Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy jestem w ciaży cz.30

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BigBee



Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 07, 2011 6:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak sobie myślę, że może masz rację. Dwa okresy, negatywny test, żadnych objawów oprócz bólów brzucha nie mam... Może faktycznie coś sobie uroiłam. Albo przestraszyłam się objawów moich żołądkowych chorób. Trzeba przyznać, że trochę mi brzuch się powiększył ale może to nic takiego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karolajjnn



Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 07, 2011 9:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

BigBee na pewno w ciąży nie jesteśSmile żadnych objawów nie masz, ja to za to mam "przynajmniej" te przebarwienia(kreska, sutek), więc mam prawo być zmartwiona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
BigBee



Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 07, 2011 10:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też mam taką kreskę, delikatną. Ale myślę, że była ona tam od zawsze tylko nie zwróciłam na nią uwagi. A co do piersi.. Trochę mnie zaczynają bolec ale za ok. tydzień powinnam dostać okres, a z sutkami nic nie zauważyłam. Przez chwile wydawało mi się, że biust i one mam trochę większe ale pewnie to sobie wmówiłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Wrz 07, 2011 10:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kreski pojawiaja sie dopiero ok 20tc a nie po paru tyg od stosunku Smile
dziewczyny litosci!! Smile
zadna z Was nie jest w ciazy!

Dodano po 1 minutach:

a no i kreski są od zawsze,od urodzenia tyle ze w ciazy ciemnieją (ma to zwiazek z hormonami).
wiadomo ze blondynki maja jaśniejsze a u brunetek jest bardziej widoczne ale to zupelnie normalne i wcale o ciazy nie swiadczy.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karolajjnn



Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 07, 2011 11:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

BigBee no ja mam większe piersi, ale mam 3 dzień okresu. jeden sutek wokół brodawki ma ciemniejszą aureolę i widać na nim żyłki ;/ nic czekam jak sie okres skonczy i lece do gina, mam nadzieje, ze to tylko jakies zaburzenia hormonalne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
smerffetka



Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 08, 2011 4:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

BigBee i karolajjnn myśle ze tu panikujecie za bardzo, macie normalnie okres, nie wiem czy uprawialiście seks bez zabezpieczenia ze AŻ tak sobie wpoiłyście ze jestescie w ciazy;), a te wszystkie wasze objawy...to taaa...ciaza..ale urojona;) głowy do gory i odpuścic sobie zbedne zamartwianie;)

Ja okresu nadal nie mam, a jak sie okazało do gina tez nie pojde bo do konca wrzesnia nie ma juz miejsc na zarejestrowanie sie a do innego nie chce bo juz chodzilam i sie zrazilam teraz mam swojego doktora, ktory mi jak najbardziej odpowiada;)

No coz...a pozniej znow nie moge bo wyjezdzam z kraju na jakies 2 miesiace wiec...predzej mi brzuszek sie zaokragli to bede pewna czy ciaza czy nie, niz sie do tego lekarza wybiore, test bym zrobila ale niestety mieszkam w malym miasteczku gdzie duzo osob sie zna to raz a dwa nie mam gdzie go nawetspokojnie zrobic, a nie chce by rodzice sie dowiedzieli poki co;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
BigBee



Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 08, 2011 5:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zamów test przez internet i zrób go cichaczem jeżeli nie chcesz iść do apteki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karolajjnn



Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 08, 2011 5:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

smerffetka nie nie uprawiałam seksu, nigdy ale petting owszem, ale nie skończył się on wystyskiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
smerffetka



Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 08, 2011 5:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak a test przyjdzie do domu gdzie odbierze go moja matka:D

Karolajnn...jak nie bylo wytrysku to nie masz czym sie obawiac...sladowe plemniki w preejakulacie wprowadzone bezposrednio do pochwy to jakies tam juz ryzyko, jesli nie..to daj sobie spokoj..plemniki nie rambo;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karolajjnn



Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 08, 2011 6:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

smerffetkajak sobie mysle to nie było mozliwosci poniewaz bardzo uwazalismy i byla kolejnosc najpierw ja potem on wiec... ale zmartwily mnie te "objawy"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 3 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group