Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?" - temat specjalnie dla tego

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 58, 59, 60  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 2:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie jestes w ciąży. Bierzesz tabletki i test wyszedł negatywny.

A pozatym, podczas zażywania tabletek antykoncepcyjnych nie ma miesiączki, są krwawienia. Nie zawsze są one czerwone i obfite. Nie zawsze musza być skąpe i brązowe... jest różnie.

Twoje krwawienia podczas przerwy były prawidłowe, nie masz się czym martwić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pytajacy3000



Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 2:42 pm    Temat postu: Obawy,Pytanie o ciąże Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,przecyztalem mase tematów ktore tycza sie mojego,Naszego problemu,opisze sprawe,z Moja dziewczyna niekochalem sie , uprawialismy tylko peeting(przepraszam za zla pisownie) i teraz jest problem ze jej sie okres spaznia,ja jej tlumacze ze niemialo sie jak stac ze zaszla by wciaze ale ona mi wariuje,niepotrafie jej uspokoic,bo ciagle sie denerwuje.wiec tak czy noze miec na to ze okres sie jej spaxnia to ze byla miesiadz temu kiedy miala okres na obozie nad morze,potem pojechala w gory,i teraz wrocila?czy zmiana klimatu ma na to wplyw?do tego w gorach rpzez 2 dni miala goraczke.Wydzieline śluzową ma mowiz e chyba normalna,niepachnie ona brzydko,w smaku niejest kwaśna ani nic w tym stylu,powiedziala ze jest wmiare przezroczysta,a raz chyba sobie uroila ze śluz jest biały.Zawsze przed okresem bolaly ja piersi,teraz tez tak jest,brzuch zawsze ja bolal pare godzin przed okresem.nad mozem miala okres 23 a w domu zawsze 27,teraz sie jej spoznia.jest juz na miejscu,dodam ze bardzo duzo sie tym stresuje,ja jej mowie ze musi sie odstresowac i wyluzowac,ale to do niej niedociera.Prosze o rade czy mzoe byc w Ciazy,ja sadze ze na palcach nic nieprzenioslem,a palcow niewsadzalem do jej pochwy. pzodrawiam i przepraszamz a zamieszanie ale chce to zrobic dla swojego swietego i mojej dziewczyny spokoju.


----edited by Yalissea

Twój post został przeniesiony do właściwego tematu, w którym możesz zadawać pytanie odnośnie pytań "Czy jestem w ciąży". Tu jest miejsce na takie pytania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 3:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wytłumacz dziewczynie, że nie jest w ciąży. Z tego co piszesz, nie ma takiej możliwości, nie ma.

Śluz przezroczysty, jasny, śliski - to dni płodne.
A śluz biały i gęsty to śluz niepłodny, on występuję zaraz po owulacji, czyli przed misiączką. Dobrze Twoja dziewczyna zauważyła Smile

Bóle podbrzusza i piersi są objawami nadchodzącej miesiączki.

Niech się dziewczyna nie denerwuje, bo to opóźnia nadejście miesiączki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 3:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.Mam problem, od prawie 2 tygodni spoznia mi sie okres.Jestem dziewica, koncem czerwca bylam sam na sam z chlopakiem, dotykalismy sie narzadami, nie doszlo do wytrysku, ale czlonek byl w okolicach pochwy.W polowie lipca jednak dostalam normalny, terminowy okres, teraz juz dlugo nic.Nic mnie nie boli czuje sie normalnie.Czy moge byc w ciazy?Okres jeszcze nigdy mi sie tak nie spoznial.Pozdrawiam


A co ze mna?Jest mozliwe ze jetem w ciazy?
Powrót do góry
pytajacy3000



Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 3:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje bardzo za odpowiedz uspokoilo mnie to ejszcze bardziej,ona niestety niejest tu przymnie i pisze to co mi przez telegfon powiedziala:( wiec jej tylko przekazuje to, a teraz sie zapytam bo to naprawde mnie nurtuje,na jedym forum wyczytlem ze tak na drogim nie itp wiec neiwiem,a widze ze tutaj anprawde madre osoby sa:) czy przez peeting mozna zajsc w ciaze?wiemz e bylo ale raz slysze tak raz nie i nieiwem, oczywiscie niewprowadzajac nasienia na palcu do pochwy,tylko na wargach np masujac je i pieszczac łechtaczke?bo wlasnie tutaj tylko o to sie rozchodzi Razzw tym moim problemie.




Jeszcze jedno odnosnie mojego pierwszego postu.

moja dziewczyna w czerwcu miala 27 okres,potem byla nad morzemn i miala 23 okres i do teraz go niema,ja niepotrafie dokaldnie obliczyc tych dni plodnych i nieplodnych wiec,sie pytam czy w dniach 2-5 15-17 i 21-22 miala dni plodne? i czy w tych dniach mogla by zajsc w ciaze wedlog tego sposobu co opisalem wyzej.wiem ze dostalem odpowiedz ale ona sie pyta tak jzu dla koncowej pewnosci:) z gory dziekuje Smile


PS.rozumiem tez ze jak by co to objawy ciazy niewystepuja tak wczesnie?a mzoe sie myle?po jakimc zasie wystapuja mniej wiecej objawy ciaży?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 5:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy ktos moze odpowiedziec na moje pytanie...? tez umieram ze strachu... Crying or Very sad
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 6:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tabelki z czasem uśrednionym następujących objawów są w temacie "objawy ciąży" który jest przykejony na górze tego działu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 6:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm, bardzo przepraszam, ale niezbyt zrozumialam sugestie skierowana pod moim adresem... Wink
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pytajacy3000



Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 7:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe a co ze mna,moze jeszcze ktos mi udzieli odpowiedzi na nastepne moje pytania wyzej Smile bardzo bym o to prosil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asqa



Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 11:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ostatnio z moim chlopakiem uprawialm petting. niestety wkladal mi (wytarte o chusteczke) palce na ktorych wczesniej byla sperma. chcialabym sie dowiedziec czy to jest jakis powod do niepokoju, czy jest to mozliwe, ze jestem w ciazy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 58, 59, 60  Następny
Strona 16 z 60

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group