Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy bez wytrysku można zajść w ciążę part. 3

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 38, 39, 40  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goxito



Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 11:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja rozumiem i wiem, tylko chodzi mi o to ze jesli lezelismy to czy jakbym dotknal ja gdzies wg w okolice np uda czy obojetnie gdzies a miala te krotkie spodenki i majtki wiec czy jest jakas szansa wg?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 11:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma szansy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
goxito



Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 9:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki to mnie uspokoilas.

Dodano po 9 godzinach 20 minutach:

Witam mam kolejne pytanie.
Dzis okolo godziny 18 dziewczyna zrobila mi dobrze ustami i byl wytryks, nie oddalem moczu, nastepnie okolo godziny 20:30 bawila sie moim czlonkiem rekoma po czym dotknela swojego podbrzusza, miala na sobie cale ubranie, dokladnie dotknela gornych granic majtek, wiec czy jest jakas szansa.?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 9:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

NIe
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
goxito



Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 9:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nawet jesli moj czlonek byl lekko wilgotny na ktorym mogly byc plemniki ktore ona przeniosla na palcach to nie ma sznas?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 9:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przeciez nie pchala sobie tych palców do pochwy....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
goxito



Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 9:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No nie pchala,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 9:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No wlasnie ostatni raz pisze PRZEZ UBRANIE W CIAZE SIE NIE ZACHODZI
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Czw Wrz 02, 2010 9:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

goxito napisał:
nawet jesli moj czlonek byl lekko wilgotny na ktorym mogly byc plemniki ktore ona przeniosla na palcach to nie ma sznas?


ludzka wyobraźnia nie zna granic.. zastanawiam się czy ludzie, którzy ze sobą współżyją wiedzą coś o tym głębiej.. może jeszcze będzie tak, że jak spuścisz jej się na brzuch to ona będzie w ciąży?? paranoja.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paulinkaa



Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 04, 2010 11:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam dziewczyny i prosze o pomoc otoz nie daje mi spac pewna sprawa po nocach.

Po raz 1 uprawialem z chlopakiem ostatnio sex oralny, tzn ja jemu zrobilam tzw dobrze, przy czym poszlam wyplukac usta i umyc raczki, jak wrocilam z lazinki chlopak poprosil mnie zebym schowala mu penisa w majtki spowrotem. i boje sie ze przy tym dotknieciu on mogl miec na nim sperme(nasienie), juz tlumacze o co mi chodzi, otoz o to ze bylam caly czas w ubraniu tzn bawelniane leginsy i figi, lecz po tym jak dotknelam jego czlonka chwile pozniej dotknelam swojego podbrzusza tam miedzy dywanikiem a pepkiem. Bylam w majtkach ale reke wsadzilem miedzy majtki a te leginsy, chodzi mi ze mialam majtki w dotknelam podbrzusa i jesli bym miala nasienie czy jest szansa na zapldnienie?

Bardzo prosze o szczera odpowiedz

Dodano po 12 minutach:

Wiem ze to moze i glupie pytanie bo jesli bym ja miala to pewnie bym ja czula, ale wole sie upewnic. Bo z tych nerow wszystko mi sie miesza. Wiec czy jesli bym miala nasienie to czy jesli bym dotknela pobrzusze lub tzw dywanika czy jest szansa na zaplodnienie jesli bylam w majtkach. Tzn bylam w spodniach i majtkach, ale wlozylem reke miedzy spodnie a majtki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 38, 39, 40  Następny
Strona 3 z 40

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group