Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy bez wytrysku można zajść w ciążę?

Idź do strony 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bulwa



Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 6:09 pm    Temat postu: Czy bez wytrysku można zajść w ciążę? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy jest możliwość zajścia w ciążę, w przypadku gdy chłopak nie miał wytrysku, jeśli tak, to jak często się to zdarza??
proszę o szybką odpowiedź!!! Smile



-----edited by emilka----
temat przeniosłam do odpowiedniego działu i zmieniłam tytuł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 10:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marne szanse, jednak często mówi się że w prejakulancie mogą znajdowac się plemniki. Jedni mówią że są inni że nie bo to z prostaty. no a jak niby są plemniki to uszkodzone, no ale zawsze stosując stosunek przerywany twój men może nie zdąrzyć wyciągnąć przed kropelkowaniem chwile przed wytryskiem a tam sa już plemniki zdolne do zapłodnienia. no ale czy można tego to nawet najstarsi indianie nie wiedzą bo różnie bywa. Lepiej dla świętego spokoju się zabezpieczać.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pią Cze 06, 2008 8:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bardzo rzadko ale wydaje mi sie ze to jest niemozliwe. Jak to niby Rolling Eyes ? brak wytrysku i ciaza Confused to skad niby by sie wziely plemniki..nie ma mowy o czymks takim.
Powrót do góry
wi$ienka



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 10, 2008 11:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja mam pyt. Czy w tym plynie(o ile mozna to tak nazwac, bo jest to wydzielina podobna do kislu-przezroczysta i ciagnaca sie)sa plemniki? Czy jest ona "niebezpieczna"? Pojawia sie ona zawsze przy wiekszym podnieceniu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Cze 10, 2008 1:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o z tym to jest roznie, zdania sa podzielone ale ta wydzielina - jest to plyn z prostaty - nie zawira plemnikow poniewaz prostata ich nie produkuje .... jednak sa ludzie ktorzy twierdza ze znajduja sie tam sladowe ilosci plemnikow wiec nigdy nic nie wiadomo...
wiem po sobie: od kilku dobrych lat nie uzywam zadnego zabezpieczenia nawet w dni plodne ... jedynie partner w dni plodne wychodzi przed wytryskiem i jakos w ciazy nie jestem Wink ale to moze tez zalezec od partnera bo w koncu nie kazdy organizm jest taki sam no i niektorzy faceci maja tzw. kropelkowanie, tam sa plemniki, slabsze jest ich mniej ale zawsze sa - to jest niewidoczne i niewyczowalne - przed samym wytryskiem sie pojawia... i potem anstepuje odrazu po tym wytrysk... wiec ja osobiscie podzielam zdanie tych co twierdza ze w tym plynie co sie wydziela podczas podniecenia nie ma plemnikow Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Doma-12



Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Nie Sie 31, 2008 1:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jezu zalosne chyba wiadomo ze nei mozna! bez wytusku dziecka nie bedzie nie martw sie chyba ze on jest jakis magikiem tego to niewiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
poprostuja



Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 08, 2008 3:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy jest możliwość zajścia w ciążę gdy członek ocierał się o pochwe, ale nie wszedł w nią, dotykal lekko wewnętrznych jej części ale tylko tak z brzegu? nie było wytrysku lecz się martwię. Penis był raczej suchy bez kropelkowania ani żadnego śluzu...bo ja po prostu tak mam rzadko. Tak samo czy może coś się stać przy pieszczotach palcami? jeżeli dotykałem swojego penisa (nie było wytrysku) a później po jakimś czasie wkładałem palec do pochwy swojej dziewczyny.

Proszę o szybką odpowiedź na PW albo lepiej na maila jeśli to możliwe.

Pozdrawiam i czekam niecierpliwie . . .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
chudy001



Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 03, 2008 1:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pewein problea i pytanie??Jesli podczas stosunku z uzyciem prezerwatywy, nastapi wytrysk a wycofujac czlonka prezerwatywa sie zsunie i zostanie w pochwie partenki(nie zostala cala w srodku tylko jej czesc) to istnieje ryzyko ze zajdzie w ciaze??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Lis 03, 2008 7:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zawsze jest ryzyko, jak coś się polało, to są szanse pewne
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sylwia922



Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 02, 2009 4:50 pm    Temat postu: proszę o szybką odpowiedz Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanie jeśli miałam końcówkę okresu znaczy takie plamienie i zrobiłam to z moim chłopakiem bez zabiezpieczenia ale wyszedł i wytrysł po za mną to czy mogę zajść w ciążę ... proszę o szybką odpowiedz ...dziękuje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  Następny
Strona 1 z 40

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group