Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy bez wytrysku można zajść w ciążę part. 2

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Sob Sie 11, 2007 10:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tam nic niepoczułam mój partner też nie jest poprostu niemysli się o tym sa przypadki że się poczuje ale żadko i bynajmiej nieznam nikogo kto by to poczuł tylko słyszałam że jak pęknie na samym początku stosunku to można wyczuć ale to mało prawdopodobne bo nikt w trakcie sexsu niezastanawia się nad tym
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tasiej



Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 11, 2007 11:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki wam wszystkim pomogliście mi:) o oznaki że dziewczyna słabo się czuje i boli ją brzuch to mogą by oznaki ciąży? czy rpzez to ze tak sie denerwuje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mapex



Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 29, 2008 7:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja dziewczyna więła dzisiaj koło południa tabletke po stosuku bo był mały wypadek i czy możemy się już kochać? Nic się nie stanie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Lis 29, 2008 7:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mapex pytanie brzmi czy mozna sie kochac juz bez zabezpieczenia jesli wziela tabletke po ... bo nie bardzo rozumiem o co chodzi ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mapex



Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 29, 2008 7:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wczpraj zdażył się mały wypadak i dzisiaj byliśmy u ginekologa i koło południa wzięła tabletke po stusunku. i czy jak teraz się będziemy kochać to nie będzie jakiś powikłań? z zabezpieczeniem oczywiście... proszę o odpowiedź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Lis 29, 2008 9:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mozecie sie kochac z zabezpieczeniem.
niesadze by byly jakies przeciwskazania a zeby sie upewnic przeczytaj uwaznie ulotke
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kapsoq



Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Wto Cze 16, 2009 12:41 pm    Temat postu: Zapłodnienie bez stosunku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich!Wiem że podobny temat już jest ale interesuje mnie trochę inne podejście i konkrety, nie dyskusja, więc mam nadzieję że nie zaszkodzi jeśli go założę.

Interesuje mnie, od strony naukowej, jakie dokładnie warunki muszą być spełnione aby kobieta zaszła w ciążę bez właściwego stosunku płciowego

Osobiście nawet znam przypadek kiedy dziewczyna zaszła w ciążę bez stosunku ale nie mogę dowiedzieć się szczegółów. A właśnie te szczegóły mnie interesują.
1. Czy wyraźnie widoczna płynna sperma musi zostać wprowadzona do pochwy?
2. Czy wystarczy pojawienie się spermy NA pochwie?
3. Czy możliwe jest zajście w ciążę wprowadzając do pochwy np. palec na którym znajdowała się sperma ale została wytarta np. o ubranie?
4. Czy możliwe jest zajście w ciążę dotykając tylko pochwy palcem na którym znajdowała się sperma ale została wytarta np. o ubranie?

Potrzebuję takich właśnie dokładnych informacji potwierdzonych przez medycynę (najlepiej literaturę) albo doświadczenie, bez spekulacji. Smile

Chciałbym wiedzieć dokładnie, nauka na pewno już przeprowadziła badania na ten temat ale nie mam dostępu do żadnej literatury na ten temat gdzie byłoby wszytsko dokładnie opisane. Jeśli znacie jakieś dokładne publikacje na ten temat proszę o podanie. Smile

Pozdrawiam!

PS.
Jeśli ktoś z Was zna konkretny przypadek zajścia w ciąże w nietypowy sposób niech go dokładnie opisze. Smile To będzie cenna informacja.

1. Skoro sa podobne tematy to pisz tam! Nie obchodzi mnie czy chcesz konkrety czy nie, w temacie ktory juz istnieje, tez mozesz je otrzymac
2. Zapoznaj sie z regulaminem forum!
3. Nie uzywaj innego koloru czcionki niz czarny!
4. Jesli sie to powtorzy - ostrzezenie.
temat przenosze do pokrewnego -- eyesonfire


Ostatnio zmieniony przez Kapsoq dnia Sro Cze 17, 2009 12:07 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aedd



Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Cze 16, 2009 1:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wszyscy uważaliśmy na biologii, wiec dodatkowa literatura jest zbędna. Ksiązka do biologii z VI klasy Wink nie trzeba Bog wie jakich publikacji. Jak sie ktoś zabiera za seks, lepiej zeby wiedział jak przebiega Wink

1. Warunki aby kobieta zaszła w ciąże (40 % pewność): dni płodne, wytrysk w pochwie, bądź ŚWIEŻA sperma wprowadzona OD RAZU po wytrysku do pochwy poprzez palec tudzież zabawki erotyczne.
2. sperma, ktora musi być wprowadzona do pochwy to sperma od razu po wytrysku. Powietrze jest dla plemników szkodliwe. Podobnie jak woda i mydło. Ale nie rozumiem motywów pchania paluchów w dni płodne obtoczonych w spermie do pochwy Rolling Eyes
3. Podręcznik do biologii podaje, że jeden plemnik zapładnia komórke jajową. Ale zanim tam dotrze, jego miliony innych kumpli torują mu droge, a także pomagają rozpuścić otoczkę komórki jajowej.
4.Plemniki są w stanie wytrzymać w pochwie 3-5 dni (oczywiscie przy zalożeniu płodnych). Pomaga im w tym śluz, który chroni je od kwaśnego środowiska pochwy. I tak sobie czekają na komórke jajową.
5. Teoretycznie wystarczy pojawienie się spermy na pochwie. Jeżeli kobieta jest podniecona wydziela się sluz, pleminiki mają witki, zeby sie poruszac. Śluz im to ułatwia. Jednak są to sporadyczne przypadki i lekarz sie zaczął śmiać jak sie o to spytałam.
6. jedna wazna zasada dla panikujących - plemniki nie skaczą przez ubranie, nie biegają, nie przegryzają majtek, nie mają skrzydeł i nie latają i nie mają strojów płetwonurków, aby zapłodnić w wannie. Jeżeli sperma z palca zostanie wymyta wodą i mydłem albo wytarta o ręcznik, chusteczke siłą rzeczy jej nie ma - plemniki nie mają ząbków i nie przeczepiają sie do skóry. Zaschnięta sperma = martwe plemniki.

proszę bardzo Smile Do odpowiedzi na te pytania potrzebna jest podstawowa wiedza o rozmnażaniu człowieka. I nie trzeba Bóg wie jakich publikacji.

Masz schize, czy chcesz wiedziec dla rozwoju intelektualnego? Wink

A podstawa to obserwować się i stosować antykoncepcję. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Cze 16, 2009 1:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1. Tak
2. Nie można umieścić spermy na pochwie...Jeśli już to w pochwie. Poza tym plemniki giną na powietrzu
3. i 4. Nie ma takiej możliwości. Plemniki przezywają tylko w bardzo dobrych warunkach (śluz płodny). A w trakcie wycierania, są po prostu miażdżone.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kapsoq



Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Wto Cze 16, 2009 2:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedzi!

nowicjuszka napisał:
Nie można umieścić spermy na pochwie...Jeśli już to w pochwie.

No tak. Wink Ale miałem na myśli cały zespół narządów płciowych. "Na" w sensie np. na wargach sromowych.
Cytat:
Masz schize, czy chcesz wiedziec dla rozwoju intelektualnego?

Do dyskusji. Nie raz temat jest poruszany w różnych miejscach i dobrze jest dysponować fachową wiedzą. Np. ostatnio dowiedziałem się że w preejakulacie nie ma plemników, a wszyscy mi zawsze mówili że są. Ta wiedza przydała mi się wiele razy.
Poza tym kiedyś się może przydać w praktyce. Wink

Cytat:
Jednak są to sporadyczne przypadki i lekarz sie zaczął śmiać jak sie o to spytałam.

Ale jednak się to zdarza. Właśnie z innego forum dostałem doniesienie o przypadku opisanym przez lekarza - dziewczyna zaszła w ciąże po tym jak usiadła na ręczniku na którym była sperma. Poza tym sam kiedyś słyszałem o przypadku jak dziewczyna kąpała się w wodzie w której wcześniej kąpał się jej ojciec. Zaszła w ciążę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 3 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group