Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy bez wytrysku można zajść w ciążę?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 38, 39, 40  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 10:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z wind, moze nie miala owulacji.
ale tez jakos nie rozumiem pytania, ze co? ze do 3 razy sztuka? nie wiem, glupoty jakies piszesz. ile masz lat? bo mam wrazenie ze 12, zeby takich rzeczy nie wiedziec. chyba w gimnazjum dopiero jest uklad rozrodczy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szycha1987



Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 8:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Źle mnie zrozumiałeś. Po prostu miałem na początku takie dwie wpadki i się zdziwiłem, że nie było ciąży. Było to dla mnie zaskoczenie. A mam nadzieję że teraz będzie tak samo bo nie jestem gotowy na dziecko. Chciałem iść z dziewczyną do ginekologa ale ona nie chciała, nie zrozumiałem jej wtedy. Wiem że są w aptece takie tabletki które mogą zlikwidować niechcianą ciąże. Pytałem się ostatnio o nie to kosztują ok 100 zł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babette



Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 8:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak są takie tabletki ale tylko na receptę i wystawić je może każdy lekarz, nie tylko ginekolog są to tabletki "po" ale można je wziąć tylko do 72h po stosunku, dzięki tej tabletce nie dochodzi do zapłodnienia koszt ok 55-70 zł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szycha1987



Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 9:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ile jest pewności, że taka tabletka zadziała?? A jestem ciekaw czy mój lekarz rodzinny może mi wypisać taki lek albo gdy nie ma rodzinnego lekarz dyżurny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babette



Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 9:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No jak zostanie zastosowana właściwie to 99% (100% nie da Ci żaden producent takowych produktów)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szycha1987



Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 9:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jak z wypisaniem takiego leku. Ciekawe czy mój lekarz będzie mógł mi to wypisać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babette



Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 9:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To może wypisać każdy lekarz nawet rodzinny, obojętnie. Niech Twoja dziewczyna idzie do swojego lekarza i niech poprosi o przepisanie tabletek "po stosunku" i git Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szycha1987



Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 9:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale mi chodzi o to czy może mi mój lekarz wypisać je. Dziewczyna zbytnio nie może do swojego. Ja tam pół biedy ale ona musi to ukryć przed rodzicami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babette



Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 9:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie zrozum mnie źle, ale przecież ona może iść sama do lekarza a nie z mama, to raz a dwa, jeśli boisz się, że lekarz potem powie to jej rodzicom, to bez obaw obowiązuje tajemnica lekarska więc nic poza ten gabinet nie wyjdzie, a jeśli ona się po prostu wstydzi swojego lekarza to niech idzie do innego, z tym problemów nie będzie. Co do Twojego pytania to nie mam pojęcia czy ty możesz iść poprosić o te tabletki, pewnie tak, ale szczerze nie spotkałam się jeszcze z przypadkiem gdzie mężczyzna idzie po takie tabletki Smile spróbuj, ale pospiesz się czas mija Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szycha1987



Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 9:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie chodzi o to, że ona się boi, że do jej rodziców to dojdzie. Jej mama i ten lekarz to bardzo dobre przyjaciółki więc tego się obawia. I w tym właśnie miejscu jest pies pogrzebany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 38, 39, 40  Następny
Strona 3 z 40

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group