Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy bez wytrysku można zajść w ciążę part. 3

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 38, 39, 40  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiadomekpl



Dołączył: 05 Wrz 2010
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 05, 2010 12:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

słuchajcie ludziska mam troszke głupią sprawe mianowicie uprawiałem wczoraj sex z moja dziewczna w zabezpieczeniu i to była jakas przedluzajaca stosunek performa durex cos takiego, najlepsze ze po jakims czasie gdy chciałem przesunac partnerke zobaczyłem ze sie przedziurawila poprostu...!!!!!!! nie było wczesniej zadnego wytrysku, nie czułem tez ze miałbym za chwile wybuchnąc ,ale obawy jak zwykle są ... potem juz dokonczyłem w extra safe Smile

mówiła ze ma regularne krwawienie, ostatnie było 28 sierpnia doradzcie prosze... może coś być ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Wrz 05, 2010 9:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro nie bylo wtrysku wiadomekpl to nie moze byc mowy o ciazy Smile

A jesli chcesz zebysmy policzyli czy miala dni plodne czy nie to musisz sie jeszcze dowiedziec w ktorym dniu cyklu to wszystko mialo miejsce.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paulinkaa



Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 05, 2010 10:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziwczyny pomozecie mi z pytaniem z 3str?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Nie Wrz 05, 2010 2:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

paulinkaa - nie ma szans na ciążę .. chyba palców do pochwy sobie nie wkładałaś.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Wrz 05, 2010 2:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

paulinkaa przez skórę w ciaże nie zajdziesz... musiałabyś włożyć palce do pochwy.

Pomysl czy jestes gotowa na takie sprawy skoro tak panikujesz...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiadomekpl



Dołączył: 05 Wrz 2010
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 05, 2010 4:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmn no pytasz mnie w którym dniu cyklu... skoro 28 miała ost dzień okresu a wszystko sie działo w sobote czyli 4tego to mozna policzyć ,że to był 7dmy dzień cyklu?? nie wiem jak to jest, jak by cos nie grało to prosze o sprostowanie bo nie orientuje sie dokładnie w tych sprawach Confused a czytałem gdzieś ,że bez wytrysku też da sie zajść w ciąże ,że wtedy wydzielane sa jakieś ' ślepe plemniki' czy cos takiego, jest to prawda i czy wgl jest jakas mozliwosc? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Wrz 05, 2010 5:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ślepe plemniki? pierwsze słyszę....

Jesli wytrysk nie nastapil po ani zaraz po wyjsciu z partnerki nie ma mowy o ciazy. A co ile dni ma okres? Jak dlugie sa cykle? Jesli 28 dniowe to 7 dnia cyklu to byla koncowka dni nieplodnych wiec i tak nie moze byc mowy o ciazy. Ale skoro nie bylo wytrysku przy peknietej prezerwatywie to ciaze wykluczam tak czy siak.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiadomekpl



Dołączył: 05 Wrz 2010
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 05, 2010 6:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mówiła ,że powinna miec okres 28 wrzesnia ^^ czyli wychodzi miesiac mniej wiecej, a okres u niej trwa 4-5 dni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Wrz 05, 2010 7:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiadomekpl to mysle ze nie ma powodu do obaw bo przy 30 dniowych cyklach dni plodne zaczynaja sie 10dc.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiadomekpl



Dołączył: 05 Wrz 2010
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 05, 2010 8:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oki dzięki za wszystko , bynajmniej wszystko okaze sie niedlugo Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 38, 39, 40  Następny
Strona 4 z 40

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group