Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 14)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Sie 14, 2008 10:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

minula, zrób badanie krwi beta hcg, to będziesz miała 100% pewności, co i jak
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosiagosia



Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 15, 2008 10:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam i prosze o pomoc.

czy jest mozliwe zapolodnienie poprzez nie spreme a plyn preejakulacyjny? czytalam na ten temat juz wiele ale opinie sa podzielone. raz czytalam ze nie jest to mozliwe a raz ze to prawdopodobne. wiec jak jest naprawde? pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pią Sie 15, 2008 10:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma mozliwosci zaplodnienia.
Powrót do góry
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Sie 15, 2008 11:39 am    Temat postu: Re: czy jest mozliwosc ze to ciaza ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ewunia99 napisał:
dzieki kobietki za pomoc zrobilam badanie krwi i jestem w 6 tyg ciazy Very Happy tak jak mowiliscie testy sa mylne niezawwze pokazujia prawde . pozdrawiam

przyłączyłam do zbiorczego. emilka


hehe widzisz Smile gratulacje Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Justysiaaa



Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 154

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 15, 2008 2:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ewunia99 Gratuluję Smile I trzymam kciuki by wszystko było wporządku Smile
_________________
Miłość to zaufanie, odsłonięcie swoich słabości, oddanie swojego szczęścia w ręce drugiej osoby...Kocham Cię...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
minula



Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: londyn
PostWysłany: Pią Sie 15, 2008 3:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam to ponownie ja ,znalazlam polskiego ginekologa ( mieszkam w londynie ) i wlasnie dzis wybieram sie do niego ale dopieo o 20:40 ; TRZYMAJCIE KCIUKI
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sprezyna



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 257

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 15, 2008 4:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trzymamy kciuki i czekamy na wieści
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
manka265



Dołączył: 13 Cze 2008
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 11:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam ponownie
ja z moim chlopakiem staramy sie o dzidziusia juz nie pamietam nawet ktory miesiac Confused w tamtym miesiacu czyli 14.07 dostalam okres no i obliczylam sobie dni plodne ktore zaczely sie 23.07 no i w ten dzien i przez kolejne kochalam sie z moim chlopakiem. w tym miesiacu a dokladnie 11.08 powinnam dostac okres ale do tej pory go nie mam. testu jeszcze nie robilam bo nie chce zapeszyc. a czy to oznacza ze jestem w ciazy??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sprezyna



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 257

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 11:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To zależy jak długie masz cykle. Na podstawie tego wyliczasz dni płodne. Nie wiem ile trwa twój cykl, dlatego ciężko mi powiedzieć czy już dobry czas na robienie testu. Ja zrobiłam test dopiero po przeszło tygodniu, odktąd mi się @ spóźnił. NIe chciałam się nastawiać na tak ani nie, tym bardziej że miałam nieregularne miesiączki. Poczekaj z tydzień i powtórz test albo zrób z krwi jeżeli nie chcesz tyle czekać :)Pozdrawiam
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
manka265



Dołączył: 13 Cze 2008
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 11:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cykle miesiaczkowe mam co 28 dni. a po ilu dniach test wykarze ze jestem w ciazy??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 40, 41, 42  Następny
Strona 2 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group