Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy bez wytrysku można zajść w ciążę?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 38, 39, 40  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
babette



Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 9:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To tak jak mówię, niech idzie do innego lekarza Smile albo Ty idź usprawiedliwisz jakoś nieobecność swojej dziewczyny i będzie wszystko ok Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 10:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po pierwsze lekarza obowiazuje tajemnica lekarska.
po drugie to jestescie beznadziejnie nieodpowiedzialni!
po trzecie trzeba ponosic konsekwencje swojej glupoty, marsz do lekarza! ona! a ty z nia!
po czwarte zastanowcie sie ile jeszcze razy chcecie tak "na fuksa", albo dojrzejcie do uprawiania seksu, po poki co to bawicie sie w doroslych.
po piate - przez te 2 razy nie zaszla, bo moze nie miala dni plodnych, ale skoro nie wiesz jak dochodzi do zaplodnienia, i wnioskuje ze twoja dziewczyna nie wylicza dni plodnych, to po prostu brak slow i rece opadaja jednoczesnie. DOJRZEJCIE!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szycha1987



Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 8:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tabletkę wzięła. Tylko trochę mnie nie pokoi to że nie ma takich objawów jak są wypisane.Tylko pojawiły się w zasadzie 3 objawy. I nie pojawił się ten najważniejszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 9:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co Wy ludzie sie tak upieracie na skutki uboczne. jak bierzecie apap czy ibuprom też się martwicie, że oprócz tłumienia bólu nie wywołuje wysypki, pokrzywki czy nudności?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szycha1987



Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 9:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz, ja się na tym nie znam ale pisało w ulotce ze powinno wystąpić krwawienie, ale jak na razie do tej pory nie wystąpiło. Tylko nie wiem czy to dobrze ze nie wystąpiło czy źle. Question Question Question


Max 3 emoty obok siebie. Przeczytaj regulamin forum / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 12:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szycha1987, w ulotce od escapelle (jeśli mamy ją na myśli) jest napisane, że SKUTKIEM NIEPOŻĄDANYM, ubocznym jest krwawienie niezwiązane z miesiączką. to, czy się pojawi i czy nie, nie ma w ogóle wpływu na skuteczność
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szycha1987



Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 1:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emilka dziękuję za wytłumaczenie, ja naprawdę się na tym nie znam, dla tego wolę się zapytać. Dzięki wielkie. A z lekiem trafiłaś. Dostała receptę od lekarza na ESCAPELLE


Nie pisz całych postów pogrubioną czcionką. Przeczytaj regulamin forum. / nowicjuszka



dodano: Pon Mar 30, 2009 11:15 pm

Wszystko ok. Nie ma ciąży. Tylko, zauważyłem, ze po tej sytuacji dziewczyna złapała do mnie dystans. Nawet nie chce ze mną sexu uprawiać. Zaczyna mnie to załamywać.


Jak chcesz coś dodać to użyj opcji "zmień". Jest w prawym górnym rogu każdego Twojego posta. Przeczytaj regulamin forum. Za kolejne złamanie regulaminu dostaniesz ostrzeżenie.

Posty połączyłam / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Katie87



Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 31, 2009 3:27 pm    Temat postu: pomozcie.... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej! mam taka sprawę.... otóż kochałam się z chłopakiem około 11-12 dnia cyklu. owszem biorę tabletki antykoncepcyjne, jednak kilka dni po, z przerazeniem stwierdzilam ze wlasnie w dzien odbycia stosunku, ominelam jedna tabletke. cykle mam na ogol regularne 26-28 dni. niby nie skonczyl w srodku... czyjest mozliwosc zebym byla w ciazy? bo sie cholernie boje... prosze o odpowiedz, ratujcie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Mar 31, 2009 9:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli nie skonczył w srodku to w ciazy nie bedziesz.
własnie przez takie zapomnienie sa wpadki Razz mimo brania tabsow.
jest jeszcze tabletka "po". ale musisz ja zazyc w ciagu 72h ... jednak jest na recepte no i musi byc finał w srodku.
na moje oko jest oke Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szycha1987



Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 01, 2009 3:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam jeszcze jedno pytanko. Moja dziewczyna wzięła ta tabletkę. Dostała 5 dni wcześniej miesiączkę. Czy to normalne po tej tabletce Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 38, 39, 40  Następny
Strona 4 z 40

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group