Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy bez wytrysku można zajść w ciąże? part.6

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lena33



Dołączył: 27 Wrz 2013
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 03, 2013 1:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie wszystko jednak okej. Dziękuję za wszystkie posty, które naprawdę wnosiły trochę nadziei w moje obawy.

15 dni spóźnienia, to już chyba test będzie wiarygodny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lejdilejdi



Dołączył: 09 Paź 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 09, 2013 2:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witajcie, sytuacja wygląda tak, zaczęła pierwsze opakowanie tabletek anty-jednak omyłkowo przed okresem zaczęłam brać (w dniu plamienia przedmiesiączkowego, które zanikło po 1 tabletce) W 5 dniu stosowania tabletki kochałam się całą noc z facetem, ale miał problemy z dojściem więc wytrysku w ogóle nie było chociaż niby blisko było. Jakie są szanse na ciążę? wiadomo, że przy tabletkach nie można wyliczyć dni płodnych, ale jeśli je zaczęłam źle brać to nie działały pewno od 5 dnia.. Trochę się niepokoję bo bolą mnie piersi jestem zmęczona i mam mdłości ale to skutek chyba tabletek? dziękuję z góry za odpowiedzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Paź 09, 2013 11:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro nie bylo wyrtysku, to nie powinnas zajsc w ciaze. Tabletki powinny dzialac po ok tgodniu, jednak najlepiej sie zabezpieczac dodatkowo do konca opakowania.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
elolo



Dołączył: 10 Paź 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 10, 2013 12:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,
Jest to mój pierwszy post na forum, jednakże czytałem sporo postów wczesniej w tym temacie:)

Proszę o pomoc w zmierzeniu się z takim problemem:

W poniedziałek kochaliśmy się z dziewczyną bez zabezpieczenia, czterokrotnie (między 1 a drugim razem było ok 30 -40 min przerwy, następnie 3 raz był kilka godz. później, 4 również kilka godz. później). Współżyjemy ze sobą stosunkowo niedługo, raptem kilka razy.. za każdym razem wyciągałem go odpowiednio wczesniej, tak że jeszcze ok 5 min pieściliśmy się przed wytryskiem. Niestety, przez głupotę nie zachowywaliśmy szczególnie zasad higieny, tzn nie myłem członka po stosunku. Z tego co czytałem plemniki po poprzednim stosunku mogą pozostawać w preejakulacie. Dziewczyna ostatni okres miała w 28-29 sierpnia, rozbieżność między okresami nie jest regularna i często trwa ok. 30 - 40 dni, czasem 28.. aktualnie jest 40 dni po ostatnim okresie, czyli prawdopodobnie przed następnym okresem.. czy w tym momencie miała dni bezpłodne?
Ponadto wczoraj, również się kochaliśmy, po grze wstępnej nie zakładając prezerwatywy, wszedłem w nią i po kilku włożeniach (głębszych na długość członka) poczułem że zbliża się erekcja. Natychmiast wyjąłem członka i bezpośrednio po ok 30 sekundach nastapiła erekcja nie w okolicach intymnych, na zewnątrz. Po około 30 min przerwy również próbowałem wbić się jednak był jeszcze za słaby i wchodził tylko częściowo.
Następny stosunek mieliśmy po ok 6 godz. tradycyjnie bez zabezpieczenia, wyjąłem go odpowiednio wcześniej ok 5 min minęło zanim doszło do erekcji na zewnątrz.
Czy w powyższych sytuacjach ryzyko na ciążę jest realne? Chodzi mi tutaj o to czy możliwe że trafiliśmy w dni niepłodne? Prosze o radę i profilaktykę co można w tej chwili zrobić.

Pozdrawiam i czekam na pomoc!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lejdilejdi



Dołączył: 09 Paź 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 10, 2013 8:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się że przy tak nieregularnym okresie ciężko wyliczyć dni płodne, bo niewiadomo czy okres będzie w 28 dniu cyklu czy w 40. Zakładając że w 40 ktorymś przypadnie jej okres to były to dni bezpieczne.
Myślę że jest jakieś małe ryzyko jak do stosunków doszło parę razy a później nie myłeś członka (oczywiście zakładając, ze dziewczyna mogła mieć dni płodne).

Jestem w podobnej sytuacji i z tego co tu czytam, jeśli w ogóle wytrysku nie było podczas całej akcji- praktycznie ryzyko nie istnieje, skąd więc tyle się słyszy i tyle wpisów na forach o dzieciach, że ktoś zaszedł w ciążę w taki sposóbSad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adrian222



Dołączył: 12 Lis 2013
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 12, 2013 11:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam widzę że dawno nikt nie pytał sie o nic, mam nadzieję że ktoś tu jeszcze zagląda Smile a więc do rzeczy.

Kochałem się ze swoją dziewczyną bodajrze 29 października, byłem po jakichś dwóch piwkach może więc ciężej było mi dojść. Uprawialiśmy głównie petting, lecz na parę minut wsadziłem penisa do jej pochwy. Wytrysku nie było na 100% bo nie doszedłem nawet później wogóle (brakło sił xd), Sytuacja powtórzyła się na następny dzień, również głownie był petting, i tym razem penis był w środku znacznie krócej, lecz gdy poczułem że zbliża się wytrysk, wyciągnąłem penisa, i gdy był już na zewnątrz po paru chwilach (10 sekund+) patrzyłem na niego i dopiero wtedy uroniło się parę kropel. Nie był to żaden porządny wytrysk tylko pare kropel na zewnątrz. (przy wyjmowaniu i gdy byłem już na zewnątrz starałem się kontrolować i jak najbardziej osłabic i opóźnić ten wytrysk mięśniami) Zabezbieczenia nie było w obu wypadkach. Obecnie spóźnia jej się okres jakieś 3 dni, i co najgorsze nie czuje że ma przyjść... ostatni okres miała 9 października, miesiąc wcześniej chyba 7, nie ma regularnych cykli, zazwyczaj się opóźniają niż skracają, lecz tym razem naprawdę się denerwujemy. Wczoraj niby czuła charakterystyczne dla niej uczucie w brzuchu lecz dzisiaj go juz nie czuje. Jest bardzo zdenerwowana bo mówi że nie może spać po nocach, budzi się co godzine i panikuje... Studiuje w dobrej szkole i nie chce zawalić studiów, ja tak samo więc chce aby ktoś rozwiał nasze wątpliwości bądź chociaż powiedział co o tym sądzi Smile pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jurand



Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 13, 2013 12:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To że się stresuje może wpłynąć na to, że jej się spóźnia. Stosunek przerywany nie jest dobrym sposobem antykoncepcji. Plemniki mogą pojawić się przed wytryskiem, zależy od organizmu. Nie powie Ci nikt ani w jedną stronę, ani w drugą. To jak lotto. Musicie czekać. Albo zrobić test.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adrian222



Dołączył: 12 Lis 2013
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 13, 2013 1:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak wiem to, lecz tak wyszło, czasu nie cofnę Razz znalazłem jedną stronę gdzie po wpisaniu daty ostatniego okresu i dlugosci cyklu pokazywało ktore dni sa plodne a które nie, wynikało że były to dni niepłodne, bądź ewentualna końcówka dni płodnych. Domyslam się że to jest sztywna granica że z sekundy na sekundę zmienia się z płodnych na nie, i te ostatnie dni są znacznie mniej płodne niż te poczatkowe lub w srodku.. mam przynajmniej taką nadzieję.. Jeżeli dzisiaj lub jutro się nie pojawi, zrobimy test i napiszę prawdopodobnie w poniedziałek jak to się dalej potoczyło..

tymczasem czekam na inne odpowiedzi i opinie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Lis 13, 2013 8:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

adrian222 stosunek przerywany do najmniej odpowiednia metoda antykoncepcji, mówisz, że mogła mieć końcówkę dni płodnych lub dni niepłodne - nie jesteś pewien, ale pamiętaj, że dni płodne lubią czasem płatać figle i cykle mogą się przesuwać.

co do samej sytuacji: hm, mogło coś się dostać, ale niekoniecznie, natura lubi zaskakiwać,nie zagwarantuje Ci tego w 100%, że nie jest w ciąży, ponieważ sytuacja wygląda dość niebezpiecznie.

moja rada: zróbcie test ciążowy, będzie po stresie, powinien już wyjść wiarygodny.

na przyszłość skoro nie planujecie dzieci i tak strasznie się boicie dziecka i ciąży, bo z tego co piszesz Twoja dziewczyna nie chce zawalić szkoły, używajcie zabezpieczenia - będzie mniej stresu..nie będę was pouczać, bo z doświadczenia wiem, że czasem nie myśli się głową Very Happy
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adrian222



Dołączył: 12 Lis 2013
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 13, 2013 9:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a co sądisz o tym że wczoraj lub przedwczoraj czuła to charakterystyczne uczucie jak na okres? niestety zanikło następnego dnia Sad kurcze chyba stresuje się bardziej niż ona tym wszystkim.. skoro czuła to powinien przyjść czy mogło to być jakieś złudne uczucie wogóle nie świadczące o zbliżającym się okresie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group