Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy bez wytrysku można zajść w ciąże? part.6

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lejdilejdi



Dołączył: 09 Paź 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 08, 2013 3:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za słowa otuchy, też mi się tak wydaję

Zestresowałam się jedynie, bo czytałam gdzie indziej, że kobiety tak zaszły w ciążę, że w ogóle nie było wytrysku:(((( Ginekolog też tak mówi że tak bywa:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jan777



Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 19, 2014 8:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Ostatnio kochalismy się z dziewczyną jeden dzień po skonczonym krwawieniu w prezerwatywie oraz bez wytrysku. Sprawdzałem prezerwatywe na wsyztskie mozliwe sposoby, nalewałem wody, a nawet ją pompowałem w balon i nie było żadnej dziurki nawet najmniejszej, po stosunku dziewczyne bolało podbrzusze, i tak czasami ją pobolewało prawie codziennie, teraz jest 5 dzien po stosunku i mowi że ją brzuch boli i ma obfity ślub. czy to jest ciąża?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Lut 20, 2014 3:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jan "Z pustego i Salomon nie naleje" -> znasz takie powiedzenie?

Skoro nie było wytrysku, prezerwatywa była cała, to nie ma możliwości żeby podczas tego stosunku zaszła w ciążę.

Możliwe że akt był zbyt gwałtowny, być może mamy do czynienia z jakąś infekcją -> nikt na forum nie da 100% odpowiedzi na pytanie co się dzieje, aczkolwiek śmiało można wykluczyć ciążę z tego konkretnego stosunku.. i stąd dolegliwości.

Zawsze jednak warto udać się do ginekologa jeśli coś nas niepokoi.

lejdilejdi nie ma możliwości aby doszło do ciąży jeśli plemniki nie dostały sie do dróg rodnych kobiety. No chyba że urojona...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nessli



Dołączył: 26 Maj 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 26, 2014 2:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja nie miałam na sobie ubrania, on miał bokserki i rozpięte spodnie. ocierałam się o niego. nie wiem, czy doszło do wytrysku, czy nie. czy sperma miała szansę zmieszać się z moim płynem poprzez ubranie i jakoś mnie zapłodnić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sekutnica



Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pon Maj 26, 2014 2:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie. Poczytajcie trochę jak dochodzi do zapłodnienia zanim zdecydujecie się na wskakiwanie do wyra -_- dla własnego dobra. Sorry, ale takie pytania już drażnią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Maj 31, 2014 9:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Każdy kontakt może skończyć się zapłodnieniem nawet bez "końcowego wytrysku" podczas ocierania się penisa o ścianki macicy może wylecieć nawet kilka kropel spermy. Niestety tak samo seks przerywany nie spełnia swojej roli ale to też zależy... to taka ruletka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Cze 03, 2014 7:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sarsaparilla Uzupełnij swoją wiedzę, zanim zaczniesz udzielać porad. Sperma wydostaje sie tylko i wyłącznie podczas wytrysku. Innej możliwości nie ma. Zjawisko kropelkowania (plemniki w preejakulacie) wystepuje bezpośrednio przed wytryskiem, w momencie kiedy nie ma mozliwości już go zatrzymać.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dorcia55



Dołączył: 15 Cze 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 15, 2014 10:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam takie pytanie kochalam sie ostatnio z chłopakiem i troszke nas ponisło było bez zabezpieczeń w 11 dc wiec raczej w dni płodne Sad moje cylke sa dzość regularne co 25 26 27 dni dodam ze do wytysku doszło ale na zewnatrz i chwile po wyjść. Czy jest szansa ciąży ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Cze 16, 2014 3:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nowicjuszka napisał:
Sarsaparilla Uzupełnij swoją wiedzę, zanim zaczniesz udzielać porad. Sperma wydostaje sie tylko i wyłącznie podczas wytrysku. Innej możliwości nie ma. Zjawisko kropelkowania (plemniki w preejakulacie) wystepuje bezpośrednio przed wytryskiem, w momencie kiedy nie ma mozliwości już go zatrzymać.


Moje informacje biorą się zarówno od specjalistów jak i z internetu i większość sprawdzam kilka razy bo wiadomo jak to jest Smile na jednej stronie ktoś coś napisze co jest nie sprawdzone i ta wiedza idzie dalej. I tak istnieje prawdopodobieństwo że jakiś procent mężczyzn już podczas wzwodu wypuszcza spermę jeszcze przed wytryskiem poza tym nieliczne przypadki potwierdzają też iż po stosunku plemniki pozostają w cewce moczowej mężczyzny które mogą podczas drugiego zbliżenia zostać "wciśnięte" do pochwy partnerki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Marcin1994



Dołączył: 14 Lip 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 14, 2014 9:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, parę dni temu uprawiałem seks ze swoją dziewczyną. Zanim doszło do zbliżenia to miałem 3x wytrysk podczas "zabaw", a po drugim byłem się obmyć. Przed włożeniem go do środka była jeszcze część oralna. Kochalismy sie bez zabezpieczenia, ale przed kolejnym wytryskiem zdążyłem go wyciągnąć. Po 3 razie ilość plemników nie jest juz tak duża. Moje pytanie jest następujące: Czy po 3 razie też jest ten taki płyn (nie pamiętam nazwy) i czy jest on tak samo silny jak przy pierwszym wytrysku?? Bo chodzę juz prarę dni w stresie. Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedzi:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group