Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy jestem w ciaży cz.30

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BigBee



Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 08, 2011 6:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To tak jak ja. Niby wiem, że to niemożliwe ale no stresik jest xD Dlatego już oznajmiłam ukochanemu, że kończymy na tę chwilę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Raczek



Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 08, 2011 6:59 pm    Temat postu: Czy to ciąża Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam . mam problem dwa testy wyszły mi pozytywne do tego mam rózne objawy ciazy i byłam dzisiaj u ginekologa stwierdził ze mam powiekszona macice i szyjke macicy ... ale ciazy nie widac ;( co jest ?
Pomocy ;(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karolajjnn



Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 08, 2011 10:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

BigBee ja tak samo, ale u mnie sytuacja jest troche inna, bo mam chłopaka z zagranicy i widzimy się co 2-3 miesiące więc oznajmiłam, że na następnym "spotkaniu" już nie będziemy tak szaleć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Wrz 08, 2011 10:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Raczek widocznie jest za wczesnie zeby mogł cokolwiek zobaczyc.
najlepiej bedzie jak przyjdziesz za 2 tyg, wowczas napewno juz bedzie biło serducho.
mozesz wykonac test krwi bhcg. on powie Ci w ktorym tc jestes Smile
gratulacje Smile Mr. Green
_________________




Ostatnio zmieniony przez wind_of_hope dnia Pią Wrz 09, 2011 3:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
smerffetka



Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 09, 2011 10:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

karolajnn tez mam faceta zza granicy i tez sie bardzo rzadko widujemy Wink , myśle że nie ma co sie bronic od przyjemnosci..poprostu tylko uważaćWink
Ja przez ostatni miesiac za bardzo zaszalalam i niby uwazalam ale niestety robilismy codziennie za duzy burdel by to wszystko wzrokiem ogarnac;) Także..jakby nie patrzec..kolejne dni bez okresu mijają... Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Wrz 09, 2011 11:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

BigBeekończymy z tym tematem bo już nic nowego sienie dowiesz. Ciąża jest niemożliwa to logiczne i tak jasne jak słońce Wink. Wkręcasz sobie dziwne objawy ,że tak na prawdę pewnie je odczuwasz a są tylko urojeniem. Bez sensu nie uważasz. Wszystko przeczy ciaży a Ty dalej swoje.

Raczek powiększona macica to już dobrze. Kiedy miałaś ostatnią miesiączkę?? Prawdopodobnie jest za wcześnie na usg potwierdzające ciąże
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karolajjnn



Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 09, 2011 12:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

smerffetka mi się okres dzisiaj kończy, więc miałam 3 okresy od tego wydarzenia, normalne, 2 troche mniej obfitsze ale mysle ze to ze stresu. nastepnym razem bedziemy baaardziej uwazac Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Raczek



Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 09, 2011 4:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnia miesiaczke 18 sierpnia , która trwała dwa dni i to były tak jakby plamienia ... watpie w to ze jestem w ciazy Sad
Kocham sie z chłopakiec co weekend bez zabezpieczenia i do konca po kilka razy na dzien , wiec nie wiem kiedy mogła bym zajsc w ciaze .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Wrz 09, 2011 4:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Raczek ...No testy wyszły pozytywnie. Zakładając ,że Twój ostatni okres był 18 sierpnia to teraz byłby 23 dzień cyklu?? Troszkę wcześnie na pozytywne testy ciązowe? Prawidłowo je odczytałaś?
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Raczek



Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 09, 2011 4:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prawidłowo i robiłam je jakis tydz przed miesiaczka albo i wiecej ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 4 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group