Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Coś na wzmocnienie włosów

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Sie 27, 2007 11:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze. Czokata, chyba nie znasz regulaminu Smile A szkoda. Zabronione jest pisanie całych postów grubą czcionką a mało tego kolorem! Radze ci wszystko zmienic Wink

Jest w aptece specjalna odżywka na włosy w stylu pasty. Sprawdze tą nazwę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
czokata



Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 27, 2007 1:00 pm    Temat postu: kłopot z włosami Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Piszę kolejny post (ojejku, jak ja się już rozkręcam tutaj:) ). No więc mam duży problem. Mam włosy długości (jak to ja określam) do zapięcia stanika, czyli za ramiona Smile Włosy są dość delikatne, nie były ani kręcone, ani proste. takie ni to siano, ni to proste. Byłam zmęczona codziennym modelowaniem je na szczotkę, a prostowanie to raczej nie na moje kłaczki, bo były/są dość delikatne. Zrobiłam więc trwałą. Trwałą była robiona w najlepszym salonie w moim mieście, włosy w ogóle nie były spalone. Byłam bardzo zadowolona, jednak po powrocie z Włoch, włosy od słonej wody (chociaż bardzo pielęgnowane) dość mocno się wyprostowały i teraz nie wystarczy, że zostawi się je mokre na wyschnięcie i same ładnie się ułożą, teraz dużo trzeba się"bawić" aby je ułożyć. NA domiar złego zafarbowałam włosy farbą. Miałam rude, a teraz są czarne.

PROBLEM jest taki, że włosy bardzo mi wypadają, albo raczej się łamią. Boję się, bo z takimi "niby kręconymi" długo nie pociągnę i będę zmuszona je prostować prostownicą, co jeszcze je "dobije". Chciałabym, aby ktoś z Was polecił mi coś na wzmocnienie włosów. Proszę o porady typu: szampony, odżywki, tabletki, domowe maseczki, ale sprawdzone. Dodam, że łykałam HUMAWIT -Skrzyp i pokrzywa-. Raczej nie pomogło, chociaż łykam dalej. Nie chcę ścinać włosów Crying or Very sad , bo zapuszczam do pasa. To będzie już tylko ostateczność.
Chciałabym, aby włosy odżyły, były może i gęstsze i szybciej rosły, ale przede wszystkim, aby nie wypadały.

Z góry dziękuję za wszystkie porady i odpowiedzi Smile


---edit by Wind_of_hope---
Prosze nadawac tytuly tematom bardziej sugerujace problem


----edit by emilka----
czokata, Twój post zostanie przeczytany nawet jeśli dopiszesz się w innym temacie. nie musisz zakładać nowego. czemu zakładasz nową wątek, gdy dokładnie taki sam został przeniesiony? po raz kolejny przenoszę Twoją wypowiedź. szukasz czegoś na wzmocnienie włosów, więc uważam, że temat jak najbardziej pasuje do Twojego problemu. wybacz, że na czerwono, ale to już drugi raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ulcia :)



Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Sie 27, 2007 1:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hey:)ja biore skrzypowite od jakiegos czasu i ona bardzo mi pomogla.ja generalnie nie mam problemow z wlosami bo mam ladne i geste.ale po braniu skrypowity po jakims miesiacu zauwazylam duza poprawde w wygladzie tez paznokci i skory. lub Bio-Karoten z Witamina E kupilam go w aptece niedawno.jest na poprawienie wygladu wlosow skory i paznokci.z maseczek na wlosy no coz nie stosowalam jeszcze zadnej domowej wiec ci nic nie polece.ale ja mam przetluszczajace sie wlosy i nigdy nie robilam trwalej bo ona bardzo niszczy wlosy.prostownicy tez bym ci nie radziala uzywac.ja uzywalam i mialam bardzo suche wlosy i mi sie elektryzowaly.musialam je odzywiac pozniej z 3 tygodnie.najlepiej jedz duzo warzyw i owocow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 27, 2007 3:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Skrzypowitę. pomaga bardzo. ja miałam bardzo słabiutkie włosy, wypadały mi a o rozdwajających się końcówkach już nie wspomnę...
po 2 miesiącach było już widać znaczną różnicę.

a coś domowego?
- robić wywar z kory drzewnej sosny i polewać głowę po umyciu.
- smarować głowę na noc olejkiem rycynowym a rano umyć dokładnie głowę dobranym odpowiednio szamponem.

tu cos pisałam...
http://www.biomedical.pl/forum/1-vt2400.html?postdays=0&postorder=asc&start=0
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Sie 27, 2007 5:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

merz special, skrzyp polny, wit A+E.
szampon z rzepy na wypadające włosy.
ostatnio wypróbowałam też gliss kur głęboka regeneracja i muszę powiedzieć, że pomaga Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oliwia



Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 70

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 9:33 am    Temat postu: rozdwajajace sie wlosy.... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam problem uzuwalam juz chyba wszytskich szamponow jakich sie dalo bardzo wielu odzywek i dalej nic strasznie rozdwajaja mi sie wlosy na dodatek wypadaja powiedzcie mi co jest dobre na w mojej sytuacji ?? prosze o szybko pomoc bo niedlugo to mi chyba wsyztskie wypadna SmileSmileSmile

---edit by Wind_Of_Hope---
Temat przenosze do postow o podobnej tematyce Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 12:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może wizyta u lekarza? Sprawdź tarczycę. Możesz zrobić badania krwi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 2:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jeżeli to nie pomoże... próbowałaś może Radicalu? Jest cała seria, różne preparaty, mi pomogło. Smile
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oliwia



Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 70

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 6:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tarczycy napewno nie mam Razz kiedys mialam piekne wlosy tylko dwa razy zafarbowalam je szamponetka i tak mi sie zniszczyly po szamponetce:) i chciala bym je odregenerowac Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 9:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha Very Happy ja nigdy włosów nie pofarbuję... właśnie z tego względu.swój kolor naturalny mam hmm... ciemny Very Happy
raz tylko w życiu miałam pomalowane szamponetką końcówki na wiśniowo.. nie powiem, że mi się nie podobało, ale później były jakieś takie spłowiałe.. powiedziałam, że całych to w życiu nie pomaluję.dość że mi wypadają, rozdwajają się - to bym ich dobiła całkowicie. choć ostatnio widzę poprawę, może ze względu na zmianę trybu życia i sposób odżywiania. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
Strona 2 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group