Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 14)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malutka23



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 231

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 15, 2008 9:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kurcze ja tez nie wiem dlaczego nie ma okresu. Moze idz do ginekologa?Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lenasolei83



Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Czw Paź 16, 2008 10:30 am    Temat postu: objawy ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam wszystkie kobitki:) pisze bo mam nadzieje ze ktos mnie choc troche hhhmmmm uspokoi. od 16 dni spoznia mi się @.cykle mam 28 dn a nigdy nie spoznial mi sie tak dlugo moze jestem w ciazy ale zrobilam test 7 dni po spodziewanej @ i negatywny piersi mam coraz wrazliwsze i zabarwienia na wargach sromowych ciagle boli mnie brzuch u dolu a wczoraj janik lewy malo mi nie pek:)sama nie wiem co o tym myslec jesli jestem w ciazy to bylby cud dziecko poczete z ejakulacji(chyba tak to sie mowi?) no coz biorac pod uwage ze pierwsze dziecko bylo poczete pomimo tabletek anty(a strasznie sie pilnowalam) dziewczyny co o tym myslicie?

przenioslam temat. emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mewa81



Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Czw Paź 16, 2008 3:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

malutka23 napisał:
Kurcze ja tez nie wiem dlaczego nie ma okresu. Moze idz do ginekologa?Pozdrawiam



Poczekam jeszcze tydzien i zrobie nastepny test. Jesli do tego czasu nie dostane okresu i test bedzie negatywny to sie przejde do ginekologa.
Cos mam jednak coraz wieksze podejrzenia, ze to ciaza, bo caly dzien mnie mdli, mam taki dziwny smak w ustach, jakbym sie najadla metalu no i na sama mysl o jedeniu to mi niedobrze. Troche mnie tez pobolewa podbrzusze i piersi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lenasolei83



Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Czw Paź 16, 2008 4:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej słyszy mnie ktos?proszę o wasze opinie z gory dzieki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malutka23



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 231

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 16, 2008 4:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mewa81 nie martw sie. My staramy sie o dziecko,dzis zrobilam test ciazowy, wyszedl negatywny. Jestem zalamana. Bardzo chce byc w ciazy. nawet nie mam zadnych objawow wiec zazdroszcze Ci... Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mewa81



Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Czw Paź 16, 2008 4:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

malutka23 napisał:
mewa81 nie martw sie. My staramy sie o dziecko,dzis zrobilam test ciazowy, wyszedl negatywny. Jestem zalamana. Bardzo chce byc w ciazy. nawet nie mam zadnych objawow wiec zazdroszcze Ci... Pozdrawiam


Malutka23 z tego co mi wiadomo, to testy nie zawsze mówią prawdę. Ja mam wszystkie objawy ciążowe, a test negatywny!
Uzbrój sie więc w cierpliwość, może zrobiłaś za wczesnie test, albo był przeterminowany?
Trzymam kciuki. Predzej czy pozniej Wam sie uda. Powodzenia!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malutka23



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 231

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 16, 2008 6:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki mewa81 za slowa otuchy. Mam nadzieje, ze kiedys nam sie uda. Czekam na wiadomosci co u Ciebie... Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kk12



Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 16, 2008 8:26 pm    Temat postu: ciaza? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Siemka mam pytanko.bo nie jestem pewna czy to ciaza czy infekcja??wczoraj byłam u chłopaka...i bylismy sami.....zaczelismy sie całować...i wg...ja włazyłam rece pod spodnie i zaczełam mu macac hu...a on zaczoł mi piescić cipe....na drugi dzien....mam mdłości i wg ciagle chofdze do łazienki siku??prosze odpowiedzcie mi czy to ciaza czy infekcja??wiem ze to nie mozwliwe zeby zajasc w taki sposob w ciaze ale wole sie upewnic?prosze o szybkie odp




------edited by emilka------
no jak dla mnie to kiepska prowokacja, ale niech już będzie - nie kasuje tylko przenoszę do tematu podwieszonego a do autorki zwracam się z prośbą o pisanie trochę kulturalniej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malutka23



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 231

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 16, 2008 8:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyno ile ty masz lat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mewa81



Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Pią Paź 17, 2008 2:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

malutka23 napisał:
Dzieki mewa81 za slowa otuchy. Mam nadzieje, ze kiedys nam sie uda. Czekam na wiadomosci co u Ciebie... Pozdrawiam


Witam malutka23.
I nie jestem w ciazy, dzis dostalam okres. Moje obawy byly bezpodstawne, a wszystie objawy chyba urojone. Dzieki za wszystkie rady. A jak z Toba? Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42  Następny
Strona 40 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group