Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy bez wytrysku można zajść w ciąże? part.6

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Lis 13, 2013 10:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

objawy ciąży są zwykle podobne do tych okresowych, czasem się myli objawy okresu z ciążą, a objawy ciąży z okresem, ale..nie ma co gdybać, bo każda kobieta ma indywidualne objawy zbliżającego się okresu czy podczas ciąży.

nie stresuj się tak, bo tym bardziej jeszcze stresujesz swoją dziewczynę, a wiesz jak stres wpływa na okres.

radzę wykonać test albo udać się do ginekologa, chcesz tak się stresować i żyć w niepewności ? jak jest w ciąży to już nic nie zmienisz, tylko nie potrzebnie się denerwujesz..myślę, że w ciąży nie jest, ale gwarancji Ci nie dam oczywiście.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adrian222



Dołączył: 12 Lis 2013
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 14, 2013 12:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiadomosc z ostatniej chwili, powiedziała że dzisiaj na uczelni myślała że dostała już okres, lecz okazało się że to nie był okres lecz jakaś wydzielina.. dokladnie nie określiła a użyła sformułowania że jej koleżanka sie popluła Razz gdy zapytalem czy miala tak wczesniej to mowila że czasem się jej tak zdarzało, chyba nadzieja mi wraca Smile naprawde czarne mysli mi zaczely po glowie chodzić, oby dostała ten okres a obiecuję że bez zabezbieczenia nie podejde do niej choćby na metr!Very Happy szkoda tylko że od teraz a nie wcześniej, oszczędziłbym sobie i jej tych nerwów..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Czw Lis 14, 2013 1:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

adrian222 taka wydzielina może oznaczać nadchodzący okres, ale nie musi..różne są przyczyny, ale czekajcie cierpliwie albo zróbcie test i na przyszłość używajcie zabezpieczenia - oszczędzicie sobie nerwów i seks będzie wam sprawiał więcej przyjemności, wymądrzać się nie będę, bo wiem, że czasem nie myśli się o konsekwencjach jak górę biorą emocje Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adrian222



Dołączył: 12 Lis 2013
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 15, 2013 8:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nadal okresu brak Sad zaczyna się 6 dzień spóźnienia...

mimo ze testu jeszcze nie zrobiliśmy, ja już chyba straciłem całą nadzieję... im więcej czytam tym bardziej się stresuje i denerwuje, pozostalo mi chyba tylko zaakceptowac ten fakt Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jurand



Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 15, 2013 9:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spokojnie, czasami może się sporo spóźniać, tym bardziej jeśli jest stres
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lis 15, 2013 2:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to zrob test zamiast sie zamartwiac.
6 dni po terminie . wynik bedzie jak najbardziej wiarygodny
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pią Lis 15, 2013 6:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

adrian222 weź nie stresuj siebie i dziewczyny tylko pędem do apteki i niech wykona test z porannego moczu, wynik będzie jak najbardziej wiarygodny.

jeśli jest w ciąży tego już nie zmienisz, więc po co żyć w niewiedzy jak to nic nie da ?
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adrian222



Dołączył: 12 Lis 2013
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 17, 2013 11:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzisiaj rano machnęliśmy test, na całe szczęście jedna krecha Very Happy ale dziwne że nadal nie dostaje okresu... tydzien spoznienia jak na razie, test byl z porannego moczu, ponad 2 tygodnie po dacie stosunku, a tydzien po dacie spodziewanej miesiączki, więc powinien być wiarygodny.. nie powiem, bo bardzo nas to uspokoiło i mam nadzieję że okres niedługo się zjawi Smile dziękuje wam za wszystkie odpowiedzi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lejdilejdi



Dołączył: 09 Paź 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 06, 2013 12:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam
Poniosło mnie ostatnio z facetem się pieściliśmy i włożył na sekundę, nawet żadnych ruchów nie wykonał bo się opamiętałam jak wkładał, że nie możemy bez zabezpieczenia. No ale jakaś tam styczność była przez sekundę. Wytrysku oczywiście w ogole nie było wtedy.
Czy jest realna ciąża w takim wypadku?
Niestety (jeśli licząc kalendarzowo) były to prawdopodobnie dni płodne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Gru 08, 2013 2:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli nie doszlo do wytrysku ani tuz przed tym stosunkiem, ani w trakcie, to nie ma mowy o ciazy.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group