Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy bez wytrysku można zajść w ciąże? part.6

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
herfson



Dołączył: 15 Lip 2014
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Lip 15, 2014 11:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam jestem tu swiezy Smile Mam pytanie jak oceniacie moja sytuacje czy kobieta mogła zajsc w ciaze...Nie wiem w ktorym dniu cyklu była..
Doszło do zblizenia gra wstepna pozniej seks bez zabezpieczenia około 15-20 min poniewarz byłem po paru piwkach wiec nawet nie moglem dojsc i skonczylismy nie było wytrysku wogole nawet nie doszedłem do tego momentu przed wytryskiem.Jak oceniacie moja sytuacje??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Lip 17, 2014 5:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wydaje mi się żeby mogło dojść do zapłodnienia ale oczywiście jeśli chcecie mieć pewność to test ciążowy jest konieczny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dominika11111



Dołączył: 04 Wrz 2014
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 11, 2014 5:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zawsze jest ryzyko, nawet bez wytrysku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Wrz 17, 2014 11:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bez wytrysku nie ma szansy na ciążę.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mysi26pl



Dołączył: 03 Sie 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 19, 2014 4:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam pytanie kochalem sie z dziewczyna po grze wstepnej moj żoładz byl suchy przed weisciem do jej pochwy (ona byla bardzo podniecona wydzielala sluz) kochalismy sie niecale dwie minuty po czym wyjolem penisa i zalozylem prezerwatywe i kochalismy sie dalej. Doadam ze do wytrysku daleka droga była a ja bylem zestresowany i wogule do niego nie doszlo nawet w prezerwatywie, przerwalismy bo nie moglem uzyskac wzwodu. Moglo sie wydobyc ze mnie troche preejakulatu. Dodam ze dziewczyna twierdzi ze miala dni nie płodne.

Skad pewnosc ze w poczatkowym preejakulacie nie ma plemników zdolnych do zapłodnienia. Wszedzie pisza co innego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mackej



Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 16, 2015 5:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam pytanie czy jest możliwość aby facet nie czuł, że ma wytrysk? Bo juz mam paranoje o ciąży.. pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
domczaa



Dołączył: 22 Mar 2015
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Nie Mar 22, 2015 9:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:


Możliwe, że facet nie czuje
Zależy od kilku czynników np. czy stosunek bylł w prezerwatywie czy nie, czy to był pierwszy stosunek czy trzeci pod rząd Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emi21



Dołączył: 26 Mar 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 26, 2015 1:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie no nie mozna zajsc Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
biowoman



Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Czw Wrz 10, 2015 9:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mysi26pl nie ma takiej pewności
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kuba_a



Dołączył: 20 Lis 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 22, 2015 11:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piszę z OGROMNĄ prośbą o ocenę sytuacji bo niszcze się psychicznie...

12.11.2015 dziewczyna doprowadziła mnie ręką do końca 2 - 3 razy. Ostatni raz o godzinie 18-19. Oddałem po 15 minutach mocz. Jak to zwykle bywa po "końcu" w dużej ilości. Byłem padnięty i poszedłem spać. Następnie rano oddałem znów mocz. Wykąpałem się, umyłem dokładnie 'go' ciepła wodą i żelem do kąpieli. Później wydaje mi się, że oddałem mocz 3 raz, ale pewien nie jestem. Pojechałem do niej 13.11.2015 o 13:00 i zaczeliśmy się kochać bez prezerwatywy. Ona doszła pierwsza. Wyszedłem z niej i po około 5 minutach dopiero doszedłem. Czy jest tutaj szansa na ciąże? Odchodzę od zmysłów. Ostatni okres 19.10.2015 a cykle ma od 29 ( najkrótszy ) do 53 dni ( problemy z tarczycą, nie wzięła leków ), 3 ostatnie około 29-34 dni. Mówiła, że płodne miała tydzień przed. Na początku nie była " wilgotna". Jednak w trakcie BARDZO. Dodatkowo członek był podczas stosunku trochę "biały" ? Na 10000% nie doszło do wytrysku. Zakładając, że te plodne sie przesunely i zrobilismy to w dzien owulacji, jakie są szanse?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group