Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Coś na wzmocnienie włosów

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dante11



Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Kwi 02, 2008 10:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dominika156AR napisał:
a powiedz jaka cena tego zestawu i gdzie go można dostac?? w aptece??


co do ceny to ja chyba płaciłam jakoś niecałe 30zł za 120 tabletek (przy intensywnej kuracji wystarcza na 2 miesiące, przy normalnej - na 4), szampon to jakoś kilkanaście złotych, ale jest bardzo wydajny. kupowałam w sklepie zielarskim, ale wiem, że w zwykłej aptece też można kupić bez problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 06, 2008 11:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dante11 dzięki za dokładniejsze informacje, jutro popytam w aptekach ewentualnie sklepach zielarskich.
A mam jeszcze jedno pytanko, ten szampon można używac jak się ma farbowane włosy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dante11



Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Kwi 17, 2008 8:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej;
pewnie, że można, ja farbuję włosy od bardzo wielu lat i nie zauważyłam, żeby szampon miał na nie jakiś niekorzystny wpływ. ale szampon to tylko dodatek do tabletek, one w tym wszystkim mają największe znaczenie. z tego co się orientowałam mają najbogatszy skład na rynku wśród tego typu preparatów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 17, 2008 9:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aha to dobrze, bo ja właśnie też farbuje włoski i nie wiedziałam czy ten szampon szybciej nie wypłukuje kolorku.
No muszę przyznac że te tabletki na prawdę są dobre, biorę je dwa i pół tygodnia i już zauważyłam lekką poprawę Smile
Dobrze, że dałaś znac na forum o tym preparacie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dante11



Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Kwi 18, 2008 5:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o to fajnie, że widzisz efekty. ja pierwsze efekty też widziałam po takim mniej więcej czasie, a potem było tylko lepiej. przestałam mieć w ogóle problemy z włosami, a przedtem było naprawdę źle, wypadały w takim tempie, że myślałam, że niedługo łysa zostanę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 18, 2008 8:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To tak jak ja, normalnie garściami, szczególnie po myciu, normalnie jak sobie po włosach przejechałam ręką to pełno włosów w niej miałam i tak za każdym razem, przerażona byłam strasznie Rolling Eyes
Teraz jeszcze ten szampon sobie planuję zakupic Smile Boje się tylko troszkę że mi się bedzie bardziej kolor z włosów wypłukiwał :/ a jak to u ciebie wygląda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dante11



Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Kwi 21, 2008 8:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kolor nie wypłukiwał mi się bardziej, niż przy innych szamponach. długo farbowałam włosy na odcienie czerwieni i wiśni, a te kolory wypłukują się błyskawicznie - przy ha-pantotenie generalnie nie zauważyłam, żeby kolor się wypłukiwał bardziej. potem jak miałam brązowe włosy, to już w ogóle nie zauwazałam tego wypłukiwania... ja miałam szampon do włosów normalnych i suchych, ale jest chyba jeszcze do przetłuszczających się.
tak samo jak o tabletkach to i o szamponie nie mogę złego słowa powiedzieć Wink mnie pasował bardzo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sekrecik88



Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 228

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: zagranica
PostWysłany: Pon Kwi 28, 2008 12:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hay dziewczyny slyszalyscie moze o zoltku i oliwie z oliwek niby taka mseczka na suche wloski Question
_________________
Mamusia i Tatuś Bardzo Cie Kochają Skarbusiu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasiakkk



Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 28, 2008 12:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sekrecik88 napisał:
Hay dziewczyny slyszalyscie moze o zoltku i oliwie z oliwek niby taka mseczka na suche wloski Question
hej ja spróbowałam kiedys zółtka i faktycznie włosy były błyszczące i gładkie moze spróbuj dla mnie było ok ale mysle tez ze to sprawa indywidualna i zalezy jakie kto ma włosy,pozdrawiam... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sabrina



Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Świętochłowice
PostWysłany: Wto Kwi 29, 2008 5:03 am    Temat postu: Ratunku!!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć Wink Karmie córeczke piersią i od 3 miesięcy okropnie wypadają mi włosy nie mam pojęcia już co z tym robić.Wyciągam je garściami Macie na to jakiś dobry sposów oprócz obcięcia Question Mąż by mnie udusił gdybym obcieła Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 4 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group