Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy bez wytrysku można zajść w ciążę part. 2

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adii



Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: łódź
PostWysłany: Wto Lip 20, 2010 9:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha to całe szczęście Wink kamień z serca . no jeśli sama chciała uprawiać seks to chyba jest gotowa, ja jej do tego nie zmuszałem... a co do tego bólu brzucha to coraz mniej ją boli , mówi że może ją przewiało bo i nerki też ja bolą ale informacja o tym że nie będzie w ciaży raczej ja uspokoiła i mnie też Wink a i oprócz tego żądnych objawów nie było krwawienia itp... tak dodam. dzięki wielkie za pomoc Wink na przyszłość będę pamiętał Wink pozdrawiam;) w razie jeśli będzie się coś dziać to będę pisał. a zapomniałem a ta tabletka do 72h to mogła by ją wziąć tak na wszelki wypadek????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Lip 20, 2010 12:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To że chciała nie oznacza że jest gotowa.

Powiedz mi po co ma brac tabletkę po, katować organizm końską dawka hormonów i potem borykać się z problemami natury hormonalnej i martwić jeszcze bardziej że zaszła w ciążę bo po tabletce okres nie przychodzi, skoro nie ma mowy o ciąży?
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
goxito



Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Lip 21, 2010 11:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam pytanie i problem. Okolo 2 dni temu okolo godziny 14 sie masturbowalem, okolo godziny 17 przyszla do mnie dziewczyna i uprawialismy peeting. Po masturbacji umylem czlonka i rece lecz nie jestem pewien czy oddalem mocz. A podczas peetingu dotknalem czlonka, a pozniej jej zewnetrznej czesc pochwy jeszcze raz zaznaczam tylko dotknalem. Dodam ze moja dziewczyna miala okres i miala wlozony tampon, Wiec czy jest szansa na ciaze.
Dokladniej dotknalem jej gorner czesc wargi (nie dotknalem lechtaczki ani nic w tym stylu) A martwie sie czy wtedy czasami moglo nie byc plemnikow.

Z gory dziekuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Lip 21, 2010 3:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma szans na ciążę.Pierwszy dzień cyklu, tampon, na 90% brak plemników bo myślę że na pewno przez tyle czasu byłeś w toalecie...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wi$ienka



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 24, 2010 10:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie daje mi spokoju pewna sprawa. Czy jest mozliwe, ze prezerwatywe moze "przekuc" włos na narządach damskich?
Miałam dostac okres, a spoznia mi sie 3 dzien, kochałam sie z zabezpieczeniem, Wiec nie wiem jakie moze byc wytlumaczenie spozniającego sie okresu ... Dodam, ze wczoraj i przedwczoraj miałam leciuteńkie brudzenie(lecz to nie było jeszcze krwawienie)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agne8190



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Lip 24, 2010 12:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

3 dni spóźnionego okresu o niczym nie świadczą. To stosunkowo mało. Ja miewałam okresy co 2 miechy a teraz nie mogę się bez nich obejść bo mam 2 w ciągu miecha.
Powodów może być wiele chociażby stres który nieuchronnie nam sprzyja czy choroba lub związane z nim branie leków Wink
_________________
Aguś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Lip 24, 2010 4:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wi$ienka wytlumaczen spoznionego okresu moze byc wiele:
- antybitykoterapia
-zmiana klimatu, podroz
- stres
-odchudzanie
itp itd

Przekucie prezerwatywy włosem... pierwsze słysze - wg mnie absurd.

Jak cie to niepokoi zrob test i po sprawie alei tak pewnie bedziene negatywny
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Lip 25, 2010 11:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

agne Ty powinnas sie wybrac do lekarza...
to nienormalne zeby raz okres był co 2mce a potem 2 razy w mcu...
jak najszybciej do lekarzA!! bo sie wykrwawisz Confused
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
darrek



Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 13, 2010 3:25 pm    Temat postu: , Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczoraj wybrałem się wraz z moją dziewczyną na wakacje. Był to nasz pierwszy tak długi wspólny wypad. Przyszła noc, zaczęliśmy się kochać, kochać w sensie pieściłem jej narządy płciowe. Był nasz to pierwszy raz więc robiłem to przez bieliznę tzn. przez spodenki a także bawełniane majtki. Najpierw zaczełem jeździć jej nad pochwą, nie po narządzie, a wyżej. Nie miałem styczności z gołą waginą, tylko najpierw przez spodenki a później jak się rozkręciliśmy przez same majtki. Chwile, dosłownie chwile bo trwało to ok.5s dotknąłem ją na gołe ciało powyżej pochwy, a więc w miejsce gdzie porastają włosy znacznie wyżej niz wszystko sie znajduje.
Także gdy się rozkręciliśmy pieściłem już palcami i lekko wkładałem, ale także przez majtki. Proszę o pomoc, czy nie stało się najgorsze czyli ciąża, czy nie mogło się nic przedostać np przesiąknąć coś przez majtki. Dziewczyna była w trakcie dni płodnych, gdy pieściłem ją przez majtki czułem śluz. Nawet gdybym miał na palcach jakiejś spermy czy płynu mogłoby dość do zapłodnienia?
Proszę o jak najszybsza odpowiedź! frown (
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Sie 13, 2010 3:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wprawdzie przez material w ciaże nie zajdzie, ale jezeli sperma miała kontakt pochwą, bądź samym śluzem płodnym np. na palcach a jak sam piszesz dziewczyna miała dni płodne to jakieś tam ryzyko istnieje.

A miałes podczas tego wytrysk? Czy po wytrysku palce miały kontakt z jej waginą itp?:>
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Następny
Strona 39 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group