Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy bez wytrysku można zajść w ciążę part. 3

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39, 40  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzys19



Dołączył: 07 Sty 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 07, 2011 1:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczoraj kochałem się z dziewczyna bez zabezpieczeń, nie doszło do żadnego wytrysku ani nic, nie kochaliśmy się zbyt długo bo może z 3 minuty..nie wiem czy to będzie przydatne ale było to około 48 godzin po zakończeniu jej okresu.. rozpoczął się 28.12 i trwał do 04.01. Niby ciąża bez wytrysku możliwa nie jest Cool ale dziś czytam internet i wchodze w osłupienie, niektórzy tak twierdzą .. nie wiem czy można to nazwać nawet stosunkiem przerywanym, no bo byłem w niej 3 minuty i wyszedłem, nie zblizałem się do wytrysku.. idzie zgłupiec cały dzień siedzę i się martwię, dziewczynie nic nie mówie żeby się nie
martwiła, ale jak mam czekać jeszcze około 22 dni na jej okres to jestem przerażony.. jakie jest prawdopodobieńśtwo tego wszystkiego?

-wytyrysku nie było, nie doszedłem na 100% było daleko do wytrysku
-bylo to okolo 48h po zakończeniu okresu nie więcej... więc teoretycznie dni niepłodne
-okres od 28.12 wieczorem do 4.1
- masturbowałem sie o 9 rano, nastepnie okolo14 oddałem mocz a okolo godziny 17 się umyłem, pozniwej bylem podniecony, sluzu troche bylo do stosunku doszlo okolo 3 nad ranem...


Ludzie zaraz zacznie sie sesja, ja o tym ciągle myśle nie mam jak sie przez to uczyć od rana do wieczora czytam wszystko co z tym związane.... już sam nie wiem co mam myślec:( niech ktoś pomoże...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pią Sty 07, 2011 4:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

krzys19, nie masz się co denerwować - ciąża wykluczona Wink

po pierwsze: nie doszło do wytrysku,
po drugie: były to teoretycznie dni niepłodne (zależy jak długie ma dziewczyna cykle)
po trzecie: przestań czytać różne inne pierdoły, bo tylko będziesz się denerwował .. ja jeszcze nie słyszałam o sytuacji, żeby jakaś dziewczyna tak zaszła w ciążę (oprócz znanego nam forumowicza Wink) i gdyby tak dochodziło do zapłodnienia to co druga nastolatka by z brzuchem chodziła .. także śpij spokojnie, ciąży nie ma .. Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
j4kub1992



Dołączył: 07 Sty 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 07, 2011 10:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam tu dosc wazna sprawe mianowicie ja i moja dzieczyna spedzilismy razem noc. Doszlo do wytrusku poza nia zas potem czlonek byl w kontakcie z reka partnerki i jej cialem (piersiami) potem przez 2 min czlonek znajdowal sie w jej pochwie nie doszlo do wytrysku i partnerka mowi ze bylo to podczas jej dni nie plodnych czy istnieje jednak mozliwosc zajscia partnerki w ciaze chcialbym zaznaczyc iz jest on dziewica i moim zdaniem czlonek nie byl dostatecznie gleboko by uszkodzic blone dziewicza przynajmniej nie bylo oznak krwawienia. Blagam prosze o odpowiedz to mi spedza sen z powiek ona chce poczekac 8 dni gdyz wtedy sie jej zacznie okres czy mogla zajsc w ciaze? I czy mogly sie uchowac jakies aktywne plemniki po wytrysku na zoledziu penisa? Zaladz mial zaznaczam ze zoladz mial po wytrysku stycznosc z jej reka i piersiami wiec teoretycznie nic nie powinno na nim sie uchowac.. ? Prosze o pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Sty 07, 2011 11:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

krzys nie ma szans na ciaze. mozesz byc spokojny Smile

j4kub1992 jesli nie doszlo do wytrysku w srodku to rowniez nie ma szans na ciaze. ale mam 1 pytanie.. napisałes ze doszlo do wytrysku poza partnerka, a potem przez 2 min członek znajdował sie w jej pochwie.. tzn doszedłes i po finale miałes kontakt z pochwa? jesli tak to szansa na ciaze jest bo plemniki zostały w cewce moczowej i mogły sie "uaktywnic" podczas pchniec. to ze jest dziewica w niczym jej nie chroni od ciazy. błona to nie tarcza przed plemnikami. napisz ilodniowe ma cykle i kiedy dokładnie to sie stało... bez tego ciezko stwierdzic czy popełniliscie najwieksza głupote czy tez mieliscie farta.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
j4kub1992



Dołączył: 07 Sty 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 08, 2011 5:39 pm    Temat postu: bardzo prosze o odpowiedz na forum Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:
krzys nie ma szans na ciaze. mozesz byc spokojny Smile

j4kub1992 jesli nie doszlo do wytrysku w srodku to rowniez nie ma szans na ciaze. ale mam 1 pytanie.. napisałes ze doszlo do wytrysku poza partnerka, a potem przez 2 min członek znajdował sie w jej pochwie.. tzn doszedłes i po finale miałes kontakt z pochwa? jesli tak to szansa na ciaze jest bo plemniki zostały w cewce moczowej i mogły sie "uaktywnic" podczas pchniec. to ze jest dziewica w niczym jej nie chroni od ciazy. błona to nie tarcza przed plemnikami. napisz ilodniowe ma cykle i kiedy dokładnie to sie stało... bez tego ciezko stwierdzic czy popełniliscie najwieksza głupote czy tez mieliscie farta.


Tak doszedlem w jej ustach a potem czlonek obcieral sie o jej rece i piersi przez jakies 5 min dopiero po tym przez jakies 2 min byl w jej pochwie. Ale tylko w niej ze tak powiem siedzial byly moze 2 pchniecia nie glebokie nie wszedl nawet do polowy swej dlugosci. cykle ma 28 dniowe wiem tyle ze byla w 5 dniu nie plodnym

Dodano po 1 godzinach 10 minutach:

j4kub1992 napisał:
wind_of_hope napisał:
krzys nie ma szans na ciaze. mozesz byc spokojny Smile

j4kub1992 jesli nie doszlo do wytrysku w srodku to rowniez nie ma szans na ciaze. ale mam 1 pytanie.. napisałes ze doszlo do wytrysku poza partnerka, a potem przez 2 min członek znajdował sie w jej pochwie.. tzn doszedłes i po finale miałes kontakt z pochwa? jesli tak to szansa na ciaze jest bo plemniki zostały w cewce moczowej i mogły sie "uaktywnic" podczas pchniec. to ze jest dziewica w niczym jej nie chroni od ciazy. błona to nie tarcza przed plemnikami. napisz ilodniowe ma cykle i kiedy dokładnie to sie stało... bez tego ciezko stwierdzic czy popełniliscie najwieksza głupote czy tez mieliscie farta.


Tak doszedlem w jej ustach a potem czlonek obcieral sie o jej rece i piersi przez jakies 5 min dopiero po tym przez jakies 2 min byl w jej pochwie. Ale tylko w niej ze tak powiem siedzial byly moze 2 pchniecia nie glebokie nie wszedl nawet do polowy swej dlugosci. cykle ma 28 dniowe wiem tyle ze byla w 5 dniu nie plodnym czyli po dojsciu w jej ustach nie mailem od razu kontaktu z pochwa i wlasnie tu sie rodzi moje pytanie czy plemniki podczas przebywania na czlonku mogly zginac bo czlnek byl pocierany reka i o piersi ?


Dodano po 3 godzinach 53 minutach:

CYkl ma jak mowi ustabilizowany ostatnio 28 dniowy i teraz sie jej zacznie lub tez powienien 15 stycznia ale ze wzgl na stres ktory obaj mamy opozni sie. Partnerka polknela moje nasienie a nastepnie pocierala czlonka reka i piersiami potem bylo jakies 6-7 min przerwy bo poszedlem do kuchni a nastepnie tak jak moowie siedzial w jej pochwie 2 min moj czlonek pchniec bylo z 5 6 takich nie glebokich wszedl caly zoladz i jescze troszke wiec czy mogla zajsc w ciaze? a to sie stalo z nocy 6 stycznia na 7 czyli przedwczoraj

Dodano po 12 minutach:

wind_of_hopewind_of_hope a jak nie to tutaj bo tak jak napisalem ja i moja dziewczyna spedzilismy ze soba noc z 6 na 7 stycznie cykle ma ostatnio dosc regularne 28 dniowe i to sa jej dni nie plodne teoretycznie wiec doszedlem w jej buzi a nastepnie ona pocierala reka o mojego zoledzia oraz ocierala nim o swoje piersi potem na jakies 6 7 min poszedlem do kuchni penis byl normalnie ze naskorkiem naciagnietym na zolaedzie a potem zas wsadzilem go do polowy do pochwy partnerki na jakies min oraz pare pchniec czy jest mozliwosc zajscia w ciaze ? Miala przezroczysta wydzieline z pochwy ja nie mialem w pochwie wytrysku czy jes mozliwe ze jakies pleminiki mogly ja zaplodnic ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Sty 08, 2011 7:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Te które wspaniałomyślnie wprowadziłeś do jej pochwy(o ile dojdzie do owulacji lub jest tuż po niej).

Nikt Cię podstaw higieny nie nauczył? Nie wiesz ze po stosunku wypada iść się umyć i jeszcze najlepiej oddać mocz?

Jeśli długość cyklu liczyła prawidłowo to dni płodne ma od 8 do 17 dnia cyklu.

I nie powielaj w kółko tego samego pytania. Odpowiedź dostałeś wielokrotnie!
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Sty 08, 2011 10:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

j4kub1992 jesli były niepłodne to nie zajdzie w ciaze.
a to ze siedzisz 2min czy 40 seq to nie ma znaczenia. wazne ze "wszedłes" nie oddajac moczu i nie myjac sie. to wystarczy do zaplodnienia o ile jest owulacja w miedzyczasie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
goxito



Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Sty 11, 2011 11:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam otoz mam problem znow
Z dziewczyna uprawialismy sex oralny tzn ona robila mi dobrze w lazince wytrysk nastapil do umywalki. Jak ona mi to robila to byla ubrana.
Problem tkwi w tym ze po chwili chcialem oddac mocz i moglo cos mi skapnac na klape od toalety, poprosilem dziewczyne zeby to jakos przetarla i umyla klape, umywalke i wanne jakims srodkiem chemicznym Cif czy podobny jakis.
W kazdym razie moje pytanie brzmi czy jesli po tym umyciu usiadla na tej klapie zalatwiajac sie to czy jest jakas sznasa ze tam jakis plemnik przezyl.
Wiem ze to mozei glupie ale czy na tej szmatce mogla jakos przeniesc plemniki albo cos?
Prosze o odpowiedz

Dodano po 1 minutach:

Chcialbym tez dodac ze moja dziewczyna dostala okres, tzn ona ma troche nieregularna cykle zwykle 26-31 dni. A teraz dostala wczxesniej wiec moje pytanie brzmi czy jesli dostala okres to moze byc w ciazy.
Bo czy np kochajac sie przed okresem i dajmy na to byl wytrysk w srodku itd, ale dostala okres to czy jest szansa na zaplodnienie, bo plemnieki w sluzie moga przezyc jakis czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 12:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

goxito Ty pownienes ksiazki pisac Razz
bzdura i tyle.
wytała deske wiec nie ma mowy o ciazy.. jeju.. sam pomysl przeciez nie sika na deske tylko na niej siedzi i to nie pochwa a udami,prawda? wiec co plemniki maja po udach wspiac sie do pochwy i tam wskoczyc? hahaha Laughing Laughing ciazy nie bedzie! spokojnieee Exclamation Mr. Green
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
goxito



Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 12:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aha dzieki przemysle to moze zarobie.

A co do tego 2 pytanie mojego z tym stosunkiem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39, 40  Następny
Strona 37 z 40

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group