Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy jestem w ciaży cz.30

Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Wrz 05, 2011 1:04 pm    Temat postu: Czy jestem w ciaży cz.30 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapraszam.
_________________
Jestem mamą Wink))



Ostatnio zmieniony przez tosia81 dnia Pon Paź 15, 2012 4:16 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karolajjnn



Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 05, 2011 2:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WIKI16 faktycznie byłam 3 razy na solarium, potem opaliłam się trochę w Polsce, następnie byłam na Chorwacji. myślę, że może przez solarium ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Wrz 05, 2011 3:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na pewno nie przez ciąże Wink
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karolajjnn



Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 05, 2011 4:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tosia81 mam nadzieje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
BigBee



Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 06, 2011 3:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind of hope jesteś pewna że tylko 2 minuty, bo spotkałam się z różnymi opiniami. Tak dla siebie zrobiłam wczorajtest i wyszedł negatywny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
smerffetka



Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 06, 2011 9:02 pm    Temat postu: Petting a ciążą...pomocy! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam internautki!
Mam mały problem jak wiekszosc kobiet na tym i innych portalach dotyczacy..ciaży...otóż boje sie ze takowa mi sie trafiła, nie ukrywam ze nie jest to zbyt dobry czas na to i nie jestem szczesliwa z tego powodu ale jeszcze pewnosci nie mam nie robilam testu i nie bylam u lekarza...

Pytam wiec was czy uwazacie ze mogę byc w ciazy? Okres spoznia mi sie juz 4 tydzien, od razu mowie ze nigdy nie mialam regularnych miesiaczek ale teraz wyjatkowo dlugo czekam na to zbawienie, z moim chłopakiem czesto gesto uprawialismy petting, oczywiscie staralam sie uwazac bo zawsze dochodzil ale robil to poza zasiegiem mojego ciała, boje sie jednak ze gdzies na reku przypadkiem mogł przeniesc troche spermy tam gdzie nie trzeba, na dodatek wspolna kapiel z erekcja w tle...nie chce ciazy bo jestem mloda mam szkole i prace wiec dlatego nie wspolzyje z chlopakiem ale wiadomo chce to mu jakos zastapic lecz boje sie ze przez te nagie wybryki, trafi sie nam jeden maly wybryczek, dodaje ze choruje na niedoczynnosc tarczycy na ktora biore leki, w ostatnim czasie mialam troche nerwow i troche podrozy przed soba... za odp bardzo dziekuje. Pozdrawiam;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
BigBee



Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 06, 2011 9:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Masz podobne obawy do moich, z tym że ja boję się, że mogło dojść po upływie dość długiego czasu. Dla jednych to niemożliwe inni mówią, że mogło się wydarzyć. Na twoim miejscu zrobiła bym test i udała się do lekarza. Okres spóźniający się tyle czasu to chyba już problem. Nawet jeżeli nie ciążowy to medyczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Wrz 06, 2011 9:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

smerffetka, moim zdaniem nie ma mowy o żadnej ciąży, przez petting i różnego rodzaju pieszczoty nie dochodzi do zapłodnienia Wink 4 tydzień ? to już prawie miesiąc .. rzeczywiście, masz bardzo nieregularne miesiączki, byłaś z tym u ginekologa ?
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
BigBee



Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 06, 2011 9:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Plus123 przez petting także może dojść do ciąży. Jeżeli nasienie zostanie przeniesione na palcach lub innej części ciała w okolice pochwy, to zapłodnienie jest trudne, ale jednak możliwe. Jeżeli zostanie wprowadzone do pochwy no to już droga mniejsza. Mnie tylko zastanawia ile taki plemnik żyje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
smerffetka



Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 06, 2011 10:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie tez naczytałam sie roznych opini i jestem skołowana, Rolling Eyes Moj chlopak dziwnie sie cieszy pieprzy ze bedzie szedl kupic zabawki juz itp..szkoda tylko ze mi nie jest do smiechu, fakt faktem ze nie panikuje wiec o spoznianiu sie okresu przez stres...wykluczam.

Z tym okresem to mam tak odkad dostalam, zawsze byl nieregularny, jedynie jak przyjmowalam tabletki anty to byl w sam raz ale to wiadomo, ale jednak z nich potem zrezygnowalam (chlopak poszoł won) to i sie truć nie ma co, u ginekologa bylam ale mowia ze jestem mloda jeszcze sie ureguluja niestety moj uklad rozrodczy jest bardzo delikatny i co chwile lapie jakies infekcje itp, a do tego czytalam ze osoby chore na tarczyce tez moga miec problem z okresem, jednak jakby nie patrzyc to hormony...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 1 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group