Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?" - temat specjalnie dla tego

Idź do strony 1, 2, 3 ... 58, 59, 60  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzys
Gość









PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 10:31 am    Temat postu: pomocy!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam problem. kochalem sie z dziewczyna... bawila sie mna i wytrysnalem na nia. wydaje mi sie (bo juz nie pamietam) ze mialem troche tego na swojej lewej dloni. pozniej zdecydowalismy sie na seks. i zalozylem prezerwatywe. mam pytanie czy istnije mozliwosc przeniesienia plemnikow na zew. strone prezerwatywy i pozniej dojscie do zaplodnienia. ona miala dni plodne. ja mam 19 lat a ona 18. nie chcemy miec dziecka. teraz okres jej sie spoznia juz 1 dzien. zyje w ciaglym strachu. mowi ze ma normalne bole przedmisiaczkowe, ale zawsze jest ale okresu nie ma. prosze o szybka odpowiedz..
Powrót do góry
sylwia



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 84

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 11:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zawsze jest możliwość przeniesiania spermy w jakiś sposób. Ale skoro mówisz, że partnerka ma już bóle przedmiesiączkowe to nie denerwujcie się tak. Wiem, że to łatwo tak mówić, ale stres tylko może włynąć na jeszcze większe opóźnienia miesiączki. Jeżeli okres dłużej nie będzie się pojawiał, radze wykonać test ciążowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krzys
Gość









PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 5:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wykonala test - negatywny.... ale okresu jak nie bylo tak nie ma....
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 6:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spuźnienie okresu może wynikać nawet z tego powodu że pare ostanich dni jest w ciagłym stresie męcząc sie z niewiedzą czy jest w ciąży czy tez nie.

Jeżeli test wyszedł negatywnie i został zrobiony poprawnie (dokładna instrukcje kiedy i jak znajdziecie na ulotce dołaczonej do każdego testu). To należało by poszukać innej przyczyny opuźniającego sie okresu. Znajdziesz informacje na forum Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krzys
Gość









PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 8:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jest sens robic 2?? pewnie tak...
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Sty 11, 2006 8:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No drugi jeszcze tak ale 3 potem 4 itd. to juz nie zabardzo Wink bo po co robic jak sie w niego i tak nie wierzy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sylwia



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 84

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 11, 2006 1:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zwykle robi się 2 testy np w trzydniowym odstępie (można w dłuższym odstępie, można w krótszym ) ale jeżeli wskazują to samo to praktycznie można być pewnym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
:/
Gość









PostWysłany: Czw Sty 12, 2006 6:18 pm    Temat postu: Błagam o szybką odpowiedź:) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
mam problem bo nie wiem czy jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże jeśli z moim chłopakiem pieściliśmy się ok tydzień temu. Sad Miał on brudną rękę od swojego śluzu (nie było wytrysku) i palce znalazły się w pochwie. Tydzień po tym odczuwam że wydzielam nadmiernie ślinę, często oddaje mocz i mam różne humory. Kiedy wspomniałam o tym chłopakowi wyśmiał mnie, że to jest nie możliwe. Czy on ma racje?
Embarassed
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Czw Sty 12, 2006 8:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ma.
Powrót do góry
:/
Gość









PostWysłany: Czw Sty 12, 2006 10:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale ja nie jestem pewna czy ma tą racje. Byłam w tedy w środku cyklu. A teraz jeszcze te kłucia w piersiach:/
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 58, 59, 60  Następny
Strona 1 z 60

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group