Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 14)

Idź do strony 1, 2, 3 ... 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewunia99



Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: olsztyn
PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 5:37 pm    Temat postu: "Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 14) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niemam od 25 lipca mialam 2 dni lekie plamienie nic pozatym , troszke mnie zdziwilo ze na tescie wyszedl wynnik niegatywny Smile

---edited by Wind_Of_Hope---
Prosze pisac w specjalnym dziale! temat przenosze w odp. miejsce Smile




wiem bo juz prelat temu bylam juz w ciazy to wiem , tylko ze tamtym razem ,bylo jakos inaczej zero objawow , dlatego sie pytam czy jest to mozliwe okresu niemam prawie przeszlo miesiac ibo w tamtym miesiacu mialam tylko niecale 3 dni plamien nie okresu ,, to jest troszke zastanawiajace sie , dzieki za pomoc


Ostatnio zmieniony przez ewunia99 dnia Czw Sie 14, 2008 6:26 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 6:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ewunia ja bym poszła do gina Smile albo zrob test krwi Bhcg Smile wynik w 100% pewny Wink

hmmm a moze to nie siara ?a jakies zapalenie piersi?... skad wiesz ze to własnie siara jest?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
minula



Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: londyn
PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 8:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich , ostatnia @ mialam 10 lipca nastepna powinna byc 9 sierpnia ale jej brak i mam wielka nadzieje ze nie przyjdzie , od kilku dni mam temperature 37,1-36,9 , boli mnie podbrzusze i czesto chodze siusiu i jest troche inny sluz niz zawsze , co myslicie na ten temat czy tym razem sie udalo ? moze to co napisze teraz jest glupie , ale boje sie zrobic test , boje sie ponownego rozczarowania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 9:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

objawy moga wskazywac na ciaze ale to zalezy tez w ktorym dniu mialas stosunek?
Powrót do góry
minula



Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: londyn
PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 9:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

stosunek mialam27-30 lipca dokladnie nie pamietam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 10:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to wsumie mogły by być płodne, wtedy szansa na ciąże jest
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
minula



Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: londyn
PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 11:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie jak juz pisalam ostatnia @ mialam 10 lipca i nadal jej brak ,ale dzis w czasie kapieli nacislam sobie brodawke i poleciala mi z niej biala kropelka plynu , niewiem co juz sadzic na ten temat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Czw Sie 14, 2008 10:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zrob test albo poprostu idz i umow sie na wizyte do gin, bedzie wszystko jasne. Bo ryzyko ciazy jest jesli w tych dniach mialas stosunek.
Powrót do góry
ewunia99



Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: olsztyn
PostWysłany: Czw Sie 14, 2008 1:27 pm    Temat postu: czy jest mozliwosc ze to ciaza ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki kobietki za pomoc zrobilam badanie krwi i jestem w 6 tyg ciazy Very Happy tak jak mowiliscie testy sa mylne niezawwze pokazujia prawde . pozdrawiam

przyłączyłam do zbiorczego. emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
minula



Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: londyn
PostWysłany: Czw Sie 14, 2008 2:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam , dzis zrobilam sobie test ale nie z porannego moczy i niestety ponowne rozczarowanie drugiej kreseczki brak , temperatura nadal wacha sie okolo 37,3 juz nie wiem co mam myslec na ten temat , czy moze jeszcze za wczesnie zeby test cos wykryl , dziewczyny czy temperatur wzrasta do 37 przed @
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 40, 41, 42  Następny
Strona 1 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group