiaczke.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mewa81



Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Pią Paź 17, 2008 6:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Badz dobrej mysli!!!!!!! Trzymam kciuki, zeby sie udalo!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malutka23



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 231

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 17, 2008 7:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki serdeczne. A moge wiedziec jak masz na imie? Tak mi dziwnie jak musze pisac do Ciebie mewa81. Byloby mniej oficjalnie Laughing A moze wiekiem tez jestesmy zblizone?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mewa81



Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Pią Paź 17, 2008 7:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam na imie Ewa i mam 27 lat i wnioskuje, ze chyba jestem troszke starsza od Ciebie. Mam racje? Smile Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malutka23



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 231

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 17, 2008 7:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, o 4 lata Laughing Milo mi Cie poznac Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mewa81



Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Pią Paź 17, 2008 8:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi rowniez milo Cie poznac. Chyba nawet jestesmy z tych samych okolic, bo ja tez mieszkam w Wielkopolsce Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 40, 41, 42  Następny
Strona 41 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group