Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czekolada - błagam pomocy!!!

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sara



Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 55

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 12, 2006 4:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie, tej choroby akurat nie bylo. Również pozdrawiam Sarę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Czw Mar 30, 2006 1:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sara to tylko się trzeba cieszyć! Smile
Jeżeli chodzi o mnie to zarówno ze strony mamy jak i taty ta choroba występuje.. czyli przyszłość zapowiada mi się różowo Very Happy
aleee... cieszmy się narazie tym co jest Wink
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
viroos



Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 03, 2006 4:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm od czekolady to i ja jestem uzależniony:) kazdy na swoj sposob. Ostatnio czytalem ze ser moze dawac uzaleznienia, gdyz produkt metabolizmu kazeiny (białko mleka) ma lekkie dzialanie uzalezniajace:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Czw Maj 04, 2006 4:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja ostatnio stwierdziłam, że moim kolejnym "uzależnieniem"
są gumy do żucia Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mirel



Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 04, 2006 6:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj ja wiem coś o uzależnieniu i dziewczyny na tej stronie tez www.dieta.fora.pl
To jest nałóg i tego nałogu naprawdę jest się ciężko pozbyć radzę skończyć z czekolada póki nie jest za późno póki nie ważycie jeszcze po 100kg bo potem to dopiero będzie problem ja bardzo dużo jadłam sniadnaie duża milka orzechowa to podstawa o 23 następna oczywscie w ciągu dnia dopełniałam chciapsami i frytkami i skończyło się opona na brzuch , na szczęście w porę się opamiętałam i teraz chyba już z dwa miesace nawet kostki w ustach nie miałam czasem ze słodkości jem morele suszone to wszystko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Czw Maj 04, 2006 9:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mirel przecież każdy wie, iż najlepiej spożywać z umiarem..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pią Maj 05, 2006 10:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja wiem że każdy wie ale nie każdy wie kiedy jest umiar , gdyby tka było nie było by tyle otyłych osób

Mirel
Powrót do góry
Mirel



Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 05, 2006 10:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Ja wiem że każdy wie ale nie każdy wie kiedy jest umiar , gdyby tka było nie było by tyle otyłych osób

Mirel
Jak jadłam bardzo dużo wiedziałam ze to źle ze się objadam i w ogóle ale to jest tam gdzieś w środku potrzebuje się tego ma się wrażenie ze trzeba zjeść i koniec ja kochałam czekoladę uwielbiłam moje motto brzmiało bez czekolady życie nie ma sensu a z tym umiarem to w rzeczywistości jest różnie bo wiadomo ze za dużo a i tak się je i je to porostu musisz do trzeć do ciebie musisz zrozumieć ze czekolada szczęścia tak naprawdę ci nie da owszem na chwile ale w pewnym momencie mas olbrzymie wyrzuty ze ją zjadłaś i szczęście gdzieś umyka , a figura która się uzyskuje po odstawieniu słodyczy jest i będzie z tobą gdy patrzysz w lustro i widzisz siebie w fajnej sukience gdzie żadna fałda nie wystaje to dopiero jest radość żadna czekolada tego nie da .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Pią Maj 05, 2006 4:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale weź pod uwagę fakt, iż nie którym wcale nie przeszkadza czy mają pare kilo za dużo, bądź więcej niż "pare"..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mirel



Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 06, 2006 7:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No Tak ja wiem o tym ze nieraz kilogramki nie przeszkadzają i chciałabym należeć do tego grona Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group