Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czekolada - błagam pomocy!!!

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czarnoksiężnik



Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 31, 2006 10:14 pm    Temat postu: Czekolada - błagam pomocy!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ludzie, ludziska pomóżcie bo tego norrrrrmalnie niezniese Razz
Siedze sobie własnie teraz u mojego słonka. Kupiłem tyle co wielką czekoladę owocowa (jej ulubiona) zostawiłem w kuchni i rzuciłem się na kompa. I co?????
Przychodzę po wode do kuchni patrze i... czekolady nie ma psia kość.
A czekolada była naprawde wielka.
Achh to uzależnienie. Mój misiek uzależnił się od fenylotylominy przez to nie ma już dla mnie zrozumienia. O dzieleniu też nie ma mowy

Niech mnie ktoś przytuli RazzRazz tylko ostrożnie bo pani fruktola przyjdzie na to forum i już nigdy nie da mi nawet kawałka czekolady
Z drugiej strony niech wie jaki jestem poszkodowany w tym jej natrętnym nałogu.

Pomocy

Ps. a potem narzeka, że musi sie odchudzać

foch


Ostatnio zmieniony przez czarnoksiężnik dnia Czw Lut 09, 2006 2:50 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Sty 31, 2006 10:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiesz od slodyczy da sie uzależnić, ale to w większości uzalezneinei psychiczne Wink poprostu gdy ktoś chce to nie będize jadł słodkiego tylko potrzebuje dużej motywacji Wink

a żelazo i inne skaldniki które są w czekoladzie można uzupelnić innymi produktami Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
czarnoksiężnik



Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 31, 2006 11:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Taa? wytłumacz to mojej princessie Very Happy ja jej nie żaluje, ale czasem mogłaby pomyśleć o biednym mizernym czarnoksięzniku Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fruktola



Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 31, 2006 11:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ejjjjjjjjjjjjj TO NIE TAK!!!!!!!!!!! Sad
Ja naprawdę lubie schokolade ale nie jestem aż tak wredna jak to przedstawił mój wredny przedmówca

nie jestem uzależniona od czekolady=(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Lut 01, 2006 10:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiecie co, wydaje mi sie żę slowo uzależneiniei jest troche na wyrost w tym wypadku Wink

Jeżeli jedzenie tych slodkości nie wpływa znacznie na zdrowie to wystarczy jedynie dążyć do tego aby nie wzrastało to.

Nie da sie żyć już zupelnie zdrow, więc jak komuś znacznie nie szkodzą słodkości to niech sobie je zje. Ale pamięta o umiarz Wink

Jeden po tygodniu jedzenia słodkości przybierze na wadze nawet pare kilo a drógi nie. To zależy od organizmu raz trybu życia.

Ważne aby nie szkodzić sobie, idałem nikt nie musi być naprawde Wink ale zachować wszystko w jakiś rozsądnych granicach Smile w tedy naprawde jest łatwiej i ze słodkościami i zinnymi rzeczami Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Sob Lut 04, 2006 12:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To nie tylko uzależnienie psychiczne..
Nie mówię , że należy jeść nie wiadomo ile słodycze ale choć odrobine..
Ja np. gdy nie zjem cos słodkiego w ciagu dnia to boli mnie nie miłosiernie głowa i ciągle chce mi się spać.. I nie jest to bynajmniej mój wymysł..
Lekarz mnie o tym uświadomi podczas badań Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
czarnoksiężnik



Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 09, 2006 2:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie jest źle Wink
Widze że z uzależnieniem mozna walczyć.
Najświeższe informacje mówią że fruktola przeniosla swoje co chwilowe chcice z czekolady na żelki owocowe. Doszła do wniosku ze żelki mają mniej kalorii. Ach te kobiety <hahaha> ciekawe na jak długo wytrzyma?

Kto dokończy ze mną goplane orzechową? Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 9:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

"żelki" Very Happy
też myślałam, że mogą zastąpić czekolade Wink
ale po pewnym czasie i tak to nie realne Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sara



Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 55

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 12, 2006 12:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To co zrobic żeby nie jeśc dużo słodyczy? Ja mam takie dni, że jem tylko słodycze. Czy mogę zachorowac na cukrzycę przez to?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Nie Mar 12, 2006 11:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sara napisał:
To co zrobic żeby nie jeśc dużo słodyczy? Ja mam takie dni, że jem tylko słodycze. Czy mogę zachorowac na cukrzycę przez to?


to też zalezy czy w Twojej rodzine wystepowała taka choroba Wink
a tak poza tym to witam imienniczkę Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group