Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy bez wytrysku można zajść w ciążę?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 38, 39, 40  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Kwi 01, 2009 4:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak. Jest to napisane w ulotce...Wystarczy ją przeczytać ze zrozumieniem...Prawdopodobnie to było krwawienie wywołane escapelle.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Katie87



Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 01, 2009 5:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:
jesli nie skonczył w srodku to w ciazy nie bedziesz.
własnie przez takie zapomnienie sa wpadki Razz mimo brania tabsow.
jest jeszcze tabletka "po". ale musisz ja zazyc w ciagu 72h ... jednak jest na recepte no i musi byc finał w srodku.
na moje oko jest oke Smile


dzięki za pocieszenie. a jeszcze jedno pytanie, bo lekarka mnie ostatnio skierowała na badanie moczu i krwi i wszystkie wyniki w normie a ob wyszło aż 38. co jest nie tak? czy może to byc spowodowane tym że obecnie choruję na anginę, cz to raczej jednak od ciąży? (mimo że nie skończył w środku? na tabletke po było za późno jak się kapnęłam że tę jedną ominęłam... ) pomóżcie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szycha1987



Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 01, 2009 5:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz tabletkę wzięła w tamten wtorek. Z tego co wiem to krwawienie nie powinno wystąpić tak późno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Kwi 01, 2009 5:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Katie87 Może być spowodowane tym że masz anginę, że jesteś w trakcie miesiączki, że jesteś w ciąży lub że bierzesz doustne środki antykoncepcyjne.
Podczas ciąży skaczą również leukocyty (WBC).
Ale na podstawie zwykłej morfologii nie da się nic powiedzieć. Bo te parametry skaczą też infekcji. Jedyny 100% pewnym badaniem jest test ciążowy.
Ja bym jednak ciążę wykluczała skoro nie skończył w środku.

szycha1987 Może wystąpić nawet w dniu spodziewanej miesiączki.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Katie87



Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 9:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nowicjuszko dzięki za pocieszenie po ran n-ty. teoretycznie z tych tabletek anty zostały mi już tylko 3, zobaczymy czy dostanę przypadłość comiesięczną, jak dostanę to już żadnych obaw mieć nie będę, ale prez ten cały stres to już do końca życia będę brała tabletki regularnie... nie chcę znów przeżywać całej tej kołomyji gdzie się wszyscy denerwują, ja , mój chłopak itp...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
simjunior



Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 11:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć... mam problem i czekam na odpowiedź...
25 marca pieściłem się z dziewczyną, mój członek był mokry z podniecenia i włożyłem jej go do środka. Zaczęliśmy się kochać, ona dostała orgazmu, ja nie i się nie zbliżałem, żeby go dostać...
Dziewczyna nie chciała się dalej kochać, bo nie mieliśmy prezerwatywy i przerwaliśmy... po 2 dniach wpadła w panikę, że jest w ciąży i się cały czas denerwuje.
Drugi dzień opóźnia się jej okres i dziś rano (2 kwietnia) robiła test ciążowy, który wyszedł pozytywnie (czyli jest w ciąży).
Dopowiem jeszcze, że podczas stosunku miała anginę...
Czy mogła zajść w ciążę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 11:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wg mnie mogła.
jesli miała dni płodne, to plemniki które wydzielają sie razem z nawilżaczem przed wytryskiem mogły być zdolne do zapłodnienia.
zróbcie jeszcze jeden test 14 dni po całym zajściu, wtedy bedzie wiarygodny.
a jesli ten, o ktorym piszesz, zostal zrobiony juz 14 dni po zajsciu, to radze udac sie do ginekologa na potwierdzenie ciazy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
simjunior



Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 11:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pierwszy test został zrobiony 8 dnia po zajściu... może przyczyną pozytywnego wyniku testu był osłabiony organizm przez angine
z tego co się orientuję śluz, który jest przed wytryskiem pochodzi z prostaty i jest on bez plemników...


Ostatnio zmieniony przez simjunior dnia Czw Kwi 02, 2009 12:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 11:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

raczej nie, testy reaguja na hcg, a on sie wytwarza jak jest ciaza, a nie choroba.
powtorzcie test 14 dni po zajsciu, wtedy bedzie wiarygodny.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
simjunior



Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 12:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm... dziwna sprawa, kilkadziesiąt razy miałem taką samą sytuację, tylko że z inną dziewczyną spory czas temu, i jak byłem podniecony i mój członek wytworzył śluz to kochałem się z nią i wychodziłem z niej przed wytryskiem i nic nie było mimo, że miała płodne dni. a może organizm każdej kobiety reaguje inaczej.
a w tym przypadku nawet nie kończyłem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 38, 39, 40  Następny
Strona 5 z 40

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group