Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy bez wytrysku można zajść w ciążę part. 2

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Cze 16, 2009 3:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to nie pisze się na pochwie, tylko "na zewnętrznych narządach płciowych".

Uważam że nie ma sensu zakładać nowego tematu, skoro to jest przedyskutowywane w dziesiątkach innych!!!
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aedd



Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Cze 16, 2009 3:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

usiadła na ręczniku? xDDDDDDD Miejskie legendy Wink To ja od dzisiaj nie wchodze do basenu bo zajde w ciąże i nie bede wiedziala kto jest ojcem....(nota bene pleminiki w wodzie umierają bo jest tam chlor ;P)

popieram nowicjuszke Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kapsoq



Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Wto Cze 16, 2009 4:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aedd napisał:
usiadła na ręczniku? xDDDDDDD Miejskie legendy Wink

Dotarłem do publikacji i było jednak trochę inaczej. Seksuolog mówi że dziewczyna prawdopodobnie usiadła na prześcieradle po zabawie z chłopakiem. Ale ów seksuolog mówi też że używanie ręcznika może być powodem ciąży. Niestety ciągle brak szczegółów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aedd



Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Cze 16, 2009 4:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poproszę tę publikację z dokładnym wersetem Smile

Nadal uważam, ze jest to niemożliwe. Chyba, że sperma była bardzo świeża.

Nie ma co dywagować Smile Jak kobieta i facet są odpowiedzialni - ciąży niechcianej nie będzie Smile proste i logiczne. Ale jeżeli laska idzie do łózka i nei wie do konca jak przebiega jej cykl, bo twierdzi, ze ma dwie owulacje, albo że jest płodna na tydzien przed okresem, to nie ma co się dziwić, że dzieci mają dzieci, co potem jest tłumaczone siadanem na ręczniku i zajściem w ciąże w wannie:) tyle na ten temat Wink

Jeżeli uważasz się za odpowiedzialnego faceta, nie czytaj bredni tylko podręczniki do biologii Smile Bo niedługo wyjdzie, ze w ciąże mozna zajść przez majtki, a też takie agentki się zdarzały Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Cze 16, 2009 9:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Albo przez masturbację...Bo i takie "mądrości" prostowałam... Laughing
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Cze 16, 2009 10:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To ja się przyłączę.. bo jest mowa ze niby dziewczyna sie kapala w wodzie po ojcu i zaszla w ciazę. Rozumiem w basenie-chlor, plemniki nie maja szans.
Co wowczas gdy dziewczyna i chlopak nalewaja do wanny duzo wody, niekoniecznie goracej, tylko letniej i siedzą, pieszcza sie itd. tak bez mydla i chemikaliow, czy w takim wypadku gdy sperma sie dostanie do wody, to plemniki giną czy jest szansa na zaplodnienie?
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aedd



Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Cze 16, 2009 11:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pleminiki nie mają strojów płetwonurka, które wydostawszy się z penisa zasuwają w kierunku pochwy, z ktorej wydobywa się swiatło wskazując im droge.

Woda w jeziorze też nie jest chlorowana. A jednak masowo się w ciąże nie zachodzi.

Nie traktujmy plemników jak inteligentnych istot, bo to sie zrobi na miare broni biologicznej. Smile

A dla pewnosci zawsze lepiej mieć prezerwatywe Wink i już Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kapsoq



Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Sro Cze 17, 2009 12:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aedd napisał:
Poproszę tę publikację z dokładnym wersetem Smile

Proszę: Smile
Cytat:
– Czy można zajść w ciążę będąc
dziewicą?
– Tak, miałem kiedyś pacjentkę,
która nigdy nie miała stosunku,
była dziewicą i zaszła w ciążę.
– Jak? Wiatropylnie?
– Najprawdopodobniej usiadła
na pościel, na którą ejakulował
jej chłopak. W czasie dni płodnych
w pochwie kobiet pojawia
tak zwany śluz owulacyjny, który
sprzyja transportowi plemników.
Na marginesie należy dodać, że
plemniki mogą żyć w ciele kobiety
nawet kilka dni.
– To znaczy, że nie trzeba mieć stosunku,
by zajść w ciążę?
– Nie. Wystarczy na przykład użyć
ręcznika, na którym znajduje się
nasienie albo uprawiać petting.
Jeśli plemniki dostaną się do śluzu
– ciąża gotowa.


Cytat:
Skoro sa podobne tematy to pisz tam! Nie obchodzi mnie czy chcesz konkrety czy nie, w temacie ktory juz istnieje, tez mozesz je otrzymac

Obaj wiemy że gdzie indziej odpowiedzi nie otrzymam. A takie luźne dyskusje mnie nie interesują, nauka nie opiera się na "moim zdaniem jest tak i tak" ale na faktach.
Cytat:
Nie uzywaj innego koloru czcionki niz czarny!

Ok, tylko po co w takim razie inne kolory.. Ale ok, skoro takie są zasady.
Cytat:
temat przenosze do pokrewnego

Częściowo pokrewny może jest ale pasuje do mojego jak pięść do nosa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aedd



Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Cze 17, 2009 12:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kapsoq napisał:

Czy można zajść w ciążę będąc
dziewicą?
– Tak, miałem kiedyś pacjentkę,
która nigdy nie miała stosunku,
była dziewicą i zaszła w ciążę.
– Jak? Wiatropylnie?
– Najprawdopodobniej usiadła
na pościel, na którą ejakulował
jej chłopak. W czasie dni płodnych
w pochwie kobiet pojawia
tak zwany śluz owulacyjny, który
sprzyja transportowi plemników.
Na marginesie należy dodać, że
plemniki mogą żyć w ciele kobiety
nawet kilka dni.
– To znaczy, że nie trzeba mieć stosunku,
by zajść w ciążę?
– Nie. Wystarczy na przykład użyć
ręcznika, na którym znajduje się
nasienie albo uprawiać petting.
Jeśli plemniki dostaną się do śluzu
– ciąża gotowa.


Jeżeli za "poważną" i naukową publikację uznajesz wypowiedź podrzędnego seksuologa w internecie to ja Ci gratuluje serdecznie Smile Pewnie na jakimś wielce inteligentnym forum.

Moj drogi. Wybacz, ale ja ufam lekarzowi, dzięki któremu jestem na świecie. Gdybyś choć troszkę wiedział o fukcjonowaniu dziennikarstwa (szczególnie internetowego) to nie pisałbys takich bzdur. Myslisz, ze horoskopy na onecie pisza wrózki? Albo porady do babski gazet piszą specjaliści? Wink To Ci powiem tak - jest temat - znajdzie sie czlowiek. Portier, sąsiadka. Ktokolwiek Smile i to jest ich "specjalista'

Jeżeli znajdziesz NAUKOWĄ publikację, z ktorej bedzie wynikało, ze mozna zajść w ciaże przez ręcznik (o Jezu Chryste, ale absurd) to wtedy możemy rozmawiać Smile Póki co Twoje argumenty można sobie, za przeproszeniem, rozbić o to miejsce, gdzie plecy konczą swoją szlachetną nazwę.

A jeżeli chcesz naukowo to proszę bardzo. Jako mężczyzna wiesz za pewne, ze wytrysk następuje z konkretną prędkoscią. Jak myslisz - dlaczego? Bo taka jest fantazja? NIE. Bo plemniki muszą dotrzeć do miejsca skąd bedą sobie mogły spokojnie popłynąc do komórki jajowej. Zapewnie nie wiesz także, ze plemniki w Twojej spermie są NIERUCHOME i zaczynają sie poruszac dopiero w momencie zetknięcia ze śluzem kobiecym, który im dostarcza energie, a poza tym dodatkowo skurcze pochwy przesuwają nasienie.

I sądzisz, że sperma, która jest na ręczniku może dostać się do pochwy? Laughing Plemniki po prostu sie po sobie wspinają i pełzną w strone komórki jajowej.

Bawi mnie to niezmiernie, ze jestes facetem a na temat tego co masz w sobie wiesz tyle co nic Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kapsoq



Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Sro Cze 17, 2009 1:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Shocked Dziwi mnie bardzo to co piszesz.

Po pierwsze to nie była wypowiedź podrzędnego seksuologa w internecie tylko publikacja popularno-naukowa, bo pojawiła się w gazecie, a seksuolog ten jest znanym... seksuologiem! Realnie istniejącym, mającym dyplom. A nie jakimś tam amatorem. Komu mamy wierzyć jeśli nie naukowcom? Zasłyszanym historiom z podwórka? Shocked

Poza tym to właśnie Ty jesteś osobą która pisze na forum internetowym. Więc idąc tym tokiem rozumowania Ciebie nie powinienem słuchać. Wink

Cytat:
Wybacz, ale ja ufam lekarzowi, dzięki któremu jestem na świecie.

Ok, więc napisz co mówi ten lekarz na ten temat.



Znam osobiście potwierdzony przypadek zajścia w ciążę bez wprowadzania członka do pochwy. Prawdopodobnie sperma znalazła się gdzieś na wargach sromowych. Skoro tak, nie widzę powodu żeby użycie ręcznika na którym znajduje się sperma nie mogło poskutkować ciążą. Żadnych paranoi czy dywagacji na temat fizjologii plemników, czysta logika, czyż nie?

Jeżeli jednak to jest absolutnie niemożliwe to chciałbym poznać jakiekolwiek potwierdzenie w jakiejkolwiek publikacji naukowej gdzie byłoby jasno napisane że np. "zapłodnienie jest możliwe tylko i wyłącznie przy wprowadzeniu widocznego gołym okiem świeżego ejakulatu do pochwy".

Bo to co piszesz ma sens ale naukowo jest bezwartościowe ponieważ jest rozumowym przewidywaniem a nie stwierdzonym faktem. W w/w przypadku plemniki miały kontakt ze śluzem dzięki któremu mogły dostać się do pochwy.

Cytat:
plemniki w Twojej spermie są NIERUCHOME i zaczynają sie poruszac dopiero w momencie zetknięcia ze śluzem kobiecym, który im dostarcza energie

Jak to? To jak stwierdza się ruchomość plemników w badaniach na płodność? Z tego co mi się przynajmniej wydawało plemniki w preparacie pod mikroskopem wykazują ruchliwość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 4 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group