Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy bez wytrysku można zajść w ciążę part. 3

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 12:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

goxito napisał:
Bo czy np kochajac sie przed okresem i dajmy na to byl wytrysk w srodku itd, ale dostala okres to czy jest szansa na zaplodnienie, bo plemnieki w sluzie moga przezyc jakis czas.

zalezy jak długie ma cykle. ile dni przed okresem ?jesli regularne to nie ma szans na ciaze , o ile naprawde były dni niepłodne. ja te "metode" stosuje od wielu lat i w ciaze nie zaszłam ,ale trzeba naprawde znac swoj organizm i liczyc sie z ewenutalna wpadka.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
goxito



Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 12:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cykle 26-31 dni. Gdzies tak 2 dni przed okresem a okres dostala 9.01
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 12:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dni płodne ma od 6 do 20 dnia cyklu. Więc już było bezpiecznie
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 12:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

2 dni przed to juz na bank bezpiecznie Wink 4 mysle tez ,ale nic nie mowie bo potem bedzie na mnie Wink Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
goxito



Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 12:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiec jesli dostala okres to nie mozna byc pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 12:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak to nie mozna? mozna. dostała okres wiec w ciazy nie jest.
gdyby go nie dostała - wtedy mozna domniemywac dlaczego. a tak? spij spokojnie Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
goxito



Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 12:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tez ja caly czas o tym pisze Wink to dobrze bo juz mnie przestraszylas hehe. Wiem ze brak okresu to jeden z objawow ciazy ale siedzialem i myslalem ze te plemniki moga byc w tym sluzie kobiecym i co wtedy... ahh...;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 12:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w sluzie kobiecym sa zdolne przezyc tylko jesli jest płodny, nowicjuszka Ci napisała kiedy dziewczyna ma dni płodne i jesli dojdzie do wytrysku w srodku to przezyja ale tylko podczas płodnych. poza tym komorka jajowa zyje ok 12h wiec to nie tak duzo.
pozniej nastepuja dni niepłodne a potem okres. Wy kochaliscie sie do konca własnie w trakcie tych dni wiec w ciazy nie jest bo było juz dawno po owulacji.a sluz niepłodny nie jest w stanie utrzymac plemnikow przy zyciu Smile to zupełnie inna bajka ze tak powiem,
juz mniej sie stresujesz? Mr. Green
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
goxito



Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 12:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Juz sie nie stresuje bo skoro mowisz ze jest okres to nie ma sie czego bac;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 12:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma Smile
moge poreczyc Razz
ja tez tak robie i nie jestem w ciazy.
były dni niepłodne wiec nie ma ciazy.
mozecie zrobic test ciazowy po 16dniach ,dla spokoju,ale mowie ze jest OK..
na przyszlosc moze nie testuj w ten sposob? bo sex nie bedzie przyjemnoscia a ciagłym zamartwianiem sie?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40  Następny
Strona 38 z 40

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group