Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy jestem w ciaży cz.30

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Wrz 06, 2011 10:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

BigBee napisał:
Mnie tylko zastanawia ile taki plemnik żyje.

zalezy w jakim srodowisku?
zewnetrznym? - max 2-5min.

wewnetrznym? jedynie sluz kobiecy jest w stanie utrzymac go przy zyciu nawet do 3-4dni.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Wrz 06, 2011 10:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

BigBee, ja nie piszę o "wprowadzeniu nasiesnia świeżego do pochwy" tylko o pieszczotach, chyba smerffetka nie była zdolna, żeby robić aż takie rzeczy, z resztą nie opisuje ona takiej sytuacji.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
BigBee



Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 06, 2011 10:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak zewnętrzny. Właśnie to jest tak, że każdy pisze coś innego i bądź tu mądry. Niby zrobiłam ten test i wyszło, że ciąży brak. Ale mam niektóre objawy. Chociaż dzisiaj stwierdziłam, że jeżeli nie ciąża to może ZDJ.
Plus123 ja przyjmuję tylko taką sytuację hipotetycznie. Przepraszam jeżeli to zabrzmiało jakbym się wymądrzała albo coś... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Wrz 06, 2011 10:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

BigBee, nie pomyślałam ani przez chwilę, że się wymądrzasz, spoko spoko, każdy ma prawo do własnego zdania Smile
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
smerffetka



Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 06, 2011 10:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No wiadomo starałam sie unikac kontaktu spermy z moim kroczem ale wiadomo ze wszystkiego sie nie przewidzi a tym bardziej w "uniesieniu" ze tak powiem...

Dodam jeszcze ze po wybrykach..na boczek...tulasek...i lulu..

Boje sie wlasnie tej opcji "wprowadzeniu spermy przez palec"..i kurde tak teraz mysle...jak zajde w ten sposob w ciaze...to wez tu udowodnij rodzinie ze nie spalas z chlopakiem:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
BigBee



Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 06, 2011 11:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zrób test i zobacz co wyjdzie. Tak myślę ; p I mam nadzieję, że wyjdzie to co na moim.

Dodano po 33 minutach:

Chociaż z drugiej strony sama się jeszcze trochę boję. Bo mimo testu i tego, że wszyscy mi mówią, że ciąża jest niemożliwa, to boli mnie brzuch (dzisiaj np. cały dzień, szczególnie po jedzeniu) i co chwilę biegam do łazienki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Wrz 07, 2011 9:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

psyychika zadziałała Smile
wszystko wroci do normy jak tylko @ sie pojawi Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Wrz 07, 2011 9:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam się z koleżanką wyżej - psychika wasza działa bardzo skutecznie, wmawiając sobie coś ( np. w tym wypadku ciążę ) automatycznie pojawiają się zawroty głowy, bóle brzucha, wymioty, częste oddawanie moczu ( ja np. mam tak, gdy jestem przed okresem - non stop biegam do łazienki siusiu ) itp., a to wszystko to żadne zapłodnienie tylko zwykłe nerwy i stres Wink

jeśli po każdych pieszczotach będziecie się tak dziewczyny stresować to to wszystko nie ma sensu, wiem sama co to znaczy taaaki stres Smile
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
smerffetka



Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 07, 2011 5:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzis mnie potwornie bolał kregosłup dołem;/ na dniach umowie sie na wizyte do lekarza Rolling Eyes Dzieki dziewczyny za pomoc:*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Wrz 07, 2011 6:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

smerffetka, to może zbliżający się okres Smile ? przecież nie objaw ciąży hehe .. nie ma za co, a lekarz nie zaszkodzi Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Następny
Strona 2 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group