Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czekolada - błagam pomocy!!!

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maputto



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 19, 2008 3:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czarnoksiezniku kochaniutki, jesli tez masz zapatrywania na ta owocowa czekoladke to musisz albo kupowac dwie za jednym zamachem albo dzielic na pol zanim Twoja niunia pojawi się w poblizu i opchnie cala tabliczke. Jesli mowisz ze jest lakoma ale jej nie skapisz to smialo kupuj kilka, na pewno najecie sie razem dzieciaczki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sarenka.25



Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Koszalin
PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 3:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie chcę się chwalić ale jestem mistrzem w tym zakresie. Robię taką czekoladę na gorąco, że rozpuszczam jedną tabliczkę na dwie osoby(!) do tego pół szklanki mleka i dosypuje odrobinę chilli. Taką własnie lubił mój Damian, na zawsze zapamiętam jak wtedy smakował, słodko ostro…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kowal swego losu



Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Białystok
PostWysłany: Pon Lut 16, 2009 11:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc Wink moim zdaniem najlepsza czekolade na świecie ma wedel i tego się trzymam nikt go nie przebije lata tradycji robią swoje!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
new power 12



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 110

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 10:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

trudny orzech do zgryzienia.sam jestem uzależniony od czekolady,ale jestem na tyle mocny psychicznie,że potrafię to ograniczać. Spróbuj testu na silną wolę,sprawdż ile wytrzyma bez czekolady i wtedy się okaże jak mocno jest uzależniona:P A najlepszą czekoladą jest Wedel:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 10:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rolling Eyes kiedy zaczniecie odrozniac uzaleznienie od przyzwyczajenia..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
new power 12



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 110

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 4:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

helloween napisał:
Czym jest nałóg?? bo jak czyms bez czego nie mozna sie obejsc to ja jestem uzależniony od muzyki:P nie moge sie obejść żeby sobuie czegos nie przesłuchaćRazz
I tutaj rodzi się następujące pytanie. A czy ty helloween odróżniasz? Ja na przykład nie mogę się obeść bez czekolady czy to w postaci tabliczki czekolady czy kremu czekoladowego w ciągu dna,ale ja to ograniczam poprzez zmniejszenie ilości. Ja nie mogę obejśc się bez czekolady:PP
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
prokata



Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 11, 2009 2:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no więc moja znajoma jest uzależniona od słodyczy tylko ona ma jeszcze tendencje do tycia więc jest masakra :(jak się dosiądzie to potrafi zjeść na jedno posiedzenie i cztery mleczne czekolady...to strasznie dużo, prócz tego wtrzącha normalny obiad i normalnie je... to nie tak że tylko te czekolady i basta nic więcej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group