Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?" - temat specjalnie dla tego

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 58, 59, 60  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Lut 01, 2006 10:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kobietą nie jestem Razz

Ale moge odpowiedzć na twoje pytanie Wink

Tutaj jest link gdzie są wypisane w czytelnej i myśle żę przyjaxnej tabelce najczęstrze objawy wraz z najczestrzym czasem wystepowania (tekst jest opracowany przez lekarzy Wink ja go tylko umięsciłem) jest notabene przyklejony u góry tego działu po to aby łatwo było go znaleść Wink

http://www.biomedical.pl/forum/objawy-ciazy-vt233.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Lut 02, 2006 8:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

paweł mowi dobrze ja ze swoim narzeczonym właśnie tak rozkoszujemy sie podczas kochania on uwaza ma w swoim mozgu zakodowane to ze musi wyjsc jeszcze przed wytryskiem porozmawiaj ze soim chłopakiem o tym i oswajaj go z ta mysla a zobaczysz ze po jakims czasie on bedzie miał juz pewna kontrole nad swoimi emocjami i bez problemu bedzie wychodził z ciebie a z czasem bedziecie juz tak pewni ze nie bedziecie używac prezerwatyw zobaczysz spróbujcie papapa
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Czw Lut 02, 2006 3:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja stosuje pigulki, moj chlopak prezerwatywy i jestesmy spokojni Smile
Powrót do góry
panna x
Gość









PostWysłany: Pią Lut 03, 2006 9:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak bardzo się stresuje bo okres ma byc albo dzis albo w sobotę:/ czy stres przed ciąża wpływa na opóźnienie miesiączki? SadSadSad
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Lut 03, 2006 12:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
panna x
Gość









PostWysłany: Pią Lut 03, 2006 8:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dostałam okres!! boze jaka ulga ale teraz żeby oszczędzić sobie tego stresu zdecyduje się na prezerwatywy i tabletki antykoncepcyjne:].. pozdrawiam
Powrót do góry
anka19



Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 05, 2006 1:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam takie pytanko zasadnicze ,otoz biore tabletki diane35 4 -te opakowanie w trakcie 2 tyg brania zapomnialo m isie o jednej teraz skonczylam we wtorek opakowanie a jest niedziela a ja nie mam okresu w niedawno wspolzylam czy to moze oznaczac ze ejstem w ciazy?? blagam o odp:(((
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Nie Lut 05, 2006 1:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem,czy przyjęłaś tabletkę o której zapomniałaś.Jeśli nie powinniście sie dodatkowo zabezpieczyć np.użyć prezerwatywy.Mam nadzieję,że wszystko będzie w porządku.Poczekaj jeszcze 2 dni na miesiączkę,a w razie jej braku wykonaj test ciążowy.Pozdrawiam i głowa do góry
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Lut 05, 2006 3:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tabletki mają swoja skuteczność jeżeli są przyjmowane tak jak powinny być przyjmowane. Ale zapomnienie jednej nie skutkuje automatycznym powrotem hormonów do stan przed rozpoczęciem kuracji (bo tak też to można nazwać - kuracja hormonalna).

Owszem obniża sie skuteczność w tedy tabletek ponieważ na czas nie zostaly doprowadzone hormony w odpowiedniej dawce tak by organizmy myślał że jest w ciaży.

Poczekaj i zrob test tak jak pisze Netka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anka 19
Gość









PostWysłany: Nie Lut 05, 2006 9:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jejku wlansie nei wzielam tej tabletki;// masakra jest koniec piatego dnia a ja nadal nie ma miesiaczki dodam tyle ze sprawdzalam czy w pochwie nie ma ani odrobiny krwi i jakies drobne slady sa ale znikome , jestem zalamana:(((
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 58, 59, 60  Następny
Strona 3 z 60

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group