Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?" - temat specjalnie dla tego

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 58, 59, 60  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
koles



Dołączył: 04 Sty 2006
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 08, 2006 1:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam takiepytanie ,w tym cyklu weszlem kilka razy w moja kobiete , byly to dni nie plodne -w kalendarzyku tak pisalo i ona tak mi mowila ,nie byl to seks poprostu weszlem kilka razy i nie chialem ryzykowac,od tygodnia bola ja piersi tak jak zawsze przed okresem ,okres miala dostac wczoraj ale nie dostala go jeszcze, okres ma 26-29 dni dzis jest 27 wiec pcozekamy jeszcze,2 meisiace tez tak bylo ze nastawilismy sie na 26 a tu nagle 29 hehe i 3 dni strachu niepotzrenego ,hmm kurde nie wiemc zy mam sie obawiac czy nie,kurde przecierz jakniema wytrysku do srodka i jak wejde kilka razy a wytrysk jest gdzies ze 30 minut jak nei wiecej po tym i w ogole nie przez stsunek tylko inaczej koncymy to jak mozna zajsc w ciaze,kropelkowanie wystepuje tuz pzred wytrysiem,no to kurde potzrebny jest wytrysk ! a tu nie ktore pisza jakies oo z eprawdopodobiensto jest duze nawet jesli nei doszlo do wytrysku,jedni pisza tak drudzy tak,sam neiw iem teraz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Sie 08, 2006 8:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem, nie jest w ciąży a okres może się wahać, często jest tak że spóźnia się kilka dni, jeżeli będzie spóźniał się dłużej niż 7 dni niech zrobi test ciążowy do kupienia w każdej aptece
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
koles



Dołączył: 04 Sty 2006
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 09, 2006 10:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no i dzis dostala okres ,hehe tez myslalem ze nie jest Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
shatzy



Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: DG
PostWysłany: Pią Sie 11, 2006 12:27 pm    Temat postu: boje sie że wpdłam RATUNKU Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

post został skasowany ze względu na to iż jest taki sam post w innym temacie. Piszemy 1 post a nie kilka w różnych tematach

link do tematu http://www.biomedical.pl/forum/ratunku-czy-ja-jestem-w-ciazy-vt2303.html

----------edit by drapaka----------
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Sie 27, 2006 9:51 am    Temat postu: "Czy jestem w ciąży?" - temat specjalnie dla tego Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z racji bardzo popularnego pytania, "czy jestem w ciąży?" a problemów z rozległością (to pytanie jest zadawane wszędzie gdzie tylko sie da), postanowiliśmy stworzyć temat tylko i wyłącznie do tego pytania.
Wszystkie pytania "czy jestem w ciąży" będą tutaj dołanczane, a inne sprawy odłanczane Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Nie Sie 27, 2006 6:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.Mam problem, od prawie 2 tygodni spoznia mi sie okres.Jestem dziewica, koncem czerwca bylam sam na sam z chlopakiem, dotykalismy sie narzadami, nie doszlo do wytrysku, ale czlonek byl w okolicach pochwy.W polowie lipca jednak dostalam normalny, terminowy okres, teraz juz dlugo nic.Nic mnie nie boli czuje sie normalnie.Czy moge byc w ciazy?Okres jeszcze nigdy mi sie tak nie spoznial.Pozdrawiam
Powrót do góry
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Nie Sie 27, 2006 10:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja juz nie jestem dziewica i wczoraj odbylam stosunek bez prezerwatywy... Biore tabletki (od dwoch miesiecy) poza tym zaaplikowalam sobie Patentex Oval a mimo wszystko dreczy mnie mysl, ze moge byc w ciazy... Moj partner twierdzi, ze nie mam sie czym martwic ale ja strasznie sie boje....czy to jest wystarczajace ochrona
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
RENATA 24



Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 9:26 am    Temat postu: Czy to może być ciąża? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.Mam pytanko. Jestem 5 lat w związku i jakieś 3 tyg. temu współżyłam z moim chłopakiem po raz pierwszy kilka razy do końca (biorę tabletki). Czekałam na okres,a tu pojawiło się przez 5 dni ciemnobrązowe plamienie, bardzo skąpe.W piątek zrobiłam sobie test i wyszedł negatywny. No, ale nie mialam normalnego - choć trochę czerwonego krwawienia. Niby test mnie uspokoił, ale dużo czytałamna ten temat i mam jednak obawy, że coś jest nie tak. Byłam u lekarza w ciągu tego plamienia, ale on doradził mi tets i nowe opakowanie tabletek. Dodam że niedawno przechodziłam prawdopodobnie grypę żołądkową.Jakichś objawów ciązy nie zauważyłam, trochę mnie muli, ale myślę, że to jeszcze trochę po tej grypie.Jeśli ktos może to prosze o pomoc. Może któraś z Was była w podobnej sytaucji? Odpiszcie, czekam. Z góry dziękuję Smile



---------edit by drapaka------------
Temat przyłączony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Neugier



Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 9:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chyba po tabletkach anty nie ma takeigo normalnego krwawienia ?chociaz nie wiem bo nie stosuje
dla mnie raczej nie jestes w ciazy bo stosujesz tabletki anty,jeszcze test negatywny wiec ? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
RENATA 24



Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 12:30 pm    Temat postu: brązowe plamienie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak myslicie,skoro nie miałam miesiączki,tylko te brazowe plamienia
( 5 dni) to mogła byc miesiączka?

dzięki za odpisanie,wiesz jakieś 2 lata temu brałam tabletki i miałam zawsze czerwone miesiączki,takie jak teraz miałam 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 58, 59, 60  Następny
Strona 15 z 60

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group