Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy bez wytrysku można zajść w ciążę part. 3

Idź do strony 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Sie 20, 2010 11:29 pm    Temat postu: Czy bez wytrysku można zajść w ciążę part. 3 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do kontynuowania Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.


Ostatnio zmieniony przez nowicjuszka dnia Sob Sty 15, 2011 12:16 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
micheal88



Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 21, 2010 12:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z racji że poprzedni wątek został zamknięty to ponowię moją prośbę i temat zarazem:

Witajcie
Mam na imię Michał i mam 21 lat i potrzebuje pomocy ....

Czy jeżeli miałem przygodę na imprezie która wyglądała tak :

W tym dniu kąpałem się bardzo dokładnie, przed samym wejściem na imprezę oddawałem parę razy mocz, po przyjściu była ona .....byliśmy bardzo pijany (ja na tyle że nie mogłem dojść i były problemy ze wzwodem).
Uprawialiśmy sex (bardzo dziki zresztą) przez 3 godziny, potem przerwaliśmy bo nie mieliśmy siły, ubraliśmy się, po godzinie znowu zrobiliśmy powtórkę, cały czas w między czasie robiła mi bardzo dokładnie ustami, po 7 a może 8 godzinach w końcu poczułem że zaraz wybuchnę, wyszedłem z niej i zacząłem się bawić rączką i po paru sekundach skończyłem na niej.
Poprzedni wytrysk miał miejsce jakieś 48 albo 72 godziny wcześniej, przez ten czas niejednokrotnie oddawałem mocz i myłem się Razz

Jak duża jest szansa na ciąże ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Sie 21, 2010 10:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to zależy też od tego, czy dziewczyna miała dni płodne czy nie. z sytuacji, którą opisałeś są małe szanse na ciążę, zwłaszcza jeśli musiałeś sobie pomóc ręką żeby dojść a nie że wytrysk nastąpił od razu po wyjęciu penisa z pochwy Smile
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lahore



Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 11:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, przeczytałam ponad 80 postów w wątku i jedynie chciałabym uzyskać potwierdzenie moich przypuszczeń...

Fakty:

1) stosunek w dni płodne*
(*tak sądzę, w ciągu 12 cykli najdłuższy trwał 54 dni, najkrótszy 21 dni, co przy wyliczeniach dało 43 dni płodne (?))

2) w zasadzie z prezerwatywą - piszę w zasadzie, gdyż zaczęliśmy z nią, następnie był seks oralny, kolejna prezerwatywa, seks oralny i po nim nastąpiło włożenie penisa do pochwy bez prezerwatywy (!), co najmniej kilkanaście razy. Następnie prezerwatywa, ale wytrysku nie było ani wtedy, ani później.

3) po ok. 35 h zażyłam Escapelle. Ginekolog po badaniu usg zauważył uformowane jajeczko (zatem owulacja...)

4) dziś mija 6 dzień od zażycia Escapelle, żadnego krwawienia/plamienia w wyniku zażycia tabletki nie ma.

5) czy za 3 dni (w piątek/sobotę) mogę już wykonać test ciążowy?
Wiem, że najlepiej wykonać go po 14 dniach, jednak czy ten wcześniejszy może być choć w małym stopniu miarodajny?

Z góry dziękuję za pocieszające posty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 11:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lahore

1)W twoim przypadku rozstrzał jest tak duży że trudno przewidzieć dni płodne.

2) bez wytrysku nie ma mowy o ciazy

3) Dziwię się że lekarz wydał escapelle w zasadzie bez powodu...

4) Krwawienie nie musi wystąpić. Krwawienie to skutek uboczny.

5) Na "superczulych testach ciazowych" zwykle pisze 7 dni od zaplodnienia, a proces zapladniania moze trwac nawet do 7 dni. rachunek jest prosty 7+7 = 14. testy wczesniej robione moga nie wykryc ciazy. Aczkolwiek w twoim przypadku nie ma mozliwosci ciazy, wiec test tak czy siak wyjdzie negatywny. Niepotrzebnie faszerowałaś się hormonami i fundowałas sobie rewolucje hormonalną.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lahore



Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 11:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Te długie cykle (ok. 54 dni, 45, 43, 51, 44) trwały od września do kwietnia, a od kwietnia zaczęły się bardziej stabilne (31 dni - kwiecień, 21 dni - maj, 28 dni - czerwiec, 26 dni - lipiec).

Ostatni okres miałam od 6 do 9/10 sierpnia, stosunek miał miejsce 17.08 wcześnie rano.


To musiałby być chyba straszliwy pech, jeśli jednak okazałoby się, że jestem w ciąży w wyniku tych kilkunastu wejść (albo te plemniki w preejakulacie jakieś niezawodne).


Gdyby jednak test miał wyjść pozytywny, to czy po tych 10-11 dniach już się to na pasku pokaże?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 11:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w preejakulacie plemniki moga sie znajodowac na krotko przed wytryskiem :/ A nie caly vzas.

Jesli robic test to minimum 14 dni od stosunku. A test wyjdzie i tak negatywny. Jak by sie tak zachodziło w ciaże to by w gimnazjum i liceum polowa uczennic była w ciąży.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lahore



Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 11:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za odpowiedź. Odezwę się po tych 14 dniach jak już wykonam test i mam nadzieję, że jedynie strachu się najem teraz za wszystkie czasy.

(i powrócę do tabletek, które rok temu przestałam brać).

Pozdrawiam i ściskam : )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Sie 24, 2010 12:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem pewna ze skonczy sie na strachu, a co do tabletek to chyba rozsadna decyzja przy tak nieregularnych cyklach.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lahore



Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 24, 2010 12:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziś dostałam właśnie /po 7 dniach/ plamienia po Escapelle. Trochę mnie to uspokoiło, choć wiem, że nie musi to oznaczać braku ciąży ; )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  Następny
Strona 1 z 40

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group